بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
چقدر طول میکشه مخابرات جمع اوری کنه ؟ شاتل میخوام بگیرم
و اینکه کسی میدونه قرارداد پس پرداخت 3 ماهه داشتم ماهی 100 تومن الان چطوری فسخ میکنن یعنی 300 میگیرن یا مثلا همین یک ماه رو میگیرن
کلا 1 هفته استفاده کردم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
نه الان مشکلم سر این نیست که چرا خط ۸ نمیکشه. مشکلم اینه که بخش کوالیفای ویکند گیم پلیش برام اصن خوب نیست. عجیبه که تنها شرکتی که تونستم کنار بیام باهاش و تقریبا راحت کوالیفای کنم پارس انلاین بود. با بقیه شرکتا مکافات دارم. حالا که اومدم اینجا خط روی ۶ بسته ولی میگه گیم ۶ نداریم!!!

۴ مگ هم که دیگه خیلی پایینه. ۸ هم که مدتیه بختطر نوسان پهنای باند نمیتونم استیبل بگیرم. یعنی عملن ۸ گیم ممکن نیست برام.

مخابرات منطقه دوستی هست که هوامو داره و کاراشو برام اوکی میکنه سریع. درخواست فسخ دادم از شاتل. اصن بدم میاد به ادمای نوب ببازم. ادمایی که راحت میتونم ببرمشون و مجبورشون کنم لفت بدن!

عکس قبلی که دیدی خط مکسش حتی ۹ شده بود باز الان ببین باز شده ۷
اینو بیخیال مخابرات من به یه مو بنده ولی تایم اوت نمیده 2 روزه =))

Untitled.jpg

• Like
Reactions: Brightman

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اینم خط مخابرات من.وضعیت چطوره:-??
خوبه. SNR اوکیه
اینو بیخیال مخابرات من به یه مو بنده ولی تایم اوت نمیده 2 روزه =))

View attachment 330879
دقیقا همین فاجعه هست که بیشتر از ۳ ماهه داره اتفاق می افته و به هیچ وجه هم پشتیبانی های هیچکدوم از شرکتا قبول نمیکنن که همجین داستانی در حال رخ دادنه. کاملن عادی و بی خبر از همه جا همون روال پاسخای تکراری شون رو تحویلت میدن.

واقعا افتضاحه اوضاع adsl و معلوم نیست چرا یه عده ای دچارش شدن و یه عده ای اوکی شرایطشون

• Like
Reactions: mohsen2019

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
خوبه. SNR اوکیه

دقیقا همین فاجعه هست که بیشتر از ۳ ماهه داره اتفاق می افته و به هیچ وجه هم پشتیبانی های هیچکدوم از شرکتا قبول نمیکنن که همجین داستانی در حال رخ دادنه. کاملن عادی و بی خبر از همه جا همون روال پاسخای تکراری شون رو تحویلت میدن.

واقعا افتضاحه اوضاع adsl و معلوم نیست چرا یه عده ای دچارش شدن و یه عده ای اوکی شرایطشون
اخه جالبه برام الان چطوری با snr 4 خط روی 1.5 بسته شده و به شدت هم پایداره یعنی یدونه هم تایم اوت نداره
تنها بدیش اینه که پینگش خیلی بالاتر از شاتل عه

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اخه جالبه برام الان چطوری با snr 4 خط روی 1.5 بسته شده و به شدت هم پایداره یعنی یدونه هم تایم اوت نداره
تنها بدیش اینه که پینگش خیلی بالاتر از شاتل عه
پینگ مخابرات بدون پروفایل گیم هم از شاتل پایینتره برا من. با حالت گیم پینگ میشه ۲۵ ولی چ سود وقتی وضعیت خط افتضاحه و تاثیر مستقیم روی گیم پلی بازی داره

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اینم الان وضعیت شاتل عه با snr 9 روی 700 بسته شده و خطای crc تا دلت بخواد

View attachment 330885
من مطمئنم که همه مشکلات از سمت خودشونه. تا دیروز که مخابرات داشتم وقتی با گوشی زنگ میزدم به خط رو اپلود crc مینداخت ولی الان با شاتل دارم تست میکنم هیچ تاثیری نمیزاره!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
وضعیت خط منم اینه...الان 1 روز و 3 ساعته که قطع نشده و دلیلش هم اینه که نهایت سرعت آپلودم اومده رو 800 کیلو بایت و snr خوبی داره میده
ولی مشکل اینه که برای بازی،این سرعت آپلود خیلی کمه و به نظرم عامل دیلی همین آپلود پایینه.البته الان annex m رو فعال نکردم که سرعت آپلود 2 برابر بشه ولی حتی اگه بکنم هم حدود 1.2 تا 1.5 مگ میشه آپلودم.در حالی که تا 2 ماه پیش بدون annex m آپلودم 1.2 بود و با annex m هم 2.2 مگ اینا میشد :-??

Screenshot 2024-03-10 222159.png

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
چقدر طول میکشه مخابرات جمع اوری کنه ؟ شاتل میخوام بگیرم
و اینکه کسی میدونه قرارداد پس پرداخت 3 ماهه داشتم ماهی 100 تومن الان چطوری فسخ میکنن یعنی 300 میگیرن یا مثلا همین یک ماه رو میگیرن
کلا 1 هفته استفاده کردم
میخاستم مخابرات جمع اوری کنم تا از پنل کاربری ثبت کردم رفتم ۱۹۵ هم ثبت کردم. فردا صبحش کارمندشون زنگ زد گفت چرا ۱۹۵ شکایت ثبت کردی تو دیروز درخواست جمع اوری تازه ثبت کردی گفتم من عجله دارم. یه روز هم نمیتونم بدون نت بمونم. ۲ روز ۳ روز بدرد من نمیخوره. لطف کنید درخاست جمع اوری بزنید مخابرات منطقه تا خودم پیگیر کاراش بشم جمع کنن.

بدون اشنا و پارتی بخای جمع کنی باید تا ۴۸ ساعت صبر کنی [ تجربه من از یه شهر کوچیک هست البته ]

در مورد هزینه هم چون پس پرداخته به نظرم همون یکماه رو میکنن تو پاچت. اگر بتونی همون یکماه هم ندی که پ بهتر ولی بعید میدونم مگه اینکه طرف ادم و انسون باشه و طرف تو رو بگیره. یا بتونی دلیل قانع کننده بیاری که توپ بیفته تو زمین اونا

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
وضعیت خط منم اینه...الان 1 روز و 3 ساعته که قطع نشده و دلیلش هم اینه که نهایت سرعت آپلودم اومده رو 800 کیلو بایت و snr خوبی داره میده
ولی مشکل اینه که برای بازی،این سرعت آپلود خیلی کمه و به نظرم عامل دیلی همین آپلود پایینه.البته الان annex m رو فعال نکردم که سرعت آپلود 2 برابر بشه ولی حتی اگه بکنم هم حدود 1.2 تا 1.5 مگ میشه آپلودم.در حالی که تا 2 ماه پیش بدون annex m آپلودم 1.2 بود و با annex m هم 2.2 مگ اینا میشد :-??

View attachment 330886
به پشتیبانی شاتل میگفتم پروفایل گیم شما چجوریاست گفت همون بالا بردن اپلوده! میزاریم رو آنکس ام و این میشه پروفایل گیم!!!

الان با این سرعت پروفایل گیم چند میزاری برا فیفا؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
به پشتیبانی شاتل میگفتم پروفایل گیم شما چجوریاست گفت همون بالا بردن اپلوده! میزاریم رو آنکس ام و این میشه پروفایل گیم!!!

پروفایل گیمش واقعا تاثیر داره.حتی اگه annex m رو هم فعال نکنی باز نسبت به حالت عادی 20-30 تا پینگ کمتر میشه
اون annex m هم تا جایی که من تست کردم رو پینگ تاثیر نداشت ولی گویا رو روون تر شدن بازی تاثیر کمی داره

الان پروفایل گیم 16 مگ هست
ولی همین 1 ماه پیش با همین پروفایل سرعت دانلودم بالای 16 مگ بود و آپلودمم 1.2 بود ولی الان خیلی شیک و مجلسی 25-30 درصد انگار از سرعتم کم شده بدون اینکه دست به چیزی زده باشیم یا سیمی رو انگولک کرده باشیم :-??

• Like

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
اینم خط مخابرات من.وضعیت چطوره:-??
SNR منم اومده پایین خیلی عجیبه!
من با اینکه داخلی ها رو قطع کردم و مودم به سر خط مخابرات وصله باز هم تاثیر نداشته و خط تلفن من هم از لحاظ نویز با این میرایی عالی بنظر میاد. وقطایی که درست یا خراب میشه باز هم لاین من از لحاظ نویز همون لاینه و خطوط داخلی کاملا سالم هستند.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
SNR منم اومده پایین خیلی عجیبه!
من با اینکه داخلی ها رو قطع کردم و مودم به سر خط مخابرات وصله باز هم تاثیر نداشته و خط تلفن من هم از لحاظ نویز با این میرایی عالی بنظر میاد. وقطایی که درست یا خراب میشه باز هم لاین من از لحاظ نویز همون لاینه و خطوط داخلی کاملا سالم هستند.
شمایی که مودم به سرخط وصل کردید،باعث افسردگی پشتیبانی میشید :))
آخه ما هرچی میگیم طرف میگه سرخط ;))

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
142
نام
Moein

پروفایل گیم در اصل چنل تایپ از interleaved میذارن رو fast path ارتباطی به اپلود نداره انکس همون ماهیت نامتقارن بودن سرعت اپلود دانلود رو میشه باهاش تغییر داد کلا انتظاری از پشتیبانی نداشته باشید چه معمولی حتی بالاترش مثل سرشیفت کل کارشون اینه که یه سری ترابلشوت تکراری رو پشت هم تکرار کن مودم خاموش کن اسپلیتر عوض کن بوق خط چک کن اخرش هم یه ریست بدن که اولش با یکی دو تا snr بهتر خط بیاد بالا.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر