بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
پارس آنلاین رو جمع آوری کردم. یه شرکت عجیبه. معلوم نیست چجوریاست اون بالا بالاها.نمیدونم سواد فنی حل مشکلِ برای مثال کانکشن به psn رو نداشتن یا حوصله و رغبتش رو ولی مشخص بود که اهمیتی واسشون نداشت این موضوع چون براحتی قبول کرد پشتیبانی شون و درخواست جمع اوری فرستاد مخابرات

من ازشون ناراضی یا راضی نیستم ولی متاسفم که یهو از شانس کج ما گیمرا این مشکل اتصال به سرور پیش اومد

خلاصه به نظرم این شرکت متاسفانه رو به محو شدن بره و چیزی ازش نمونه در اینده

اما همین که پروفایل گیم داشتن و کاهش پینگشون کمک کرد به گیم فیفا خوب بود

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
خودشون مقصر نیستن لابد از زیرساخت سانسورچی هست که isp ها داقونن
خودشون هم بدشون نمیاد که از این شرایط
بدترین اینترنت رو دارن به گرونترین قیمت میدن...چرا دنبال ارائه کیفیت بهتر باشن؟

هرچند وقتی باز مثلا شاتل همون یه نمه هم از پارس آنلاین و صبانت بهتره(حداقل تو گیم) یعنی خودشون هم مقصرن.

• Like
Reactions: Disney 23

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
خودشون هم بدشون نمیاد که از این شرایط
البته بعضی ها هم دارن کمک میکنن به این شرایط
بدترین اینترنت رو دارن به گرونترین قیمت میدن...چرا دنبال ارائه کیفیت بهتر باشن؟
بیشتر این پولها صرف هزینه تجهیزات فیلترینگ و حقوق های نجس سانسورچی کث.ف میشه متاسفانه............
هرچند وقتی باز مثلا شاتل همون یه نمه هم از پارس آنلاین و صبانت بهتره(حداقل تو گیم) یعنی خودشون هم مقصرن.
تفاوت اونها توی سواد یا تجهیزاتشون هست که بعضی ها یکم بهترن توی پینگ اما زیرساخت داغون ما که اختلالات عمدی زیادی داره مقصر اصلیه.... (اگه زیر ساخت خوبی داشتیم با همین تجهیزات فیزیکی که داریم امکان بهتر شدن بود.)

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
از امروز صبح صدای نویز عجیبی ( بووم یا درررر) افتاده توی خط تلفن که خش خش هم نداره و باعث شده سرعت اینترنت امروز بیاد پایین! شما تا به حال تجربه ی مشابه ای داشتین؟ بنظرتون از چیه؟!!

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
300
ما همه خواهان استعفا زارع پور و اشدا مجازات او هستیم .
با خودم فکر کردم نامه ای براش بنویسم دوستان ایرادی داشته بگید تا اصلاح کنم

به عنوان یکی از شهروندان ایرانی از وضعیت اسفناک اینترنت در کشور به شدت گلایه‌مند و شاکی و عصبی هستم. این چه سرعتی هست ⁦☹️
در چند سالی که شما وزیر ارتباطات شودید شاهد فیلترینگ شدید افزایش قیمتو افت کیفیت اینترنت در کشور بوده‌ایم. اینترنت که به عنوان یک ضرورت اساسی در زندگی روزمره مردم شناخته می‌شودبه ابزاری برای محدودیت و سانسور تبدیل شده است.
کیفیت پایین اینترنت در کشورمان در مقایسه با سایر کشورهای جهان مثل ژاپن و قطر و آمریکا به وضوح قابل مشاهده است. این موضوع نه تنها باعث نارضایتی ما مردم شده است بلکه به ضرر اقتصاد کشور نیز می‌باشد.
ما خواهان اینترنت آزاد و باکیفیت در حد کشورهای دیگر هستیم.
آقایی زارع پور با توجه به عملکرد ضعیف جنابعالی در زمینه ارتقای کیفیت اینترنت، خواهان استعفای شما از سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم. و خواهان تبعید به بامیان افغانستان هستیم

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

به عنوان یکی از شهروندان ایرانی از وضعیت اسفناک اینترنت در کشور به شدت گلایه‌مند و شاکی و عصبی هستم. این چه سرعتی هست ⁦☹️
در چند سالی که شما وزیر ارتباطات شودید شاهد فیلترینگ شدید افزایش قیمتو افت کیفیت اینترنت در کشور بوده‌ایم. اینترنت که به عنوان یک ضرورت اساسی در زندگی روزمره مردم شناخته می‌شودبه ابزاری برای محدودیت و سانسور تبدیل شده است.
کیفیت پایین اینترنت در کشورمان در مقایسه با سایر کشورهای جهان مثل ژاپن و قطر و آمریکا به وضوح قابل مشاهده است. این موضوع نه تنها باعث نارضایتی ما مردم شده است بلکه به ضرر اقتصاد کشور نیز می‌باشد.
آقایی زارع پور با توجه به عملکرد ضعیف جنابعالی در زمینه ارتقای کیفیت اینترنت، خواهان استعفای شما از سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم. و خواهان تبعید به بامیان افغانستان هستیم
شاید باورت نشه ولی اینقدر که من از این عیسی زارع پور بدم میاد از هیچ کس به اندازه این بدم نمیاد..یک فرد بسیار بی بخار و ترسو..یعنی شارلاتانی مثل این هنوز ندیدیم.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,200

داداش اینا باید جمع کنن برن.کار از نامه این حرفا گذشته....

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
از امروز صبح صدای نویز عجیبی ( بووم یا درررر) افتاده توی خط تلفن که خش خش هم نداره و باعث شده سرعت اینترنت امروز بیاد پایین! شما تا به حال تجربه ی مشابه ای داشتین؟ بنظرتون از چیه؟!!
سلام. برای مشکل نویز رگباری خط تلفن (که با تلفن هم میشه شنیدشون) باید به 20117 زنگ بزنم یا 2021؟

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
شما هم توی مودم یهو crc شدید بخش دانلود میگیرید؟

یهو شروع میکنه crc زدن طوری که پینگ توی بازی بهم میریزه!

Attachments

• Screenshot_20240304_210712_Chrome.jpg
    Screenshot_20240304_210712_Chrome.jpg
    44.7 KB · مشاهده: 23
  • Like
Reactions: mallo

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
دوستان من اینترنت سرعت 16 گرفتم از مخابرات یه سوال داشتم الان چرا سرعت من بیشتر از 800 نمیشه باید تماس بگیرم بگم بیشتر بکنن سرعت رو ؟

اینم تنظیمات مودم

Untitled.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
دوستان من اینترنت سرعت 16 گرفتم از مخابرات یه سوال داشتم الان چرا سرعت من بیشتر از 800 نمیشه باید تماس بگیرم بگم بیشتر بکنن سرعت رو ؟

View attachment 330428
آموزش وی پی انو بفرست برا من ای سرباز وطن :D من 500 ساله مخابرات دارم، زنگ بزنی یه کلمه میگن خطت بیشتر نمیکشه و خلاص! من خودم 16دارم سرعت رو 12ه، گوشی تلفنو بزارم میاد رو 8 سرعت، یعنی بهترین حالت 75درصده سرعتیو میدن که پولشو گرفتن و بدترین حالتم که 50درصد! شل کن که عاقبت نت پینگ به فاعکیو تایم اوته تو این مملکت لول

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
آموزش وی پی انو بفرست برا من ای سرباز وطن :D من 500 ساله مخابرات دارم، زنگ بزنی یه کلمه میگن خطت بیشتر نمیکشه و خلاص! من خودم 16دارم سرعت رو 12ه، گوشی تلفنو بزارم میاد رو 8 سرعت، یعنی بهترین حالت 75درصده سرعتیو میدن که پولشو گرفتن و بدترین حالتم که 50درصد! شل کن که عاقبت نت پینگ به فاعکیو تایم اوته تو این مملکت لول
نه بابا بیخیال
الان اوضاع خط من عالیه برای سرعت کامل البته که من 2 تا خط دارم برای پینگ و اینا شاتل دارم
اینو فقط گفتم بگیرم بدم دست خانواده استفاده کنن
باید کشش سرعت بالاتر رو داشته باشه

Untitled.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر