بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
450
این نت فیبر نوری شاتل رو کسی گرفته؟ خیلی رو سرعت و ایناش دارن مانور میدن و انگار یه عده هم راضی بودن
وضعیت پینگ و ایناشو نمیدونم :-?
خیلی خوبه
اما هنوز مناطق زیادی رو ساپورت نمیکنه

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
727
نام
Ramin
بین isp هایی که سرویس فیبر دارن میدن شاتلو میدونم تا ۱۰۰۰ مگ رو میده ولی مخابرات تا ۳۰۰ نهایتشه، البته تا قبل از اتفاقات پارسال راحت تا ۵۰۰ مگ میرفت
فیبر مخابرات من دارم آپلود دانلودش راحت تا ۳۰۰ میده پینگش با ۴.۲.۲.۴ بین ۷۰ تا ۸۰ ۹۰ عه، با ۸.۸.۸.۸ هم بین ۲۶ تا ۳۰ هست
برای گرفتن سرعت ۳۰۰ درخواستی چیزی باید بدم ؟ چون من الان یک ماهه تقریبا گرفتم دانلودش ۱۰۰ هست

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,057
نام
Ali
بین isp هایی که سرویس فیبر دارن میدن شاتلو میدونم تا ۱۰۰۰ مگ رو میده ولی مخابرات تا ۳۰۰ نهایتشه، البته تا قبل از اتفاقات پارسال راحت تا ۵۰۰ مگ میرفت
فیبر مخابرات من دارم آپلود دانلودش راحت تا ۳۰۰ میده پینگش با ۴.۲.۲.۴ بین ۷۰ تا ۸۰ ۹۰ عه، با ۸.۸.۸.۸ هم بین ۲۶ تا ۳۰ هست
سلام دوست عزیز میتونم بپرسم فیبر مخابرات کدوم بسته رو گرفتید ؟ همون بسته ۵۰ مگی ؟ بعد تا ۳۰۰ هم دانلود هم آپلود ؟
برای V.p.n ها و v.2ray مشکلی ندارید ؟ میشه مودم دلخواه خودمون رو برای فیبر مخابرات بگیریم؟

برای گرفتن سرعت ۳۰۰ درخواستی چیزی باید بدم ؟ چون من الان یک ماهه تقریبا گرفتم دانلودش ۱۰۰ هست
دوست عزیز شما هم فیبر مخابرات گرفتید ؟ کدوم بسته ؟ سرعت آپلودتون چقدره ؟
سر v p.n و کلا راه های شکن مشکل خاصی نداشته مخابرات ؟ برای انتخاب مودم اجبار هست یا میتونیم خودمون بگیریم ؟

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
سلام دوست عزیز میتونم بپرسم فیبر مخابرات کدوم بسته رو گرفتید ؟ همون بسته ۵۰ مگی ؟ بعد تا ۳۰۰ هم دانلود هم آپلود ؟
برای V.p.n ها و v.2ray مشکلی ندارید ؟ میشه مودم دلخواه خودمون رو برای فیبر مخابرات بگیریم؟

دوست عزیز شما هم فیبر مخابرات گرفتید ؟ کدوم بسته ؟ سرعت آپلودتون چقدره ؟
سر v p.n و کلا راه های شکن مشکل خاصی نداشته مخابرات ؟ برای انتخاب مودم اجبار هست یا میتونیم خودمون بگیریم ؟
یه طرحی بود به اسم فیبر در خانه، اونموقع زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتم و فعال کردن تا قبل از اون ۵۰ مگ داشتم
الان اسم بسته ایی که گرفتم تانوما ویژه تا ۳۰۰ mb ۷۰۰ gb حجم
سرعت آپلود و دانلود ۲۷۰ ۲۸۰ مگ میده
به اکثر vpn و .... وصل میشه ولی اینم بگم سرعتو خیلی کم میکنه

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,057
نام
Ali
یه طرحی بود به اسم فیبر در خانه، اونموقع زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتم و فعال کردن تا قبل از اون ۵۰ مگ داشتم
الان اسم بسته ایی که گرفتم تانوما ویژه تا ۳۰۰ mb ۷۰۰ gb حجم
سرعت آپلود و دانلود ۲۷۰ ۲۸۰ مگ میده
به اکثر vpn و .... وصل میشه ولی اینم بگم سرعتو خیلی کم میکنه
یعنی این سرعت مقطعیه و بعد ها امکان خرید این سرویس نیست ؟
ممنون میشم سرعت آپلود و دانلود با VPn رو بگی عزیز
آخه من سرعت آپلود با VPN برام خیلی مهمه

• Like
Reactions: _Amir_

hexagon

کاربر سایت
Dec 9, 2008
35
سلام بچه ها کسی vdsl شاتل داره؟ میخواستم ببینم سرعت ایناش چقد فرق داره با سرویسای معمولی adsl
من امروز آسیاتکمو جمع کردم دیگه خیلی رفته بود رو مخم میخوام شاتل بگیرم این vdsl رو تو سایتش دیدم گفتم اگر سرعتش خوبه اینو بگیرم

• Like
Reactions: J. Constantine

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
یعنی این سرعت مقطعیه و بعد ها امکان خرید این سرویس نیست ؟
ممنون میشم سرعت آپلود و دانلود با VPn رو بگی عزیز
آخه من سرعت آپلود با VPN برام خیلی مهمه
Screenshot_20240212_162912_Chrome.jpg
تو ‌psn نم همینه ولی اونجا معمولا آپلود پایینتره
با vpn بستگی داره به خوده vpn که چه کیفیتی داشته باشه ولی من بهترین سرعتی کع با vpn گرفتم 90 تا ۱۰۰ ۱۲۰ mb بود
آپلود هم همینطور
دوباره میگم بستگی داره چه vpn یی و از کجا و چه سروری بگیری

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام بچه ها کسی vdsl شاتل داره؟ میخواستم ببینم سرعت ایناش چقد فرق داره با سرویسای معمولی adsl
من امروز آسیاتکمو جمع کردم دیگه خیلی رفته بود رو مخم میخوام شاتل بگیرم این vdsl رو تو سایتش دیدم گفتم اگر سرعتش خوبه اینو بگیرم
مشکلش چی بود ؟

• Like

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
227
نام
D23
دوستان من میخوام روی تنظیمات مودم برا یکی از گجت ها سرعت نت رو محدود کنم
تو نت سرچ زدم راهنمای رو دیدم اما رو مودم من neterbit 224 گزینه هاش فرق داره
یه ip Qos هست و یه Traffic Shaping که عکس هاش رو میذارم لطفا راهنمایی کنید چجوری و کدوم یکی رو پر کنم که دسترسی یکی گجت ها به نت سرعتش رو بتونم محدود کنم ، از طریق مک آدرس و آی پی اون گجت

Screenshot_20240225-164940_Opera.jpg Screenshot_20240225-164925_Opera.jpg

یه گزینه بود که کل سرعت نت رو محدود میکنه که به‌ دردم نمیخوره میخوام فقط رو یکی دستگاه ها محدودیت سرعت بذارم، ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,826
دوستان من میخوام روی تنظیمات مودم برا یکی از گجت ها سرعت نت رو محدود کنم
تو نت سرچ زدم راهنمای رو دیدم اما رو مودم من neterbit 224 گزینه هاش فرق داره
یه ip Qos هست و یه Traffic Shaping که عکس هاش رو میذارم لطفا راهنمایی کنید چجوری و کدوم یکی رو پر کنم که دسترسی یکی گجت ها به نت سرعتش رو بتونم محدود کنم ، از طریق مک آدرس و آی پی اون گجت

View attachment 329626View attachment 329627

یه گزینه بود که کل سرعت نت رو محدود میکنه که به‌ دردم نمیخوره میخوام فقط رو یکی دستگاه ها محدودیت سرعت بذارم، ممنون میشم راهنماییم کنید
من تنظیمات مودم شما رو دقیق نمیدونم ولی خودم tplink دارم یه راهی پیدا کردم که فقط دستگاههایی که میخوام سرعتشون کم بشه.البته راه حل علمی نیست ولی جواب میده

تو تنظیمات وقتی میخوام سرعت رو محدود کنم میام بالاترین عددی که اون لحظه هست رو وارد میکنم مثلا 15 مگ دانلود و 1 مگ آپلود.اینطوری باز انگار همه دستگاهها از نهایت سرعت اینترنت استفاده میکنن

ولی برای دستگاههایی که نمیخوام سرعتش بالا باشه میام به جای وای فای معمولی اون دستگاهها رو به وای فای مهمان وصل میکنم(guest network) و تو تنظیماتش میام بهش میگم وقتی bandwidth control رو فعال میکنم،این دستگاهها چه سرعتی باشن که من گذاشتم 2 مگ دانلود و 300 کیلو بایت آپلود

امیدوارم طوری گفته باشم که متوجه بشی :D

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
227
نام
D23
من تنظیمات مودم شما رو دقیق نمیدونم ولی خودم tplink دارم یه راهی پیدا کردم که فقط دستگاههایی که میخوام سرعتشون کم بشه.البته راه حل علمی نیست ولی جواب میده

تو تنظیمات وقتی میخوام سرعت رو محدود کنم میام بالاترین عددی که اون لحظه هست رو وارد میکنم مثلا 15 مگ دانلود و 1 مگ آپلود.اینطوری باز انگار همه دستگاهها از نهایت سرعت اینترنت استفاده میکنن

ولی برای دستگاههایی که نمیخوام سرعتش بالا باشه میام به جای وای فای معمولی اون دستگاهها رو به وای فای مهمان وصل میکنم(guest network) و تو تنظیماتش میام بهش میگم وقتی bandwidth control رو فعال میکنم،این دستگاهها چه سرعتی باشن که من گذاشتم 2 مگ دانلود و 300 کیلو بایت آپلود

امیدوارم طوری گفته باشم که متوجه بشی :D
برا این کار باید به گوشی طرف دسترسی داشته باشم که به وای فای مهمان وصل کنم یا از طریق تنظیمات مودم میشه پیدا کرد ؟ چون تو تنظیمات این گزینه که میگید رو ندیدم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر