بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
233
اینجا کسی هست اهواز آسیاتک داشته باشه ؟ اگه آره واسه گیم مشکلی نداره ؟
Vdsl مخابرات دارم لعنتی مفت نمی ارزه هیچ گیمی نمیشه بدون فیلترشکن رفع تحریم.... اینا پلی داد

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
اینجا کسی هست اهواز آسیاتک داشته باشه ؟ اگه آره واسه گیم مشکلی نداره ؟
Vdsl مخابرات دارم لعنتی مفت نمی ارزه هیچ گیمی نمیشه بدون فیلترشکن رفع تحریم.... اینا پلی داد
اهواز نه ولی مشهدم، نزدیک به 2 هفته ست تو گیم رینبو ویس چت ندارم، هر DNS ی بگی تست کردم ولی درست نمیشه.
دوستام که ISP هاشون فرق داره مشکل ندارن.
نمیدونم از طرف آسیاتکه یا یوبیسافت.
ولی از لحاظ پینگ خوبه و اگه کیفیت خط خودت خوب باشه پینگ بدون نوسان و مساعدی داره.

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
129
اهواز نه ولی مشهدم، نزدیک به 2 هفته ست تو گیم رینبو ویس چت ندارم، هر DNS ی بگی تست کردم ولی درست نمیشه.
دوستام که ISP هاشون فرق داره مشکل ندارن.
نمیدونم از طرف آسیاتکه یا یوبیسافت.
ولی از لحاظ پینگ خوبه و اگه کیفیت خط خودت خوب باشه پینگ بدون نوسان و مساعدی داره.
سلام برید تو سایت IPv6 test - IPv6/4 connectivity and speed test اسکرین شاتش رو بفرستید نمونش: Screenshot from 2023-12-26 09-43-09.png

آخرین ویرایش:
  • Like

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
129
مخابرات از ipv6 پشتیبانی نمیکنه، تو ایران فقط رایتل، ایرانسل و آسیاتک از ipv6 پشتیبانی میکنند. (شاید اپراتور های دیگه هم باشند که از ipv6 پشتیبانی کنند که من تست نکرده باشم؛ اما می‌دونم که مخابرات، همراه اول(و مبین نت) و شاتل پشتیبانی نمیکنند)

باز نشدن بازیتون از فیلترینگه یا از تحریم؟ بازیتون توی PC هست یا playstation? اگه توی playstation بازی میکنید و مشکل باری از تحریم ها نباشه و فقط فیلترینگ باشه راه دور زدنش رو بلدم اما باید PC لینوکس (یا سرور لینوکس) داشته باشین و playstation امکان ست کردن پراکسی رو داشته باشه( نمی‌دونم داره یا نه). اگه بازیتون توی ویندوزه نیازی به لینوکس ندارین.

آخرین ویرایش:
  • Like

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
دوستان یه سوال.کلا خیابون ما ایرانسل نتش خیلی بد آنتن میده ولی دقیقا خیابون بالایی عالیه.چندجا انگار شنیدم app هست که بشه سویتچ کرد بین دکل های آنتن دهی.همچین چیزی هست؟

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
129
دوستان یه سوال.کلا خیابون ما ایرانسل نتش خیلی بد آنتن میده ولی دقیقا خیابون بالایی عالیه.چندجا انگار شنیدم app هست که بشه سویتچ کرد بین دکل های آنتن دهی.همچین چیزی هست؟
سلام، اگه برنامه ای باشه که بین دکل ها سوییچ کنه احتمالا روت بخواد! شنیدم بعضی از مودم های lte امکان تغییر دکل رو دارن.

• Sad
Reactions: Rohshen

ali-f1024

عضو جدید
Dec 26, 2023
1
به نظرم اگر می‌خواید خیلی حرفه‌ای بازی آنلاین کنید، بهترین گزینه اینترنت‌های اختصاصی هستش. این اینترنت‌ها از یه طرف پینگ و جیتر عالی برای اجرای بازی‌های آنلاین دارند و می‌تونید خیلی سریع و بدون لگ بازی‌های خودتون رو اجرا کنید، از طرف دیگه معمولا بر اساس پهنای باندی که خرید کردید هزینه پرداخت می‌کنید و دیگه بابت ترافیک اینترنت و حجم آپلود و دانلودتون هزینه نمی‌کنید. در حقیقت با خرید اینترنت پوینت تو پوینت فقط پول پهنای باند رو پرداخت می‌کنید و از طرف دیگه سرعتش از همه لحاظ در همه‌ی شرایط در ساعت‌های مختلف شبانه روز سرعتی که خرید کردید رو بهتون تحویل می‌ده. سرعت آپلود و دانلودش هم با هم برابره و برخلاف ADSL و TD-LTE به صورت متقارن، یک سرعت مشخص از آپلود و دانلود رو بهتون تحویل میده.

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
233
مخابرات از ipv6 پشتیبانی نمیکنه، تو ایران فقط رایتل، ایرانسل و آسیاتک از ipv6 پشتیبانی میکنند. (شاید اپراتور های دیگه هم باشند که از ipv6 پشتیبانی کنند که من تست نکرده باشم؛ اما می‌دونم که مخابرات، همراه اول(و مبین نت) و شاتل پشتیبانی نمیکنند)

باز نشدن بازیتون از فیلترینگه یا از تحریم؟ بازیتون توی PC هست یا playstation? اگه توی playstation بازی میکنید و مشکل باری از تحریم ها نباشه و فقط فیلترینگ باشه راه دور زدنش رو بلدم اما باید PC لینوکس (یا سرور لینوکس) داشته باشین و playstation امکان ست کردن پراکسی رو داشته باشه( نمی‌دونم داره یا نه). اگه بازیتون توی ویندوزه نیازی به لینوکس ندارین.
واسه اکثر بازیا مشکل دارم تو ps5 بعضیاشون فقط رو مخابرات وصل نمیشه رو بقیه اپراتورا مشکلی ندارن دیگه خستم کرده واسه هربار بازی کردن باید قبلش لب تاپ روشن کنم فیلترشکن شیر کنم که اینم دردسرا خودشو داره
خواستم دیگه تخلیه کنم بیام آسیاتک این روش دور زدن با سرور لینوکس چطوریه چقد داره هزینه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر