بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دو عکس پیوست کردم. پینگ عالی در حد بهترین کشورهای جهان 😁
دیده بان نت مشهد: (طرح گیمینگم فک کنم فعال باشه هنوز)

View attachment 310786 View attachment 310787

البته خط خونه رو چند ماه پیش دزدیدن بعد وصل کردنش مخابرات گند زد تو خط دیگه مثل قدیم نشده کیفیتش، ولی قبلا تا 90 هم میومد پایین پینگ بعضی مواقع.

در مورد سرویس دهی هم زنگ بزن سایتش برعکس قدیم هرچی میزدی میرفت تو :D
اقا خیلی ممنون اینطور که مشخصه سرویس گیمینگ اش فعال بشه خوبه باز به شاتل نمیرسه از نظر پینگی ولی بازم عالیه
یه سوال دیگه اگر استفاده میکنید ممنون میشم بگید که با شیلترشکن ها مهربون هست یا نه ؟

• Like
Reactions: GameManiac

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
221
نام
D23
ممنون میشم خبرش رو بهم بدین منم بدم نمیاد یه خط دیگه بگیرم روش دیده بان بگیرم
شاتل رو دلم نمیاد تخلیه کنم چون مشکلی باهاش ندارم واقعا نه قطعی نه چیزی
ولی یه نت میخوام برای دانلود که دیده بان واقعا حجم عجیبی میده
های وب مشکل داره ؟ اخه دوست من داره راضی بود یادمه

ساعت ۹ صبح زنگ زدم برا بخش فروش گفت شما نفر اول در صف هستید ، به همین خیال تا ۹ و بیست دیقه اپراتور گفت شما نفر اول در صف هستید و بعدشم قطع شد :))
های وب ۵ ساله دارم عالی بود خداییش ، اما یک سالی میشه قطعی پیدا می کنه شدید ، منم چون فروشگاه آنلاین دارم و نت ابزار کارمه خیلی رو اعصابمه وسط چت با مشتری نت قطع میشه و تا حالا کلی ضرر کردم سر این موضوع
حالا میخوام برم سمت شاتل به توصیه دوستان میگن شاتل قطعی نداره
فقط راجع به شاتل نمیدونم که یخ شکن ها روش چطور جواب میده

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
اقا خیلی ممنون اینطور که مشخصه سرویس گیمینگ اش فعال بشه خوبه باز به شاتل نمیرسه از نظر پینگی ولی بازم عالیه
یه سوال دیگه اگر استفاده میکنید ممنون میشم بگید که با شیلترشکن ها مهربون هست یا نه ؟
مخلصیم. با هیتلر شکن ها مهربونه. هم تو گوشی برام اوکی هست سرعت و هم تو لپتاپ. ولی خب احتمالا تو این مورد هم کمی از شاتل کُندتر باشه.
بهترین مزیتش اینه که دیگه دغدغه تمام شدن ترافیک دانلود رو ندارین.

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ساعت ۹ صبح زنگ زدم برا بخش فروش گفت شما نفر اول در صف هستید ، به همین خیال تا ۹ و بیست دیقه اپراتور گفت شما نفر اول در صف هستید و بعدشم قطع شد :))
های وب ۵ ساله دارم عالی بود خداییش ، اما یک سالی میشه قطعی پیدا می کنه شدید ، منم چون فروشگاه آنلاین دارم و نت ابزار کارمه خیلی رو اعصابمه وسط چت با مشتری نت قطع میشه و تا حالا کلی ضرر کردم سر این موضوع
حالا میخوام برم سمت شاتل به توصیه دوستان میگن شاتل قطعی نداره
فقط راجع به شاتل نمیدونم که یخ شکن ها روش چطور جواب میده
خوب شاتل رو من دارم یخ شکن که عالیه اصلا مشکلی نمیخوری روش
قطعی هم خدایی نداره یعنی من هیچ مشکلی باهاش ندارم میگم میخوام شاتل رو نگه دارم
کنارش یه خط تلفن بگیرم این دیده بان رو بگیرم برای حجمش فقط

• Like
Reactions: Disney 23

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
چه مکافاتی دارم من با این های وب سر تخلیه خط
اینا کین دیگه 🙄
کسی ترفندی چیزی بلده یاد بده من بتونم از پس این اپراتور ها بر بیام :))
195 شکایت کن معمولا یکاری میکنه خیس کنن خودشونو.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
اقا من adsl مخابرات رو تبدیل به vdsl کردم ولی مودمم جواب نمیده
گفتم میخوام مودم بگیرم برم وایمکس بگیرم دیگه چه کاریه
کجا رو پیشنهاد میدید توی تهران واسه وایمکس؟ البته واسه دانلود از لحاظ حجمی خیلی بصرفه نیست

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
198
اقا من adsl مخابرات رو تبدیل به vdsl کردم ولی مودمم جواب نمیده
گفتم میخوام مودم بگیرم برم وایمکس بگیرم دیگه چه کاریه
کجا رو پیشنهاد میدید توی تهران واسه وایمکس؟ البته واسه دانلود از لحاظ حجمی خیلی بصرفه نیست
وایمکس که چندین ساله جمع شده.اگه منظورتون مودم سیم کارتی و tdlte هست، که قیمتش خیلی بیشتر از مودم vdsl هست که از ۶۹۰ تومن به بالا وجود داره
لیست قیمت مودم ADSL/VDSL، ۷ مهر | ترب
در ضمن اینترنت سیم کارتی برای بازی آنلاین نسبت به اینترنت خط تلفن،خیلی بی کیفیت تره و قیمت بسته هاش هم گرون تره

• Like
Reactions: Anakin

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
وایمکس که چندین ساله جمع شده.اگه منظورتون مودم سیم کارتی و tdlte هست، که قیمتش خیلی بیشتر از مودم vdsl هست که از ۶۹۰ تومن به بالا وجود داره
لیست قیمت مودم ADSL/VDSL، ۷ مهر | ترب
در ضمن اینترنت سیم کارتی برای بازی آنلاین نسبت به اینترنت خط تلفن،خیلی بی کیفیت تره و قیمت بسته هاش هم گرون تره
اره میدونم. گفتم دیگه دارم هزینه میکنم بیشتر پرداخت کنم سرویس جدید بگیرم ولی گویا اوضاع خیلی خیط هست:D من از مخابرات واقعا راضیم
همون مودم vdsl میگیرم.

• Like
Reactions: Milad.Samavati

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اره میدونم. گفتم دیگه دارم هزینه میکنم بیشتر پرداخت کنم سرویس جدید بگیرم ولی گویا اوضاع خیلی خیط هست:D من از مخابرات واقعا راضیم
همون مودم vdsl میگیرم.
مواظب باش اینجا از چیزی راضی باشی دروغگو میشی =)) اونم مخابرات

vdsl مخابرات خوبه شنیدم سرعت دانلود خوبی هم داره

• Smile
Reactions: GameManiac

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
مواظب باش اینجا از چیزی راضی باشی دروغگو میشی =)) اونم مخابرات

vdsl مخابرات خوبه شنیدم سرعت دانلود خوبی هم داره
من ۱۰-۱۲ ساله مخابرات دارم واقعا خوبه. قطعی و افت سرعت نداشته. البته گیم‌ آنلاین نمیزنم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
من ۱۰-۱۲ ساله مخابرات دارم واقعا خوبه. قطعی و افت سرعت نداشته. البته گیم‌ آنلاین نمیزنم
خوب تو این انجمن اگر زیاد راضی باشی از اینترنتت بهت میگن نتت رو از فضا میگیری و فلان

مستقیم به منطقه ربط داره دوست منم منطقه 22 عه به جز مخابرات مثل اینکه چیز دیگه ای نمیتونه بگیره اصلا اما راضیه و مشکلی نداره نه قطعی داشته نه افت سرعت واقعا

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
خوب تو این انجمن اگر زیاد راضی باشی از اینترنتت بهت میگن نتت رو از فضا میگیری و فلان

مستقیم به منطقه ربط داره دوست منم منطقه 22 عه به جز مخابرات مثل اینکه چیز دیگه ای نمیتونه بگیره اصلا اما راضیه و مشکلی نداره نه قطعی داشته نه افت سرعت واقعا
اره منم خطم فقط روی مخابرات جواب میده
سلام دوستان
کسی اینجا مودم Neterbit NSL-224 داره ؟
اینا رو آونگ قطعاتش رو از بیرون میاره و سرهم میکنه
بنظرم Tp link یا d link بگیر

• Like
Reactions: Disney 23

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر