بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
اگر دوستان ناراحت نمیشن که نت من مشکلی نداره خیر :D
اتفاقا برای من 1 هفتس حدودی شاتل شل کرده و تمام شیزشکن هام کار میکنه
والا ما هم هرچی نت تو خونه داریم دیروز تا حالا پوکیده جز شاتل.لامصب همین دیروز تو فیفا پینگ از 60 خورده ای اومده بود رو 46 x_x یعنی تو بازی داشتم پرواز میکردم:D

نمیدونم حالا موقته یا نه ولی کاش حداقل همینطوری میموند.

• Like
Reactions: omiid72

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
والا ما هم هرچی نت تو خونه داریم دیروز تا حالا پوکیده جز شاتل.لامصب همین دیروز تو فیفا پینگ از 60 خورده ای اومده بود رو 46 x_x یعنی تو بازی داشتم پرواز میکردم:D

نمیدونم حالا موقته یا نه ولی کاش حداقل همینطوری میموند.
برای من حداقل اینو جدی میگم 1 بار هم نشده یعنی فقط 1 بار هم نشده تو 5 سال گذشته که شاتل گرفتم قطعی و اینا از سمت شاتل داشته باشم
اگر مشکلی بوده همیشه از سمت نویز خط خودم بوده
ولی مثلا آسیاتک داریم تو مغازه هر روز یه سازی میزنه یه روز کلا اینترنت ملی عه یه روز پینگش بالاس حتی سایت باز نمیکنه کلا دردسر داشته اما چون پاساژمون با آسیاتک قرارداد داره نمیشه از جای دیگه اینترنت گرفت

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
سلام رفقا
من حدود 2 3 ماهی هست به دنبال یه نت درست و حسابیم ولی به نتیجه درست و درمونی نرسیدم . فیبر نوری زنگ زدم گفت منطقتون ساپورت نمیشه :| ADSL هم چون تازه جابجا شدیم باید خط تلفن بخریم حقیقتا یکم دردسریه . نظرتون راجع به POINT TO POINT یا پهنای باند اختصاصی چیه ؟ کسی تجربه داشته ؟ لطفا راهنماییم کنید دیگه دارم دیوانه میشم :)) نت فعلی هم مبین نت دهن سرویس پینگش 120 عه پکت 0 بعد تیر میزنم 2 ثانیه بعد میخوره به طرف :|:| بنظرتون ارزش داره بخاطر ADSL برم خط تلفن بگیرم ؟
یه نت معرفی کنین لاقل تیرا بخوره هر دست بازی میکنم زمینو و زمانو فحش نکشم :))
(ساکن مشهد هستم )

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: .::PUИK::.

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
سلام رفقا
من حدود 2 3 ماهی هست به دنبال یه نت درست و حسابیم ولی به نتیجه درست و درمونی نرسیدم . فیبر نوری زنگ زدم گفت منطقتون ساپورت نمیشه :| ADSL هم چون تازه جابجا شدیم باید خط تلفن بخریم حقیقتا یکم دردسریه . نظرتون راجع به POINT TO POINT یا پهنای باند اختصاصی چیه ؟ کسی تجربه داشته ؟ لطفا راهنماییم کنید دیگه دارم دیوانه میشم :)) نت فعلی هم مبین نت دهن سرویس پینگش 120 عه پکت 0 بعد تیر میزنم 2 ثانیه بعد میخوره به طرف :|:| بنظرتون ارزش داره بخاطر ADSL برم خط تلفن بگیرم ؟
یه نت معرفی کنین لاقل تیرا بخوره هر دست بازی میکنم زمینو و زمانو فحش نکشم :))
(ساکن مشهد هستم )
اگر میخوای تیر بازی کنی
adsl بهتر از وایرلس هست ...
همیشه خط زمینی adsl vdsl و ftth بهتر از ارتباطات رادیویی و میکرویوو هست ...
پهنای باند اشتراکی نگیر
یه پول قلمبه ازت میگیرن هیچی . اشتراکی بگیر
td lte به هیج وجه به درد شوتر نمیخوره . . .
هر کی گفته یا ساکن تهران و کرج و تبریز بوده یا شعر گفته خودش کارمند ایرانسل ه .
موفق باشید
پ ن
چرا خود ایرانسل داره فیبر نوری میده تو مازندران اگه td انقدر خوبه ؟؟ ؟ ؟ !

• Love
Reactions: Arash-S212

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
همیشه تو این مملکت بیصاحاب شده تبعیض هست.الان نزدیک ۱ ساله بازی های ea سروراشون روی مخابرات فیلتر شده ولی شاتل بقیه isp ها مشکلی نداره؟!!خوب این مسخره بازی ها چه توجیحی داره؟!!یک هزینه ایم باید بدیم برای پینگ هینت و گاد پینگ کوفت زهر مار!!
حیف فوحش که به اینا بدی

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
همیشه تو این مملکت بیصاحاب شده تبعیض هست.الان نزدیک ۱ ساله بازی های ea سروراشون روی مخابرات فیلتر شده ولی شاتل بقیه isp ها مشکلی نداره؟!!خوب این مسخره بازی ها چه توجیحی داره؟!!یک هزینه ایم باید بدیم برای پینگ هینت و گاد پینگ کوفت زهر مار!!
حیف فوحش که به اینا بدی
آخ گل گفتنی .
من الان خودم دنبال یه جایی هستم بهشون بگم همه چی رو رو نت مخابرات فیلتر کردین و لی همون رو آسیا تک و شاتل بازه بازه .
به نظر شما کجا میشه گفت ؟ ؟ ؟ !

• Sad
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
آخ گل گفتنی .
من الان خودم دنبال یه جایی هستم بهشون بگم همه چی رو رو نت مخابرات فیلتر کردین و لی همون رو آسیا تک و شاتل بازه بازه .
به نظر شما کجا میشه گفت ؟ ؟ ؟ !
تنها راهش زنک زدن به ۲۰۲۰.چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه!!!

• Love
Reactions: cheofox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر