بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش
سلام مگه پارس آفلاین سرویس گیم داره ؟ قبلا که من داشتم همچین چیزی نداشتن
بعد من سر همین قضایا و اینکه نت تایپم همیشه Strict بود جمعش کردم شاتل گرفتم
شاتل توی پینگ و رفع محدودیتای ایکس باکس عاااالیه فقط یه کم هزینه ش بالا تره نسبت به بقیه شرکتا
خط رو از interleave میار رو fast بهش میگه گیمینگ :D

دیشب زنگ زدم سرویس گیمینگ پارس آنلاین رو فعال کردم پینگم از 130 اومد روی 100 آپلود رو هم گذاشت روی 100 کیلوبایت که روی تیر های شلیک شده توی cold war خیلی تاثیر داشت حالا خواستم بدونم اگه بیام شاتل امکانش هست پینگ 80 بگیرم ؟ اینم وضعیت خطمه

View attachment 300340

اررو میگیری ؟ fec error یا crc error تو مودم چک کن
منم پارس انلاین دارم راضی نیستم تو dota خیلی پکت لاست میگیرم میخوام عوض کنم

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
خط رو از interleave میار رو fast بهش میگه گیمینگ :D
اررو میگیری ؟ fec error یا crc error تو مودم چک کن
منم پارس انلاین دارم راضی نیستم تو dota خیلی پکت لاست میگیرم میخوام عوض کنم
حالت گیمینگ همون fastpath دیگه مگه میشه چیز دیگه ای رو تغییر بدن ?
من توی cod اصلا پکت لاس ندارم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,741
اصلا سیم کشی داخلی وجود نداره خودم یه کابل از جعبه تقسیم کشیدم از روی نمای ساختمون هم آوردمش یه بار کابل تلفن قطع شد چون 34 واحد بودیم خط خودم رو پیدا نکردم مجبور شدم از رو کابل بکشم
میخواستم فیبر شاتل رو بگیرم ولی توی شهر ما ارائه نمیدن ولی جالبه اضافه شدن سرعت آپلود خیلی تاثیر داشت
به هر حال نویزت بالا هست.به نظرم اول مودم رو ببر همون سرخط ببین اونجا هم اگه snr همین حدود بود یعنی سیم کشی از مخابرات تا خونه مشکل داره ولی اگه عدد بالاتر بود یعنی سیم کشی که کردی یه مشکلی داره

• Like
Reactions: ezio252

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,203
نام
هادی
سلام.آقا این فیبر نوری شاتل سرعتش چجوریاس؟پینگ چطوره؟وی پی ان وصل میشه؟از adsl شاتل بهتره؟کسی استفاده کرده راهنمایی کنه ممنون.
راستی برای راه اندازی مستقیم فیبر میکشن از مرکز مخابرات؟

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,203
نام
هادی
یعنی چه غلطی کردم که گفتم برم اینترنت جدید بگیرما :|

17 اردیبهشت تو شاتل و آسیاتک ثبت نام کردم ولی هنوز هیچکدوم وصل نشده.البته به نظرم مشکل از سمت مخابرات منطقه خودمون هست ولی بازم به نظرم خیلی فرق اومد بین شاتل و آسیاتک.شاتل همون فرداش مدارک رو فرستاد و سایتش هم با جزئیات میزنه تو چه مرحله ای هست بعدم که 6 روز گذشت و وصل نشد حداقل یه پیامک عذرخواهی فرستاد.ولی آسیاتک 21 اردیبهشت تازه مدارک فرستاده بعدم میگه 6 روز کاری که یعنی 1 شنبه هفته دیگه اگه وصل نشد زنگ بزن پیگیری کنیم.سایتش هم خیلی دقیق مراحل رو نشون نمیده.وقتی هم بهش در مورد شاتل گفتم که زودتر انجام داده میگه چون ما بهترین هستیم و مشترک زیاد داریم طول میکشه ;))

از اونطرف هم مخابرات خودمون هی داره موش میدونه.هی پیامک میده که رو خطتتون میشه اینترنت وصل کنی بیا از خودمون بگیر~X(

خدایی 2 برابر پول adsl رو این چند روز دادم فقط بسته برای سیمکارت گرفتم :Crying1:
ببخشید شما کدوم منطقه مخابراتی هستی؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان برای vdsl مودم خووب چی پیشنهاد میدید؟
خونتون چند متره ؟ چون اگر متراژ خیلی بالا نیست به نظر من tp link مدل 9960 یا 9970 بگیر اطراف 1100 تا 1300 قیمت دارن و مودم های خوبی هستن vdsl هم دارن یکم از نظر رنج وایفای قوی نیستن ولی البته بستگی به فضایی که میخوای بزاری داره خود من الان یدونه 9960 دارم یدونه ایسوس که خوب مشخصه ایسوس عه خیلی رنج بیشتری داره ولی در واقع فقط فرقش همینه حتی میتونم بگم tp link من به نویز روی خط کمتر حساس عه تا ایسوس عه

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,203
نام
هادی
شیراز- خیابان معالی آباد- مرکز شهید دستغیب
این مشخصاتی که دادی دقیقا مثل مرکز مخابراتی فشل منطقه ما بود.من تهران هستم.حالا نمیدونم همه مرکز مخابراتی ها همینطورن یا فقط برای ما اینطوریه.

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,741
این مشخصاتی که دادی دقیقا مثل مرکز مخابراتی فشل منطقه ما بود.من تهران هستم.حالا نمیدونم همه مرکز مخابراتی ها همینطورن یا فقط برای ما اینطوریه.
کلا مشکل امکانات همه جا هست،مراکز شلوغم دیگه بدتره

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
پینگ خاورمیانه شما هم به فنا رفته؟
الان رینبو منو همش میندازه اروپا چون پینگ خاورمیانه از اروپا بیشتر شده.
20.74.141.75
این الان یه سرور امارات رینبوعه که تا 3-4 روز پیش پینگ 60-70 میداد الان 145 میده واسه من. برای شما هم همین طوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر