بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
سلام
اپن وی پی ان کلا بسته است .
برای همین نورد کار نمیکنه .
fifa 23 ?

مگه رو پلی استیشن بازی نمیکنی ؟
من رو پی سی تونستم بالا بیارم .
با دی ان اس شکن و رادار بتا (ترکیبی )
قسمت آنلاینش نمیدونم کجاست ، چون اصلا بازی نمیکنم
دوستی هم ندارم که باهاش کوآپ بزنم.

View attachment 299208

شکن

View attachment 299209

ترکیب شکن و رادار بتا

View attachment 299210

View attachment 299211

به همین سادگی

..
نه fifa نیست
Efo یا همون pes قدیم
شکن دارم راحت تو همه بازیا میرم و. دانلود و اپلود مشکلی ندارم فقط این قسمت بازی چون رو سرور آمازونه فیلترشکن میخواد با dns کار نمیکنه

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
چطور باید این اینترنت رو ثبت نام کرد؟‌میزان پایداریش چقدره و سرعت دانلودت چند مگابایت بر ثانیه هستش؟‌
والا سرعتش خوبه ولی چون مال مخابراته محدودیت زیاد داره.. خیلی از فیلترشکنا کار نمیکنن روش.
برای ثبت نام برو مرکز مخابرات محل زندگیتون ببین سرویس دارن بعد بهت میگن چیکار کنی

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
این دوتا برنامه gear up booster و logo fast یه تستی کن واسه اکثر بازیا جواب میده رفع تحریم داره هم پی سی جوابه هم کنسول
بازیای تحریم یا فیلتر ایکس باکس رو که فقط با فیلترشکن میشد بازی کرد با اینا راحت بازی میکنم
اگه میشه یه توضیخ تو دایرکت بهم میدی راجع به اینا.
الان رفتم gear up booster و سرچ کردم دیدم یه دیوایزه که سرعت گیم رو بالا میبره و. لتنسی رو پایین.
اینا تحریمو دور. میزنن؟

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
اگه میشه یه توضیخ تو دایرکت بهم میدی راجع به اینا.
الان رفتم gear up booster و سرچ کردم دیدم یه دیوایزه که سرعت گیم رو بالا میبره و. لتنسی رو پایین.
اینا تحریمو دور. میزنن؟
آره من با همین برنامه bf 2042 , Insurgency و.... که با نت مخابرات فیلتر هستند رو دارم راحت رو سرور اروپا بازی میکنم دیگه از شر فیلتر شکن و کاهش پینگا خلاص شدم
برو تو سایتش برنامه رو دانلود کن با جیمیل ساین کن بعد تو لیست بازی های پی سی که ساپورت می‌کنه به هر سروری که خواستی وصل شو اگرم بازی مد نظرت نبود باید سرور بقیه بازی هارو تست کنی تا ببینی کدوم برا اون بازی وصل میشه

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
آره من با همین برنامه bf 2042 , Insurgency و.... که با نت مخابرات فیلتر هستند رو دارم راحت رو سرور اروپا بازی میکنم دیگه از شر فیلتر شکن و کاهش پینگا خلاص شدم
برو تو سایتش برنامه رو دانلود کن با جیمیل ساین کن بعد تو لیست بازی های پی سی که ساپورت می‌کنه به هر سروری که خواستی وصل شو اگرم بازی مد نظرت نبود باید سرور بقیه بازی هارو تست کنی تا ببینی کدوم برا اون بازی وصل میشه
باید از پی سی شیر کنم رو. کنسول؟

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
باید از پی سی شیر کنم رو. کنسول؟
فک کردم برا پی سی میخوای
آره از طریق کامپیوتر یا لب تاپ باید شیر کنی
از داخل برنامه کنسولت رو مشخص کن بعد رو یکی از بازیا بزن وقتی وصل شد طبق مشخصاتی که میده باید وارد کنسول کنی
البته فکر کنم از طریق کابل لن هم بشه شیر کرد مثه فیلترشکنا....

rommel.1984

کاربر سایت
Aug 16, 2017
15
درود عزیز من دانلود کردم از سایتش جیمیل هم ساین کردم ولی روی بازی میزنم میگه بخر شما چطوری مجانی استفاده میکنید؟

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
درود عزیز من دانلود کردم از سایتش جیمیل هم ساین کردم ولی روی بازی میزنم میگه بخر شما چطوری مجانی استفاده میکنید؟
عه عجیبه 🤔
وقتی با جیمیل وارد شی اولش سه روز اشتراک رایگان باید بده
ماله من که خیلی وقته سه روزم تموم شده دارم همینطوری رایگان استفاده میکنم حالا نمی‌دونم باگ شده یا مدلشه یا چی.... 😁
حالا یکم دیگه دوباره تست کن شاید طول می‌کشه فعال بشه البته شایدم باید این سه روز رو خودت فعال کنی که بعدشم مثه من کلا رایگان بتونی استفاده کنی درست یادم نی اینو

آخرین ویرایش:

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام
من تو خونه هم ADSL های وب دارم هم TD-LTE مبین نت هم 4G همراه اول و ایرانسل ( روی خط های گوشیم ) ، ولی با هیچکدوم نمیتونم به سرور بازی های PS وصل بشم واسه آنلاین بازی کردن. سرعت دانلود با DNS بد نیست ولی بازم به سرور خود بازی وصل نمیشه (Mortal kombat X و 11 - Ghost of Tsushima و Elden Ring , Fifa تست کردم ) . تنها راه حلش این بوده که با یه سوییچ میکروتیک V*P*N کانکت کنم که خیلی قطع ی داشت. آیا DNS یا سرویس دهنده اینترنت بجز ADSL، دیگه ای سراغ دارین که این مشکل رو حل کنه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
من تو خونه هم ADSL های وب دارم هم TD-LTE مبین نت هم 4G همراه اول و ایرانسل ( روی خط های گوشیم ) ، ولی با هیچکدوم نمیتونم به سرور بازی های PS وصل بشم واسه آنلاین بازی کردن. سرعت دانلود با DNS بد نیست ولی بازم به سرور خود بازی وصل نمیشه (Mortal kombat X و 11 - Ghost of Tsushima و Elden Ring , Fifa تست کردم ) . تنها راه حلش این بوده که با یه سوییچ میکروتیک V*P*N کانکت کنم که خیلی قطع ی داشت. آیا DNS یا سرویس دهنده اینترنت بجز ADSL، دیگه ای سراغ دارین که این مشکل رو حل کنه ؟
تو اونا فکر کنم فقط فیفا اونم برای یه سری دوستان که معمولا شاتل دارن کار میکنه همین.
کلا زیاد درگیر انلاین پلی دادن نباش یا اونایی که کار میکنن پلی بده یا دردسر شیر کردن وی پی ان رو باید تحمل کنی
دیگه خیلی وقته اکثر گیم ها مولتیشون کار نمیکنه

• Like
Reactions: Arios 22 and q23p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر