بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230

من یه غلطی کردم ، به یکی از گشت های سایبری تو فروم پی سی ورلد ، گفتم وایپر استفاده میکنم ...

حالا نسخه 5 را زدن ... دارن یه کارایی میکنن که دوباره بشه وصل شد .

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
دوستان یه سوال داشتم خواهشا اگه کسی می دونه لطفا جواب بده:
مودم های سیم کارتی لاک (قفل شده) واسه شرکت های ایرانی رو اگه آنلاک کنیم سرعت دهی و آنتن دهیشون توی همه ی اپراتور ها بدتر نمی شه؟ یا تاثیری نداره؟ مثلا مودم ایرانسل اگه آنلاک بشه با همراه اول هم به اندازه همون ایرانسل سرعت می ده اگه فرض کنیم پوشش دهی جفتشون یکی باشه؟

• Like
Reactions: cheofox

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,670
نام
milad
دوستان میخوام سیم کشی خط تلفن رو از بیرون بیارم تا اتاق فکر کنم قبلی بخاطر بودن کنار سیم های برق نویز میندازه و کشش کمتر از ۸ مگ میشه واسه همین اینکارو می خوام انجام بدم
بی زحمت میشه بگین با کیفیت ترین سیم تلفن از چه شرکتیه ؟
و اینکه یه مودم خوب که کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و امکانات لازم و بروز رو داشته باشه معرفی کنین بی زحمت

• Like
Reactions: DedSec88

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
کسی اینجا tdlte رسپینا داره؟ میدونین خوبه یا نه؟ شنیدم p2p که میده عالیه ولی tdlte نمیدونم چجوریه
Td lte هیچکس نمیتونه بگه باید حتما تست بشه هر منطقه بجوره
به شرکتی که مبخواید بگیربد بگید بیان تست کنن
اگرم تست نگرفتن نخرید به هیچ وجه
دوستان میخوام سیم کشی خط تلفن رو از بیرون بیارم تا اتاق فکر کنم قبلی بخاطر بودن کنار سیم های برق نویز میندازه و کشش کمتر از ۸ مگ میشه واسه همین اینکارو می خوام انجام بدم
بی زحمت میشه بگین با کیفیت ترین سیم تلفن از چه شرکتیه ؟
و اینکه یه مودم خوب که کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و امکانات لازم و بروز رو داشته باشه معرفی کنین بی زحمت
نمیدونم کدوم شهری ولی اگه سرویس دهی فیبر شروع کردن یا میخوان شروع کنن برو سمت اون چون تازه اولاشه معمولا جشنواره میذارن دیگه دردسر هزینه کردن نداری
اگرم خواستی کابل بکشی سیمش زیاد فرقی نمیکنه باید یه نفر بیاری خودش کاراشو انجام میده برات مهم اینه بلد باشه درست درمون کابل بکشه که چند وقت بعد باز مشکل پیش نیاد خرابشه

• Like
Reactions: milad.ps4

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
رفتم خط خریدم که مثلا برم شاتل بگیرم امروز صبح گفتش به مرکز مخابراتی شما سرویس نمیتونیم بدیم خالی نیست! :D
الانم هیچ dns ای روی پارس آنلاین واس ایکس باکس کار نمیکنه خیلی وضعیت قشنگیه کلا

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,636
این چیز شکن پولیا 50 گیگ 100 تومنه ( وی تو ری)
ماهی 100 گیگ مصرفمه
رو مخابرات کسی چیزی استفاده میکنه که کار کنه نورد برای من کار نمیکنه

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
227
ماهی 100 گیگ مصرفمه
نورد خیلی وقت کار نمیکنه
.......

امروز غاغا فرمودند فضای مجازی شدیدا خطرناکه
و باید فشار بیشتر به فضای مجازی آورد 😁😬

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
رفتم خط خریدم که مثلا برم شاتل بگیرم امروز صبح گفتش به مرکز مخابراتی شما سرویس نمیتونیم بدیم خالی نیست! :D
الانم هیچ dns ای روی پارس آنلاین واس ایکس باکس کار نمیکنه خیلی وضعیت قشنگیه کلا
پارس انلاین با الکترو و رادار مشکل داره فقط شکن کار میکنه

• Like
Reactions: omiid72

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
236
ماهی 100 گیگ مصرفمه
منم مخابراتم ولی نورد کار می‌کنه
Panda , well , giti هم وصل میشن
اون پاندا پولیه نسخه تریال هم داره اگه برات جواب داد بیا از من بخر ارزون میدم با گارانتی :D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
ماهی 100 گیگ مصرفمه
یه چیزی میگم بدونی کلا
من خودم نمیفروشم از این وی تو ری ها ولی برای خودم و خانوادم سرور گرفتم چیز شکن راه اندازی کردم عالیه
اما چیزی که میخوام بگم اینه که این سرویس های وی تو ری که اسمش بخاطر نرم افزارش شده وی تو ری
روی همه اینترنت ها کار میکنن چون برای هر اینترنتی یه پروتکل وجود داره که کار کنه و این سرور هایی که روشون چیز شکن اجرا میکنن میشه هر پروتکل ای بخوای روش نصب کنی بدی به طرف
مثلا روی شاتل من تست گرفتم میشه گفت همه وی تو ری ها مثل grpc و وب سوکت و شدواسکس و ... کار میکنه
اما مثلا روی مخابرات پروتکل ریلیتی بهتر از همه کار میکنه
پس اگر طرفی که ازش میخری آدم باشه باید بپرسه اینترنتت چیه تو میگی مخابرات اون باید برای اینترنت مخابرات یه کاربر بسازه با پروتکل ریلیتی که روی مخابرات کار میکنه
یا مثلا روی همراه اول هیچ پروتکل ای کار نمیکنه :D ( خیلی سخته راه اندازیش وگرنه اونم راه داره )

-------------------------
یه چیز کلی دیگه هم اینکه سرور های مجازی که روش چیز شکن میزنن در اکثر مواقع ترافیک نامحدود هستن و این نامرد ها ترافیک میزارن برای کاربر هاشون که گرون تر بفروشن

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
پارس انلاین با الکترو و رادار مشکل داره فقط شکن کار میکنه
شکن هم فقط به لایو وصل میشه و بازیارو یکی در میون میاره که متاسفانه فیفارو نمیاره
از نت مخابرات شما خبر نداری؟نمیدونی با dns ها چطوره مشکلی داره یا نه؟
الان دم دست ترین و زودترین نتی که میتونم بگیرم همین مخابراته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر