بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
پشتیبانی شاتل دیشب گفت چون خطتون تازه وصل شده اجازه استعلام به ما نمیده، ۷۲ ساعت کاری اینده دوباره تماس بگیرید.
احتمالا پیغام اسیاتکم بخاطر همین بوده. یکی دو روز رد بشه ببینم چی میشه.
دیشب یه بار دیگه شمارمو زدم تو سایت اسیاتک دیگه اون پیغامو نداد گفت میتونید سرویس بگیرید و منم مراحلشو رفتم.
بعدش زنگ زدم اسیاتک گفت باید منتظر SMS مخابرات بمونید که بگه خطتون رانژه ست بعد با ما تماس بگیرین برای ادامه مراحل. این مرحلش چقدر طول میکشه حدودا؟ :-/

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
دیشب یه بار دیگه شمارمو زدم تو سایت اسیاتک دیگه اون پیغامو نداد گفت میتونید سرویس بگیرید و منم مراحلشو رفتم.
بعدش زنگ زدم اسیاتک گفت باید منتظر SMS مخابرات بمونید که بگه خطتون رانژه ست بعد با ما تماس بگیرین برای ادامه مراحل. این مرحلش چقدر طول میکشه حدودا؟ :-/
بستگی به مخابرات داره بین دو روز تا یک هفته شایدم بیشتر.....

• Like
Reactions: farzad_angel

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
امروز از آسیاتک زنگ زدن گفتن چون مخابرات رانژه نمیکنه شماره شبا بده تا پولت برگردونیم :|

مگه میشه همچین چیزی؟اصلا قانونیه؟به 195 هم زنگ زدم میگه از مخابرات نمیشه شکایت کرد.خب من الان باید یقه کیو بگیرم؟یعنی زوری باید برم از خود مخابرات اینترنت بگیرم؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اینترنت پوینت تو پوینت یا مولتی پوینت به شرطی که درست و اصولی وصل شه به شدت با کیفیت هست با سیمکارت یا td مقایسه نکنید
بهترین تجربه من بوده
سلام از کجا میشه تهیه کرد ؟ من فقط آسیاتک رو سایتشو دیدم متاسفانه ما جزو مناطق تحت پوشش نیستیم

هزینه نصب و راه اندازیش چقدر درمیاد ؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
والا واس هرکی تو هر منطقه یا شهری فرق داره ولی اینجور که من از نظرات دیگران فهمیدم نت شاتل الان خوبه مخصوصا اگه ایکس باکسی باشی
البته شاتل الان پورت خالی کم گیر میاد
من شاتل دارم نت خوبی داره ولی قیمتا فضاییه
با همین قیمتا میشه اینترنت P2P گرفت

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
امروز از آسیاتک زنگ زدن گفتن چون مخابرات رانژه نمیکنه شماره شبا بده تا پولت برگردونیم :|

مگه میشه همچین چیزی؟اصلا قانونیه؟به 195 هم زنگ زدم میگه از مخابرات نمیشه شکایت کرد.خب من الان باید یقه کیو بگیرم؟یعنی زوری باید برم از خود مخابرات اینترنت بگیرم؟
بعد میگن چرا آدم روانی میشه... :|
صبح زنگ زده میگه شماره شبا بده تا پولت پس بدیم بعد به جاش اینترنت وصل شده:))الانم به آسیاتک وصلم

فقط پینگش خیلی بده.صبانت با 4.2.2.4 حدود 110-120 بود ولی این 140-150 هست

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
184
بعد میگن چرا آدم روانی میشه... :|
صبح زنگ زده میگه شماره شبا بده تا پولت پس بدیم بعد به جاش اینترنت وصل شده:))الانم به آسیاتک وصلم

فقط پینگش خیلی بده.صبانت با 4.2.2.4 حدود 110-120 بود ولی این 140-150 هست
باید سرویس گیم رو فعال کنی تا پینگش خوب بشه

• Like
Reactions: hamid_barca

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
تجهیزات p2p رو‌حساب نمیکنی ؟!؟!؟!؟!؟
هزینه تجهیزات حداقل از ۶ به بالا در میاد تا ۱۵ ۲۰
کلی شرکت هست تو‌گوگل سرچ کن
به نظرم که ارزششو داره
الان 6 تومن واقعا پولی نیست وقتی آدم واسه یه کنسول نسل 9 نزدیک 30 تومن هزینه میکنه
بعدم مثلا ساختمون ما که 4 طبقه هستش میتونیم هزینه ها رو تقسیم کنیم بین نفرات
کلا ADSL قطعی داره هرچقدرم سرعت و پینگ اوکی باشه وسط بازی ضدحال میزنه

سرچ کردم ولی اکثرا یه توضیح ناقص دادن تنها جایی که درست حسابی همه چیو زده بود آسیاتک بود که متاسفانه منطقه ما پشتیبانی نمیشه

حالا به چند تا ISP زنگ میزنم ببینم کدومشون میتونن به ما ارائه بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر