بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اقا از اونجای که خارج از تاپیک بستست اینجا سوالمو میپرسم
این ویدیوها دیدید از بالا تهران مثلا میسازن یه دوربین مثله دوربین گوگل دوره نقشه مجازی تهران میچرخه
اونا از کجا میشه استفاد کرد

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستانی که هم TD-LTE ایرانسل دارن هم از مخابرات (تانوما یا ADSL یا VDSL)
از لحاظ دیوارشکن کدومشون اوکی تر هستن؟

من با TD این چند روز شدیدا به مشکل خوردم میخوام بدونم مخابرات هم اینطوره؟ اگه بهتره تا بیوفتم دنبال کاراش اونم وصل کنم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
دوستانی که هم TD-LTE ایرانسل دارن هم از مخابرات (تانوما یا ADSL یا VDSL)
از لحاظ دیوارشکن کدومشون اوکی تر هستن؟

من با TD این چند روز شدیدا به مشکل خوردم میخوام بدونم مخابرات هم اینطوره؟ اگه بهتره تا بیوفتم دنبال کاراش اونم وصل کنم
روی مخابرات و همراه اول فقط با سرویس های کاهش پینگ می تونم بازی کنم، پکت لاست بالای 50% میدن با هر فیلترشکنی

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
روی مخابرات و همراه اول فقط با سرویس های کاهش پینگ می تونم بازی کنم، پکت لاست بالای 50% میدن با هر فیلترشکنی

دقیقا مشکل پکت لاست دارم با دیوارشکن این یه هفته
ولی قبلش خوب بود تقریبا
حالت عادی (بدون دیوار شکن و کاهش پینگ) هم میری توی گیم باز پکت لاست داره یا احساس میکنی پینگت خیلی بالاس! با اینکه
وقتی همون لحظه پینگ 4.2.2.4 میگیری اصلا لاست نمیده و پینگم عدد بدی نیست! اصلا یه سیستم عالی زدن واسه نت بعد از شهریور!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
سلام.
خونه ما تازه ساخت هست و بعد از 6 ماه تازه خط تلفنمون رو اوکی کردن و تا الان تو صف بودیم می گفتن جا نداریم!
الان میخوام تو آسیاتک ثبت نام کنم واسه دریافت سرویس، شماره رو که می زنم می نویسه:
مشترک گرامی فعلا بدلیل محدودیت های فنی امکان ارائه سرویس در این مرکز بطور موقت مقدور نیست.
منظورش چیه؟ خط من مشکل داره؟ یا مشکل از سمت خود آسیاتکه؟ منظورش از موقت چقدره؟ یک هفته؟ یا یک ماه؟
اگه کسی تجربه این مشکل رو داشته ممنون میشم کمک کنه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
سلام.
خونه ما تازه ساخت هست و بعد از 6 ماه تازه خط تلفنمون رو اوکی کردن و تا الان تو صف بودیم می گفتن جا نداریم!
الان میخوام تو آسیاتک ثبت نام کنم واسه دریافت سرویس، شماره رو که می زنم می نویسه:
مشترک گرامی فعلا بدلیل محدودیت های فنی امکان ارائه سرویس در این مرکز بطور موقت مقدور نیست.
منظورش چیه؟ خط من مشکل داره؟ یا مشکل از سمت خود آسیاتکه؟ منظورش از موقت چقدره؟ یک هفته؟ یا یک ماه؟
اگه کسی تجربه این مشکل رو داشته ممنون میشم کمک کنه.
من اینترنت داشتم بعد تخلیه کردم از جای دیگه گرفتم ولی الان 3 هفته هست وصل نمیشه.گفتن سیم رانژه نداریم.ولی مال شما چون تو همون آسیاتک هم میزنه فعلا نمیشه احتمال مشکل جدیتر باشه.شاید از اونایی هست که فقط مخابرات اینترنت میده یا مثلا پورت خالی ندارن.مال من تو آسیاتک میزد امکان ارائه داریم ولی بعد خرید گفتن مخابرات اعلام کرده سیم نداریم و الان 3 هفته هم بیشتر شده.

امروز اون خطی که شاتل روش هست،مودمش رو روشن کردم هم چراغ لینک اومد و ثابت شده هم چراغ اینترنتش.خب این مگه معنیش این نیست که وصل شده؟زنگ زدم شاتل میگه اشتباه میکنی وصل نشده...میگم از صبح چراغ لینک و اینترنتش اومده تا دیروز نبود.الکی که نمیشه اومده باشه.میگه پس باید صبر کنی تا نرم افزاری هم اوکی بشه.یعنی اینترنت ما وصل شد باید شیرینی بدم :D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
من اینترنت داشتم بعد تخلیه کردم از جای دیگه گرفتم ولی الان 3 هفته هست وصل نمیشه.گفتن سیم رانژه نداریم.ولی مال شما چون تو همون آسیاتک هم میزنه فعلا نمیشه احتمال مشکل جدیتر باشه.شاید از اونایی هست که فقط مخابرات اینترنت میده یا مثلا پورت خالی ندارن.مال من تو آسیاتک میزد امکان ارائه داریم ولی بعد خرید گفتن مخابرات اعلام کرده سیم نداریم و الان 3 هفته هم بیشتر شده.
پشتیبانی شاتل دیشب گفت چون خطتون تازه وصل شده اجازه استعلام به ما نمیده، ۷۲ ساعت کاری اینده دوباره تماس بگیرید.
احتمالا پیغام اسیاتکم بخاطر همین بوده. یکی دو روز رد بشه ببینم چی میشه.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali

امروز اون خطی که شاتل روش هست،مودمش رو روشن کردم هم چراغ لینک اومد و ثابت شده هم چراغ اینترنتش.خب این مگه معنیش این نیست که وصل شده؟زنگ زدم شاتل میگه اشتباه میکنی وصل نشده...میگم از صبح چراغ لینک و اینترنتش اومده تا دیروز نبود.الکی که نمیشه اومده باشه.میگه پس باید صبر کنی تا نرم افزاری هم اوکی بشه.یعنی اینترنت ما وصل شد باید شیرینی بدم :D
چه داستانی شد برات :/
نمی شد از همون شاتل رادیویی بگیری؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
چه داستانی شد برات :/
نمی شد از همون شاتل رادیویی بگیری؟
شاتل رادیویی همون سیمکارته یا فرق داره؟آخه برای بازی میخواستم و اون سیمکارت میگفتن پینگش خوب نیست.

حالا مشکل اینه که لینک وصل شده چراغ نت هم روشن شده از صبح هم حتی خودش میزنه به شبکه شاتل خوش آمدید لطفا یوزر پسوورد را وارد کنید.بعد به پشتیبانی میگم،میگه نه هنوز رانژه نشده.میگم خب آخه اگه رانژه نشده چطور امکان داره این صفحه خوش آمد شاتل برام باز بشه.حتما وصله دیگه ~X(

• Like
Reactions: Arios 22

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
شاتل رادیویی همون سیمکارته یا فرق داره؟آخه برای بازی میخواستم و اون سیمکارت میگفتن پینگش خوب نیست.

حالا مشکل اینه که لینک وصل شده چراغ نت هم روشن شده از صبح هم حتی خودش میزنه به شبکه شاتل خوش آمدید لطفا یوزر پسوورد را وارد کنید.بعد به پشتیبانی میگم،میگه نه هنوز رانژه نشده.میگم خب آخه اگه رانژه نشده چطور امکان داره این صفحه خوش آمد شاتل برام باز بشه.حتما وصله دیگه ~X(
نه رادیویی فرق میکنه ولی هزینه آنتن و امکانات داره ممکنه گرون تر بشه برات و اینکه اگه خوب آنتن بده و در محدوده تحت پوشش باشه کیفیت خوبی داره و برای زمانی که اینترنت خوبی روی خط نتونی تهیه کنی گزینه خوبیه من خونه یکی از دوستام امتحان کردم خوب بود الان اونم خونشو عوض کرده ولی شاید برای خونه خودم همین رادیویی تهیه کنم
البته از پست های که گذاشتی و من این چند وقت خوندم به نظر مشکل از خودشون و سیم کشی خوبی دارید

• Like
Reactions: hamid_barca

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
اینترنت پوینت تو پوینت یا مولتی پوینت به شرطی که درست و اصولی وصل شه به شدت با کیفیت هست با سیمکارت یا td مقایسه نکنید
بهترین تجربه من بوده

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
آقا سلام
این سرویس های زی تل چطوره ؟ کسی استفاده کرده سرعت پینگ راضی بوده؟
به هیچ عنوان پینگ مناسبی ندارن بی نهایت ادم دیدم که ناراضی بودن در مورد پینگش بالاخره td lte عه

• Smile
Reactions: cheofox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر