بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من نمیدونستم کجا بپرسم، همینجا میپرسم امیدوارم جواب بدید دوستان. این اکانت های فیلترشکن که میفروشن مثل نورد و ... کدوم خوبه بگیرم؟ برای تل و یوتیوب میخوام.
بستگی به نت داره
من رو مخابرات نورد جوابه ولی با نت موبایل کانکت نمیشه و اکسپرس میگیرم
اکسپرس هم نسخه موبایل و pc ش جداست
و من از یه جا گرفتم نسخه اکسپرس pc باید یه کانکشن قدیمی بهت میده با اون کار کنی
ولی نورد میری از خود سایتش برنامشو میگیری

• Like
Reactions: EL-BARTO

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستانی که tdlte ایرانسل دارن، پیش اومده آنتن داشته باشین ولی اینترنت نه؟ پشتیبانی میگه اختلال نداریم ولی نت من قطعه از صبح -__-

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام دوستان با تجربه

یه بازی هست به اسم WORLD OF TANK که از دیروز تا حالا به طرز عجیبی قطع شده! با سرور بازی توی CMD پینگ داریم! ولی وقتی وارد صفحه لاگین بازی میشیم پینگ نداریم! و وصل نمیشه. من با جستجو تونستم اطلاعات زیر و بدست بیارم. نه متخصص شبکه ام و نه اطلاعات دقیقی از اینکه موارد زیر میتونه درست باشه یا نه، دارم. تو پاراگراف آخر هم توضیح دادم. کسی تا حالا چنین مشکلی براش پیش اومده؟

لیست پورت های بازی به شرح زیره:

TCP Range 80, 443, 5222.
UDP Range 53, 3432, 3478, 3479, 5060, 5062, 9987, 12000-29999, 30443, and 32800-32900

Hey Wargaming, what is the port that World of tanks uses? - General Error Reporting

Forwarding Ports for World of Tanks on Your Router.

ای پی بازی هم به شرح زیره:

سرور 2 اروپا:

92.223.24.240
login.p2.worldoftanks.eu

سرور 1 اروپا:

185.12.240.69
login.p1.worldoftanks.eu

Servers - Global wiki. Wargaming.net

اینم ابزار تست ای پی بازی روی پورت های زیر:

Open Port Check Tool - Test Port Forwarding on Your Router

Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, Proxy checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter

🔷 من توی CMD که پینیگ میگیرم، با هر دو سرور بازی پینگم 80 هست و مشکلی ندارم. ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم، توی صفحه لاگین، پینگ ندارم! اما وقتی VPN میزنم پینگ وصل میشه!!!! اطلاعات بالا نشون میده بازی فیلتر نشده. ابزار بالا نشون میده پورت های بازی بسته شده! اما اگر بسته بشه، پس توی CMD هم نباید پینگ بده به من! با پشتیبان سرویس دهنده ام (َشاتل) صحبت کردم میگه مشکل از ROOT مسیر دهی سرورهای خود بازی احتمالاً، ما هیچ پورتی رو نبستیم و سرور بازی هم فیلتر نشده! نکته جالبتر اینجاست که این اتفاق فقط توی برخی شهرها افتاده! اما من روی شاتل و ایرانسل تست کردم قطعه، اما مخابرات وصله!!!!

پس این مشکل لعنتی و عجیب غریب دلیلش چیه!!!!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سلام دوستان.

من چند سالیه که از اینترنت شاتل استفاده می‌کنم و با اینکه از سرعت دانلودش همیشه راضی بودم، پینگش رو دیگه نمی‌تونم تحمل کنم؛ رسما نمیشه به‌جز چند بازی خاص، هیچ بازی رو آنلاین بازی کرد.
تو شهری که ما هستیم (خرمشهر)، ISPهای درست و حسابی زیادی نیست. آسیاتک، پارس‌آنلاین و های‌وب جز معدود گزینه‌های واقعی دیگه هستند. آسیاتک جشنواره فروش گذاشته و به این فکر افتادم که سرویسم رو به اون تغییر بدم.

از دوستانی که آسیاتک (و همچنین پارس‌آنلاین یا های‌وب) دارند، ممنون میشم تجربیات‌شون از اون سرویس‌ها، به‌ویژه در دو زمینه سرعت دانلود و پینگ، رو به اشتراک بذارند.

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
از دوستانی که آسیاتک (و همچنین پارس‌آنلاین یا های‌وب) دارند، ممنون میشم تجربیات‌شون از اون سرویس‌ها، به‌ویژه در دو زمینه سرعت دانلود و پینگ، رو به اشتراک بذارند.
رفتن از شاتل به آسیاتک مثل از چاله به چاه افتادن میمونه

KINGLeopon

کاربر سایت
Dec 2, 2021
75
سلام دوستان.

من چند سالیه که از اینترنت شاتل استفاده می‌کنم و با اینکه از سرعت دانلودش همیشه راضی بودم، پینگش رو دیگه نمی‌تونم تحمل کنم؛ رسما نمیشه به‌جز چند بازی خاص، هیچ بازی رو آنلاین بازی کرد.
تو شهری که ما هستیم (خرمشهر)، ISPهای درست و حسابی زیادی نیست. آسیاتک، پارس‌آنلاین و های‌وب جز معدود گزینه‌های واقعی دیگه هستند. آسیاتک جشنواره فروش گذاشته و به این فکر افتادم که سرویسم رو به اون تغییر بدم.

شاتل بهتر از بقیه ست پارس آنلاین که جهنمه آسیاتک هم خراب شده جدیدا

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان.

من شیراز نزدیک 4 5 سال شاتل داشتم و خیلی راضی بودم، با تغییر خونه مجبور شدم از آسیاتک سرویس بگیرم و مثل بقیه انتظار داشتم که خیلی اوضاع بدی رو تجربه کنم! ولی در عین ناباوری حتی از شاتل هم بهتر بود برام و خیلی راضی ام. پینگم بیشتر موقع ها ثابته (من فقط Battlefield هارو بازی میکنم و معمولا 100 ~ 90 پینگم توی بازی) . البته اینم بگم که فقط خودم از این اینترنت استفاده میکنم و همه پهنای باند(نه چون خیلی هم زیاده :-" ) برای استفاده خودمه

فکر میکنم خیلی بستگی به شهر داره و کیفیت خط خونه! به نظرم طرح هاش از شاتل هم بهتره مخصوصا توی جشنواره

در کل اگه راه دیگه ای نداری، میتونی به آسیاتک به عنوان یه گزینه خوب نگاه کنی

• Like
Reactions: arash1996

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
الان فهمیدم dns-over-https دیگه وصل نمیشه. اینو چطوری دیگه بستن؟:|
نه DOH ، نه DOT و نه DnsCrypt هیچکدوم وصل نمیشن فقط dns رمزگذاری نشده کار میکنه.
جالبه dns شکن همه پروتکل هاش کار میکنه:|

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر