بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,103
سلام گفتی ؛ قبلا تو رینبو بین 50-60 پینگ
اگر منظورتون Tom Clancy's Rainbow Six Siege هست میشه راهنمایی کنید چطوری باید وصل شد به سرور بازی یعنی باید dns خاصی زد من همه رو زدم ولی نشد یا باید با فیلتر شکن رفت تو بازی من اصلا نمیتونم چه با dns سایت شکن چه با vpn وصل شم همش پیام الان امکان وصل شدن به سرور بازی وجود نداره بهم میده
البته برای

Call of Duty: Warzone​

هم همین مشکل دارم

سرویس دهندتون کدوم شرکته؟ من وارزون بازی نمیکنم ولی رینبو مشکلی نداره تا جایی هم که میدونم کلا برا هیچکی مشکلی نداره
با نت همراه تست کنید ببینید وصل میشه یا نه

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
سلام گفتی ؛ قبلا تو رینبو بین 50-60 پینگ
اگر منظورتون Tom Clancy's Rainbow Six Siege هست میشه راهنمایی کنید چطوری باید وصل شد به سرور بازی یعنی باید dns خاصی زد من همه رو زدم ولی نشد یا باید با فیلتر شکن رفت تو بازی من اصلا نمیتونم چه با dns سایت شکن چه با vpn وصل شم همش پیام الان امکان وصل شدن به سرور بازی وجود نداره بهم میده
البته برای

Call of Duty: Warzone​

هم همین مشکل دارم

من دیروز هم رین بو و هم کال آف زدم با دوستان من خودم نت شاتل دوستانم پارس آنلاین و آسیا تک و مخابرات هیچ کدوم مشکل اتصال به سرور نداریم قطع و وصل شاید بشه سرورا ولی این اولین باره میشنوم کسی مشکل این شکلی داره

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
سرویس دهندتون کدوم شرکته؟ من وارزون بازی نمیکنم ولی رینبو مشکلی نداره تا جایی هم که میدونم کلا برا هیچکی مشکلی نداره
با نت همراه تست کنید ببینید وصل میشه یا نه
پارس انلاین که 3.5 مگ با پینگ 60 و نت همراه ایرانسل که اونم شبانه اش تا 20 مگ با پینگ 20 میره

با هر دو نت ام که پارس انلاین و نت همراه که ایرانسل تست کردم هم با vpn و انواع dns های متفاوت
فقط ایا ممکن به خاطر کامل نشد اپدیت باز ی باشه یعنی ممکن حتما باید 100 گیگ صد درصد کامل شده باشه که بزاره وصل شی به سرور

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,103
پارس انلاین که 3.5 مگ با پینگ 60 و نت همراه ایرانسل که اونم شبانه اش تا 20 مگ با پینگ 20 میره

با هر دو نت ام که پارس انلاین و نت همراه که ایرانسل تست کردم هم با vpn و انواع dns های متفاوت
فقط ایا ممکن به خاطر کامل نشد اپدیت باز ی باشه یعنی ممکن حتما باید 100 گیگ صد درصد کامل شده باشه که بزاره وصل شی به سرور
اگه اپدیت نکردید باید اپدیت باشن بازیا تا وصل بشید تمام بازیای انلاین تا وقتی اپدیت نشن به سرور وصل نمیشن

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
پارس آنلاین هم سرویس هاشو گرون کرد (سرویس 75 تومنی که میگرفتم رو کرده صدتومن)
یه زمانی پارس آنلاین شبانه رایگان نامحدود یا بسته 60 گیگ یک روزه داشت که به مرور همش حذف شد
اصلا یکی از بند های اینترنت ملی گرون کردن ترافیک خارجی تا سه برابر و کاهش سرعت تا یک پنجمه که دارن به مرور اجراش میکنن

deadwalker81

کاربر سایت
Aug 23, 2021
5
پارس آنلاین هم سرویس هاشو گرون کرد (سرویس 75 تومنی که میگرفتم رو کرده صدتومن)
یه زمانی پارس آنلاین شبانه رایگان نامحدود یا بسته 60 گیگ یک روزه داشت که به مرور همش حذف شد
اصلا یکی از بند های اینترنت ملی گرون کردن ترافیک خارجی تا سه برابر و کاهش سرعت تا یک پنجمه که دارن به مرور اجراش میکنن
خب اللن به نظرتون من چه نتی بگیرم مخابرات داشتم خوب نبود زیاد آسیاتکم داشتم اون ۱۰۰ گیگ رایگانو که دادن من همون موقع آسیاتکم وصل شد جالب نبود ولی روزی که داشتن تخلیه میکردن سرویس گیمینگشو وصل کردم یک دست بازی کردم پینگ خوب بود و بعد اون دست تخلیه شد خط الان چی بگیرم

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
خب اللن به نظرتون من چه نتی بگیرم مخابرات داشتم خوب نبود زیاد آسیاتکم داشتم اون ۱۰۰ گیگ رایگانو که دادن من همون موقع آسیاتکم وصل شد جالب نبود ولی روزی که داشتن تخلیه میکردن سرویس گیمینگشو وصل کردم یک دست بازی کردم پینگ خوب بود و بعد اون دست تخلیه شد خط الان چی بگیرم
من چون از مرکز مخابراتی شما اطلاعی ندارم نمیتونم بگم از کجا سرویس بگیرید خود من تمام ISP ها رو امتحان کردم و از نظر پینگ تفاوت خاصی توشون ندیدم
به نظر من بهتره سراغ سرویس های دیگه مثل فیبر نوری برید

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
همه این شرکتا که سرویس Adsl میدن مثه همن .. دو تا مودم اینجا دارم پارس انلاین اسیا تک یکی از یکی مزخرف تر
بچه هایی هم که تو وارزون مشکل دارن اینو بگم که وارزون کلا سروراشم مزخرفه و مارو به جای دوری وصل میکنه .. علاوه بر نت شخمی ایران اونم تاثیر گذاره که وضعیت اینجوریه

بهترین سرویس برای گیم فیبر نوری و vdsl یا lte هستش
حال من یکی به شخصه از ای دی اس ال بهم میخوره چون چندین ساله دارم بیخود بودنشو میبینم اونا تو مخابرات نشستن پاشون میره رو سیم و ما اینجا باید اعصاب نمونه واسمون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر