بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
برای isp ها نوع نت تایپ و پینگ شما هیچ اهمیتی براشون نداره:D

خیلی هاشون اصلا نمیدون چی چی هست یعنی شما 5دقیقه مکالمه باهاشون داشته باشی متوجه میشی واقعا اینکاره نیستن

همین که شما بری چندتا سایت بچرخی از اینستا بری تلگرام 4تا گیف و ویدئو 360p ببینی برای اونا کافیه بهش میگن اینترنت :hug:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
من 30 سالمه یه توصیه برادرانه دارم بعد کلی کلانجر رفتن با اکثر isp ها اگر میبنید مشکل فقط از سمت شماس isp عوض کنید اگر میبینید کلی هست هیچ کاری نمیتونید بکنید جز صبر زنگ زدن به isp مثل اعتراض به داور فوتباله هیچ فایده ای جز اعصاب خوردی خودتون نداره

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
توئیچ بدون vpn باز نمیشه, این خانوم موز سوار کار خودش رو کرد. :-w

ادیت: درست شد. :D
دقیقا اتفاقی پریروز توییچ بودم داشتم یه موزیسین رو نگاه میکردم، یهو دیدم تو سجسشن ها یکی سوار موزه داره جلو عقب میکنه :|:D یه لحظه سوییچ کردم ببینم چه خبره به ده ثانیه نکشید از شدت cringe و خُنُک بودن اومدم بیرون. نمیدونم ملت چی میبینن تو این چیزا نگاه میکنن :| بعد این استریمرا بهشون میگن thot بهشون بر میخوره =)) این همه سایت X هست در راه رضای خدا رایگان چیز میز میذارن چرا میای اینجا آخه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
من 30 سالمه یه توصیه برادرانه دارم بعد کلی کلانجر رفتن با اکثر isp ها اگر میبنید مشکل فقط از سمت شماس isp عوض کنید اگر میبینید کلی هست هیچ کاری نمیتونید بکنید جز صبر زنگ زدن به isp مثل اعتراض به داور فوتباله هیچ فایده ای جز اعصاب خوردی خودتون نداره
موندم چرا خیلیا از تغییر ISP میترسن و بجاش وقتشونو پای اعتراض به وضع سرعت و پینگو گرونی طرحا و ... تلف میکنن.
خیلی وقتا مشکل از خطه خونس یا هم فقط میتونن از مخابرات نت بگیرن اینا تکلیفشون مشخصه اما بقیه موارد خیلی راحت میشه تخلیه کرد و خلاص شد، نهایتش یک هفته بی نت میشی که اونم نت گوشی دیگه همه جا دردسترسه اون یک هفته بدون ADSL نمیمیره آدم :D
من تو این 10 سال اخیر هر دفعه از وضع ISP ناراحت بودم تغییر دادم که این دفعه آخر فک کنم میشه 5 ـمین بار که نت جدید میگیرم و راضی هم هستم، الان نگاه شاتل میکنم میبینم ملت دقیقا همون مشکلاتیو دارن که من 7 سال پیش باهاش داشتم اما هنوز بهش پایبندن نمیدونم چرا :-" :D

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
موندم چرا خیلیا از تغییر ISP میترسن و بجاش وقتشونو پای اعتراض به وضع سرعت و پینگو گرونی طرحا و ... میکنن.
خیلی وقتا مشکل از خطه خونس یا هم فقط میتونن از مخابرات نت بگیرن اینا تکلیفشون مشخصه اما بقیه موارد خیلی راحت میشه تخلیه کرد و خلاص شد، نهایتش یک هفته بی نت میشی که اونم نت گوشی دیگه همه جا دردسترسه اون یک هفته بدون ADSL نمیمیره آدم :D
من تو این 10 سال اخیر هر دفعه از وضع ISP ناراحت بودم تغییر دادم که این دفعه آخر فک کنم میشه 5 ـمین بار که نت جدید میگیرم و راضی هم هستم، الان نگاه شاتل میکنم میبینم ملت دقیقا همون مشکلاتیو دارن که من 7 سال پیش باهاش داشتم اما هنوز بهش پایبندن نمیدونم چرا :-" :D
منم تاحالا کلی شرکت عوض کردم ولی اینکه شبا 10تا 12 ساعت بهم میریزه سراسری خیلی از isp ها درگیرشن من دیدم چند تا از دوستام مشکل دارن دیگه زنگ نزدم اگه نه صد در صد تخلیه میکردم

• Like
Reactions: majidred2011

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
موندم چرا خیلیا از تغییر ISP میترسن و بجاش وقتشونو پای اعتراض به وضع سرعت و پینگو گرونی طرحا و ... تلف میکنن.
بعد از نزدیک 10 سال نتم رو عوض کردم و شاتل گرفتم و فوق العاده راضی هستم.سرویس گیمینگ خیلی خوبه پینگ با اروپا زیر 90 امکانات خوبی هم پنل کاربریش داره مثلا میتونی خودت سرعت خط رو تنظیم کنی
و سرویس گیم رو غیر فعال یا فعال کنی. سایت ها و بازی هایی که ایران رو تحریم کردن خودش به صورت اتومات دور میزنه

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
بعد از نزدیک 10 سال نتم رو عوض کردم و شاتل گرفتم و فوق العاده راضی هستم.سرویس گیمینگ خیلی خوبه پینگ با اروپا زیر 90 امکانات خوبی هم پنل کاربریش داره مثلا میتونی خودت سرعت خط رو تنظیم کنی
و سرویس گیم رو غیر فعال یا فعال کنی. سایت ها و بازی هایی که ایران رو تحریم کردن خودش به صورت اتومات دور میزنه
شاتل همون زمانم برا گیم بد نبود، سرعتشم اوکی بود، مشکلی که قدیم باهاش داشتم سر شبانش بود که یک خرده که دانلود میکردی میزاشتت تو بلک لیست و سرعتتو خراب میکرد تا نتونی دانلود کنی، هر دفعه باید تماس میگرفتی فحش میدادی تا سرعتتو درست کنن:D(قدیمم بسته همراه نامحدود نبود و تنها راه دانلود همین شبانه ها بود) چند وقت پیش با دوتا از رفیقام که طرحای شبانه دار میگرفتن صحبت میکردم میگفتن هنوز همین کارو میکنه، دیگه نمیدونم الانم هس یا نه.
گرچه بنظرم طرحاش هنوز گرونه، تا زمانی که شرکتایی هستن که طرحای ترابایتی میدن با قیمت ارزون و پینگو سرعتشون اوکی هست نمیتونم پول به اینا بدم :D اصلا حجماش جوابگو نیست برام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر