بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

misagh72

کاربر سایت
من های وب دارم، کرج.

حدود یک هفته است که قطعی دارم و شبا هم پینگ میره بالا، سرعت هم میاد پایین.
الان پینگم با 4.2.2.4 روی 320 اینا است، سرعتم هم میانگین 250.
معلوم نیست چه اتفاقی افتاده :|
ممنون میشه ایدی تلگرام رو بدین اونجا با هم صحبت کنیم

• Like
Reactions: DAT 47

DAT 47

کاربر سایت
نام
A R M I N
آقا كسي اينجا تو كرج اينترنت وايرلس از شبديز داره؟
من هميشه پينگ به اروپام ٧٠ اينا بود بدون پكت لاس الان نزديك ١٠ روزي ميشه از ١٠٠ پايين تر نمياد با ١٠٪؜ پكت لاس پينگ داخليمم كه هميشه زير ٥ بود الان بين ١٥ تا ٢٠. اينم بگم سرعتمم از ٤٠-٥٠ مگ اومده رو ٥-٦ اينا
بقيه دوستان هم پينگ و سرعت ايناشون همينجوري شده؟
منم کرجم همین مشکل و دارم ولی از یه شرکت دیگه
صحبتی که با پشتیبانی فنی شرکت کردم گفتن که پهنای باند به شدت کم امده و از نیمه دوم اسفند بهتر میشه
جالبی موضوع اینیه که با فندوق شکن نتم خیلی استیبل تر میشه هرچند وصل شدن به همین فندوق شکن زحمت زیادی میخواد

shakib zero

کاربر سایت
نام
hακιβ$
نمیدونم اوضاع نت کشور اینقد داغونه یا فقط پیشگامان این شکلی شده.

سرویس 8 مگ هست که تو مودم هم همینو نوشته ولی در عمل از سرورهای داخلی تقریبا 5-6 مگابیت دانلود میکنه از سرورهای بین الملل هم با نوسانات شدید بین 100 کیلوبایت الی 400-500 کیلوبایت دانلود میکنه ...

• Like
Reactions: Mahdi444

Actiontime

کاربر سایت
صحبتی که با پشتیبانی فنی شرکت کردم گفتن که پهنای باند به شدت کم امده و از نیمه دوم اسفند بهتر میشه
جالبی موضوع اینیه که با فندوق شکن نتم خیلی استیبل تر میشه هرچند وصل شدن به همین فندوق شکن زحمت زیادی میخواد
از چه فتدوق شكني استفاده ميكني؟

• Like
Reactions: DAT 47

Actiontime

کاربر سایت
هميشه يه بهونه دارن واسه گفتن به منم يكي از پشتيبانا همينو گفت. تا موقعي كه ADSL داشتم ميگفتن رو خط نويز هست و سيم كشي داخل ساختمون خرابه الانم كه وايرلس دارم و فاصلم تا دكلشون كمتر از يه كيلومتره و نميتونن بگن سيگنال بده و نويز هست و اين حرفا از اين بهونه ها ميارن!

SleepyTurtel

کاربر سایت
نام
بابک
سلام
آسیا تک پینگم چندروزه ۱۸۰ ایناست
اما میگه نویز داری
درصورتیکه تا چندروز پیش اوکی بود
مشکل دارید شماها؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

shakib zero

کاربر سایت
نام
hακιβ$
سلام
آسیا تک پینگم چندروزه ۱۸۰ ایناست
اما میگه نویز داری
درصورتیکه تا چندروز پیش اوکی بود
مشکل دارید شماها؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
همه کشور ظاهرا مشکل دارن علتشم اینجور که خودشون میگن کمبود پهنای بانده ...

فعلا از صبح برا من اوکی شده تقریبا ( پیشگامان )
دیشب حتی موزیک های spotify هم بافر میخورد و درست پلی نمیشد. صفحات وب که سرورشون خارج از ایران بود به کندی لود میشدن ...
در مورد نویز هم اینا همش بهونس. یک ماه پیش مودمم مرتب لینکش میپرید و اینترنت قطع بود تا لینک میگرفت باز چراغ لینک خاموش میشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن مشکل از نویز خطتونه با یه مودم دیگه تست کنید. یه مودم دیگه داشتم با اون تست کردم بازم همونطور بود. گفتن سیم تلفنی که مودم رو باهاش وصل کردین رو عوض کنید. عوض کردم بازم همون بود. گفتن مودم رو ببرید سر خط که چون آپارتمان هستیم گفتم اطلاعی ندارم گفتن باید کارشناس خودمون بیاد. خلاصه بیخیال شدم چون داشتم میرفتم سفر یک هفته بعد که از سفر برگشتم دیدم درست شده همه چی ...

Mahdi444

کاربر سایت
نام
Ary

دیشب حتی موزیک های spotify هم بافر میخورد و درست پلی نمیشد. صفحات وب که سرورشون خارج از ایران بود به کندی لود میشدن ...
در مورد نویز هم اینا همش بهونس. یک ماه پیش مودمم مرتب لینکش میپرید و اینترنت قطع بود تا لینک میگرفت باز چراغ لینک خاموش میشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن مشکل از نویز خطتونه با یه مودم دیگه تست کنید. یه مودم دیگه داشتم با اون تست کردم بازم همونطور بود. گفتن سیم تلفنی که مودم رو باهاش وصل کردین رو عوض کنید. عوض کردم بازم همون بود. گفتن مودم رو ببرید سر خط که چون آپارتمان هستیم گفتم اطلاعی ندارم گفتن باید کارشناس خودمون بیاد. خلاصه بیخیال شدم چون داشتم میرفتم سفر یک هفته بعد که از سفر برگشتم دیدم درست شده همه چی ...
پیشگامان منم اوکی شده از صبح! هی میام تخلیه کنم برم های وب هی خودش درست میشه حوصلم نمیاد یه هفته قطعی سر کنم ⁦

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: shakib zero

Actiontime

کاربر سایت

به جز بهونه آوردن كار ديگه اي ندارن. منم كه وايرلس دارم و فاصله ام تا پاپ سايتشون كمتر از يك كيلومتره ميندازن گردن آب و هوا و زير ساخت :/ كلا هيچ وقت مشكل از سمت اونا نيست
امروز صبح اينترنت خوب بود ولي دوباره از ساعت ٣ اينا خراب شد

shakib zero

کاربر سایت
نام
hακιβ$
پیشگامان منم اوکی شده از صبح! هی میام تخلیه کنم برم های وب هی خودش درست میشه حوصلم نمیاد یه هفته قطعی سر کنم ⁦

من دو هفته دیگه خونم جابجا میشه با اینکه خونه جدیده 4 تا کوچه فاصلشه و مرکز مخابراتیش هم یکی هست ولی تو سایت پیشگامان که شمارشو میزنم میگه قابل ارائه نیست به این شماره ...

ممکنه فیبر نوری باشن؟ اخه زیاد فاصله ای هم نیست از این خونه تا اون یکی.

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
نام
Ary
من دو هفته دیگه خونم جابجا میشه با اینکه خونه جدیده 4 تا کوچه فاصلشه و مرکز مخابراتیش هم یکی هست ولی تو سایت پیشگامان که شمارشو میزنم میگه قابل ارائه نیست به این شماره ...

ممکنه فیبر نوری باشن؟ اخه زیاد فاصله ای هم نیست از این خونه تا اون یکی.
اینم ممکنه آره... ولی خب فیبر باشه بهتره حداقل از نظر سرعت

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
اینم ممکنه آره... ولی خب فیبر باشه بهتره حداقل از نظر سرعت

والا من که هرکیو دیدم فیبر نوریه گلایه داره :D رفیقمم که فیبر نوریه هم سرعتش از من کمتره هم پینگش داغون تر، بماند که دیگه هر مشکلی پیش اومد نمیتونی بگی گور باباتون میرم تخلیه میکنم چون آپشن خاص دیگه ای نیست :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر