بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RxRoham

کاربر سایت
Feb 5, 2015
8
سلام، دوستان من از های وب استفاده می کنم قبلا سرویس سه ماهه می گرفتم 3 گیگ در ماه بیست و یک هزار تومن،بعلاوه یه فشفشه یک ماهه چهل گیگ سی هزار تومن، که هزینه نهایی ماهانه میشد چهل هزار تومن با چهل گیگ دانلود، جدیدا بسته ها رو یطوری تغییر دادن که فقط میتونی سرویس ماهانه 70 گیگ با قیمت نهایی ماهی 70 هزار تومن خریداری کنی که اصلا به صرفه نیست، من تهران هستم با هزینه ماهانه نهایت پنجاه هزار تومن چه سرویسی رو پیشنهاد میدین؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان من بخاطر پينگ از هاي وب ميخوام بيام سمت شاتل.

ميخواستم بدونم دوستان شاتلي برا دانلود هاي سنگين مثه آپديت بازي ها چيكار ميكنن؟ برا هرگيگ ٣ هزار تومن ميدن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
دوستان من بخاطر پينگ از هاي وب ميخوام بيام سمت شاتل.

ميخواستم بدونم دوستان شاتلي برا دانلود هاي سنگين مثه آپديت بازي ها چيكار ميكنن؟ برا هرگيگ ٣ هزار تومن ميدن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دانلود شبانه از ساعت 1 تا 8 صبح...

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
این شاتلم که هیچ وقت پورت خالی نداره پارسال زنگ زدم گفتن نداره دیروزم گفتن نداره
برای بازی انلاین علی الخصوص فیفا 17 دوستانی که پارس انلاین دارن چطوره وضعیتش ؟
اسیاتک دارم به شدت مزخرفه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
این شاتلم که هیچ وقت پورت خالی نداره پارسال زنگ زدم گفتن نداره دیروزم گفتن نداره
برای بازی انلاین علی الخصوص فیفا 17 دوستانی که پارس انلاین دارن چطوره وضعیتش ؟
اسیاتک دارم به شدت مزخرفه
زنگ بزنید بگید سرویس گیم براتون فعال کنن توی اسیاتک

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان من خط مخابرات فبر نوری هست و تنها راه پیش رو اینترنت وایرلس میباشد که شرکت های زیادی خدماتشو میدن
سوال من اینه
1-پینگ روی این سرویس ها وضعیتش چجوری هست؟
2- هزینه مودم و تجهیزات چقدر میشه؟ ( با مودم معمولی خودم که adsl کار راه میوفته؟)
3- ارزش داره یا همن نت 512 مخابرات مزخرف رو تحمل کنم دانلودمم با ایرانسل انجام بدم؟

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
دوستان من خط مخابرات فبر نوری هست و تنها راه پیش رو اینترنت وایرلس میباشد که شرکت های زیادی خدماتشو میدن
سوال من اینه
1-پینگ روی این سرویس ها وضعیتش چجوری هست؟
2- هزینه مودم و تجهیزات چقدر میشه؟ ( با مودم معمولی خودم که adsl کار راه میوفته؟)
3- ارزش داره یا همن نت 512 مخابرات مزخرف رو تحمل کنم دانلودمم با ایرانسل انجام بدم؟

1-پینگ سرویس Wimax واقعا افتضاحه.
2-مودم رو که اکثرا با سرویس هاشون میدن ولی هزینه حجم بیشتر از Adsl هست.
2-اگه واسه بازی میخواید بیخیال wimax شید.

• Like
Reactions: Michael Sykes

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دوستان سرویس دهنده وایرلس خوب چی پیشنهاد میکنین ؟ چو پتیاک چندین ماه هست که افتضاح شده واقعا نیاز دارم isp رو عوض کنم. ممنون.

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان سرویس دهنده وایرلس خوب چی پیشنهاد میکنین ؟ چو پتیاک چندین ماه هست که افتضاح شده واقعا نیاز دارم isp رو عوض کنم. ممنون.
کدوم منطقه هستی؟
من پتیاک دارم راضی هستم.بد نیستش.نسبت به بقیه شرکت ها بهتر هست
البته چند دفعه به مشکل خوردم که اومدن درست کننن اخر سر که نشد درست کنن نامه زدن که آنتن برام پوینت کنن و بعد از 2 هفته انتن پوینت کردن و سیگنالم درست شد و مشکلم حل شد

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
کدوم منطقه هستی؟
من پتیاک دارم راضی هستم.بد نیستش.نسبت به بقیه شرکت ها بهتر هست
البته چند دفعه به مشکل خوردم که اومدن درست کننن اخر سر که نشد درست کنن نامه زدن که آنتن برام پوینت کنن و بعد از 2 هفته انتن پوینت کردن و سیگنالم درست شد و مشکلم حل شد

من ونک هستم راستش پتیاک چندین ماه هست که گندشو در اورده الان من 3mb دارم تو بهترین حالت داره 300kb میده اونم با idm و لینک مستقیمی که از سرور ایران هست و برگشتن به من میگن قانونیش همین هست که شما 1/8 هم حساب کنین باید روی 1 تا 1.5mb باشه حداقل و من الان 5 سال هست که پتیاک دارم و کاملا میدونم که دارن چرت میگن.

اگه تهرانی سیستک

سیستک از نظر پینگ و سرعت خوبه ؟ شما داری خودت ؟ چون تعریف ازش شنیدم اینور اونور.

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
من ونک هستم راستش پتیاک چندین ماه هست که گندشو در اورده الان من 3mb دارم تو بهترین حالت داره 300kb میده اونم با idm و لینک مستقیمی که از سرور ایران هست و برگشتن به من میگن قانونیش همین هست که شما 1/8 هم حساب کنین باید روی 1 تا 1.5mb باشه حداقل و من الان 5 سال هست که پتیاک دارم و کاملا میدونم که دارن چرت میگن.

سیستک از نظر پینگ و سرعت خوبه ؟ شما داری خودت ؟ چون تعریف ازش شنیدم اینور اونور.

من 2 مگ نامحدود دارم
هر دفعه زنگ زدم و یکم سرعتم کم شده سریع پیگیری کردن و برام درستش کردن

• Like
Reactions: RoCoCo

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603

من دارم 1 مگ محدود با 45 گیگ حجم راضیم
بچه های باحالین
اکثرا هم ازشون آنتن و دسته دو میگیرم
اگه 4 نفر تو ساختمون تون پیدا کنی فکر کنم آنتن امانی بزارن
قطعی خیلی کم داره اونم بستگی به نویز و سطح سیگنال محلتون تا دکلشون داره
اگه اومدن ببین آنتن میده ساختمونتون بهشون بگو ببینه اینجا کدوم شرکت آنتن میده با اسکن کردن میفهمه اونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: naeim_n1 and RoCoCo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر