بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
دوستان شرکت مخابرات توی شهر ما خیابون ها رو کنده و میگن فیبر نوری با پورت نمیدونم چی چی راه اندازی کردن ، ولی فیبر نوری تا توی حیاط خونمون نیست و فقط تا سر کوچه هست !!!! بهشون میگم این که توی خونه نیومده ؟ میگن اشکالی نداره !
حالا من الان شاتل دارم و پروفایل گیم هم فعال کردم ولی اصلا راضی نیستم خیلی کنده ! با این که 4 مگه ، به نظرتون برم اینو از مخابرات بگیرم یا نه ؟
بعد یه سوال ، کلا فیبر نوری از نظر پینگ ، آیا از خط مسی بهتره ؟ یا نه ؟؟؟؟
والا من همیشه مسی داشتم.بعد اسباب کشی کردیم امدیم یه منطقه ای که فیبر نوری داره.تنها ISP که سرویس میده به فیبر نوری.Parsonline و مخابرات هست.من parsonline دارم.میتونم بگم پینگ افتضاحه.زنگ بهشون میزنم میگم اقا چرا اینطوریه میگه بخاطر اینکه تجهیزات فیبر نوری رو ندارن.مثلا خط مسی سرور های داره تو یک جای بسته دماش کنترل میشه.اما مال فیبرنوری. سر کوچست.هوا سرد بشه.پینگ ات خراب میشه.گرم بشه حراب میشه.زنگ زدم ISP گفت متاسفانه فیبر نوری واسه Ping خوب نیست.
{حالا شاید من اشتباه کنم یا چیزی گفتن که یادم رفته اما در کل چیزی که گفتن اگر اشبتاه نکنم اینکه این سرویس بدرد گیمنگ نمیخوره.}
من پارس انلاین فیبر نوری خط و رو 16 Mb بسته ولی من تا حالا سرعت دانلود بالای 250kb ندیدم

• Like
Reactions: Darkside Fury

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
کسی تجربه انلاین بازی کردن با اینترنت 4G-ثابت (TD-LTE) ایرانسل رو داشته؟ پینگش چه حدود بوده؟ پایداریش چطور بوده؟ انتن دهیش چه قدر بود؟

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
منم از نت ۲۰۲۰ استفاده میکنم
سرعتش بد نیست ولی پینگش ماشالا 190-200 بعضی وقتا بالا تر هم میشه مثلا ۲۵۰
از اونجایی که دانلود شبانه رایگان هست چون سرویسم مال چند سال پیش هست نگرش داشتم
به نظرتون شاتل چه سرویسی بگیرم که شبانه رایگان داشته باشه یک ماهه هم باشه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان خسته نباشید
یه isp خوب بهم معرفی کنید من منطقه 3 تهران هستم
سرویس نامحدود میخوام تا سقف ماهی 100
الان شاتل دارم واقعااا اعصابمو خورد کرده

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کسی تجربه انلاین بازی کردن با اینترنت 4G-ثابت (TD-LTE) ایرانسل رو داشته؟ پینگش چه حدود بوده؟ پایداریش چطور بوده؟ انتن دهیش چه قدر بود؟
من چندماهی میشه استفاده میکنم از سرعت گرفته تا پینگ همه چیش عالیه.نه قطع و وصلیای نتای مخابراتی رو داره نه افت سرعتی چیزی تنها مشکلش نت تایپ 3ش هست که برای پارتی چت کردن اذیت میکنه

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام دوستان منم دو روزی هست اینترنت مخابراتم دیگه شورشو در آورده میخوام اگه خدا بخواد کلا adsl بیخیالش بشم
کسی مودم ثابت t350 ایرانسل استفاده کرده ببینه برای گیم جواب گو هست یا خیر مثلا پینگ ثابت و پایین با سرورهای خارج از کشور کسی تا به حال تونسته بگیره ؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: Dyrone

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
شهر ما چند روزی بود طوفان بود8-| متسفانه بهانه افتاده دست مخابرات کلا اینترنت و تلفون و کلشو با هم یکسره قطع کرد...الان دقیقا 8 روز هست تلفون قطعه، سرعت اینترنت از 230 کیلوبایت شده 30 کیوبایت خودم از داخل مودم دیدم پهنای باندم کم شده بعد میگن واسه طوفانه میگیم کی درست میشه میگن معلوم نیست8-|8-|8-| هی روزگار پست8-|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
شهر ما چند روزی بود طوفان بود8-| متسفانه بهانه افتاده دست مخابرات کلا اینترنت و تلفون و کلشو با هم یکسره قطع کرد...الان دقیقا 8 روز هست تلفون قطعه، سرعت اینترنت از 230 کیلوبایت شده 30 کیوبایت خودم از داخل مودم دیدم پهنای باندم کم شده بعد میگن واسه طوفانه میگیم کی درست میشه میگن معلوم نیست8-|8-|8-| هی روزگار پست8-|

یعنی دزد تر از مخابرات وجود نداره... پشتیبانی ام که زنگ میزنی یه جور حرف میزنه انگار کار غلطی کردی بهشون زنگ زدی

• Like
Reactions: Paradise Lost

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام ما در منطقه پونک هستیم و از سرویس نامحدود مخابرات استفاده میکنم سرعت دانلودم هم ۲۵۰ هست امروز متوجه شدم سرعت دانلودم نصف شده عز دوستان که در منطقه غرب تهران هستن همچین مشکلی برخوردن؟
و اگه قراره اینطوری بمونه چه isp پیشنهاد مکنید که دانلود شبانه داشته باشه؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستانی که از اسیا تک سرویس دارین و مولتی میزنید حالا هر شهری که هستین فرقی نداره جدیدا اسیا تک مثل پارس انلاین و شاتل سرویس گیمینگ کاهش پینگ را داره ارائه میکنه هر کسی که انلاین بازی میکنه میتوننه با تماس با 1544 این سرویس کاهش پینگ فعال براش فعال کنند برای من که خوب جواب داد قبلا پینگم با گوگل بین 130تا 170 بود الان بین 100 تا 110 گفتم اطلاع رسانی کنم شاید بدرد دوستان بخوره در ضمن این فعال کردن این سرویس مجانی هست و بابتش نیاز به پرداخت اضافه نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر