بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام دوستان من بخاطر مشکل پورت udp میخوام isp عوض کنم
بین پارس انلاین و شاتل کدوم پشنهاد میدید بشه باش هیلو5 و گیرز التیمیت زد:)

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
اقا سیستم و خاموش کردم رفتم شام برگشتم الان سایتای خارجی رو باز نمیکنه :))
یا للعجب :))
مثلا لانچر lol هم میگه نتت مشکل داره ارور میده :))
جریاناتی داریم
*پارس انلاین

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا جلل الخالق!نت من چنان افتضاح بوده این دوروز که صددرصد یکی دوتا بازی بن میشم سر لگ!زنگ زدم پشتیبانی پارس انلاین میگم چه وضع اینترنته یارو برگشته میگه از سمت خارج به ما حمله سایبری شده!x_x
WTF?حمله سایبری؟اونام اینقدر بیکارن که بیان شرکت درپیتی مثل پارس انلاینو هک کنن!دروغم دروغای قدیم یا خدا!:|

• Like
Reactions: Clegane

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
اقا جلل الخالق!نت من چنان افتضاح بوده این دوروز که صددرصد یکی دوتا بازی بن میشم سر لگ!زنگ زدم پشتیبانی پارس انلاین میگم چه وضع اینترنته یارو برگشته میگه از سمت خارج به ما حمله سایبری شده!x_x
WTF?حمله سایبری؟اونام اینقدر بیکارن که بیان شرکت درپیتی مثل پارس انلاینو هک کنن!دروغم دروغای قدیم یا خدا!:|
والا پیش پای تو ، تا همین چند مین پیش منم همین وضعو داشتم ، زنگ زدم پشتیبانی ، پیام خودکار گذاشتن ، "حمله سایبری" رو که شنیدم پوکیدم از خنده .
یعنی اساتید آی اس پی ، هر دفعه یه شعری می سرایند برای خودشون.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
برای من نوسان داره،از 400 که معولیه میرسه 60 بعد 200 بعد 100 بعد 150 کلا افتضاحه
دقیقا همینطوریه! باز خوبه این 2 ساعته بهتر شد تونستم یه دو قسمت سریال دانلود کنم. اما در کل از وقتی که بسته های جدیدو معرفی کردن این مشکلات بوجود اومد!

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
این گفتگو ماله یک سال بیش هست اما شاید خالی از لطف نباشه مروری بهش و اینکه شاید اتفاقات یک سال بیش و الان دلیلش همینی باشه که تو post اقای وزیر میبینم

• آقای واعظی شما که می‌گویید "به دلیل عدم فعالیت‌های زیرساختی در سال‌های گذشته و زمان بر بودن گسترش و توسعه زیرساخت‌های حوزه ICT و IT نمی‌توانیم در مدت یکی دو سال وضعیت را به شکل کامل دچار تغییرات صد در صدی کرد"، سال قبل که اختلال خیلی کمی داشتیم و وضعیت تقریبا نرمال بود! می‌شود بگویید که چرا از آغاز سال جدید اینقدر اختلال زیاد شده است؟ چرا ما 4 برابر شدن پهنای باند کشور را احساس نمی‌کنیم؟ در طول روز سرعت نوسان بالایی دارد و تایم اوت هم بیداد می‌کند، چرا هر پروژه‌ای افتتاح می‌کنید وضعیت بدتر می‌شود؟

پاسخ وزیر ارتباطات: با سلام، درباره برخی از اختلالات احتمالی در گذشته توضیحاتی ارایه گردید. به عنوان نمونه همانطور که اطلاع دارید هر فناوری جدید که وارد یک سیستم می‌شود ممکن است برخی اختلالات پیش‌بینی نشده را به وجود آورد. سراسری شدن نسل سوم و چهارم یا رومینگ ملی از جمله فناوری‌های جدید بودند و از این قاعده مستثنی نیستند. هر چند در زمان بهره‌برداری آزمایشی برخی از آنها تشخیص داده شد و حل و فصل گردید یا برخی اپراتورها بعد از 10 سال بهره‌‌برداری باید تجهیزات و سیستم سخت‌‌افزاری خود را بروز یا تعویض می‌کردند که این کار خود اختلالاتی را به وجود می‌آورد. هر چند تلاش گردید تا این کار در زمان‌های خاص و اوج مصرف نباشد.

اصل مطلب

آخرین ویرایش:

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سلام دوستان من بخاطر مشکل پورت udp میخوام isp عوض کنم
بین پارس انلاین و شاتل کدوم پشنهاد میدید بشه باش هیلو5 و گیرز التیمیت زد:)
سلام فکر میکنم منطقه با منطقه فرق داشته باشه به نظر من بهترین کار اینکه بری گیم نت محلتون از بچه های اونجا ببرسی ببینی کدومشون راضی هستن از نتی که دارن و از کدوم Isp گرفتن یا اگر همسایه چیزی دارید که خودش گیمر هست که دیگه عالی میشه
یه چیز دیگه اینکه زنگ بزن بیشتبانی فنی Parsonline ,shattel اسم بازی تو بگو ببین Port های اون گیم واسه اونا باز هست یا نه :D

• Like
Reactions: amirabedi666

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من الان سرویس 2mb پارس آنلاین دارم سرعت دانلود هم حدود 1 مگ هست .الان 8mb بگیرم سرعتم چقدر میشه حدودا؟
بايد ديتا ريت خطتتو كه اينا برات انتخاب كردن بدوني ربطي به سرويس معمولا نداره تا اونجا كه خط كشش داره انتخاب ميكنن

• Like
Reactions: LAMBERT

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
بايد ديتا ريت خطتتو كه اينا برات انتخاب كردن بدوني ربطي به سرويس معمولا نداره تا اونجا كه خط كشش داره انتخاب ميكنن
خب الان به قول خودش تا 9 مگ بسته خطمو پس اگه 8 مگ هم بگیرم ازش فرقی نمیکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر