بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Erfan_77

کاربر سایت
Aug 4, 2014
235
نام
Erfan
شاتل فکر کنم حجم ها رو بیشتر کرده قبلا گمان کنم آرت یک 11 گیگ بود . البته من ماه اول است که
گرفتم 29 گیگ از 8 تیر تاکنون دانلود و آپلود کردم .نمیدونم ماه های دیگه بامبول در میارن سرمون یا نه . خودشون میگفتن 11 گیگ تنظیم مقررات زده ولی ما 20 تا میدیم الان که من 29 گیگ دانلود و آپلود کردم امیدوارم این 16 گیگ حجم پایه نشه و تا 40 تا دانلود بدهند .
79h7_%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF_%D8%B4%D8%A7%D8%AA%D9%84.jpg
منم همین سرویس آرت1 دارم , ماه دوم که استفاده میکنم , اره قبلا 11 گیگ بود
من ماه قبل 50 گیگ دانلود کرده بودم :D بعد ته ماه نت لیمیت شده بود و تو این ماه یه هفته لیمیت بود که زنگ زدم گفت خوب مصرف کنید خوب میشه الانم خوب شده
و بازم این ماه تا الان 25 گیگ دانلود داشتم :D

• Like
Reactions: ATAR

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
مفسدین فی العرض در مخابرات اینترنت نامحدود رو به کل حذف کردن از اول این ماه و به جاش به یه سرویس جدید ای که راه انداختن ماهی 10 گیگ عه ، اونم 5 گیگ داخلی و 5 گیگ خارجی ، میگن سرویس - غیر حجمی - :hearteyes:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
منم همین سرویس آرت1 دارم , ماه دوم که استفاده میکنم , اره قبلا 11 گیگ بود
من ماه قبل 50 گیگ دانلود کرده بودم :D بعد ته ماه نت لیمیت شده بود و تو این ماه یه هفته لیمیت بود که زنگ زدم گفت خوب مصرف کنید خوب میشه الانم خوب شده
و بازم این ماه تا الان 25 گیگ دانلود داشتم :D
هر موقع نت محدود شد فقط برید یه ارتقا سرویس بزنید درست میشه:D
هزینه شم بسته به تعداد روزی که باقی مونده با پولی که قبلا پرداخت کرده بودی حساب میشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
مفسدین فی العرض در مخابرات اینترنت نامحدود رو به کل حذف کردن از اول این ماه و به جاش به یه سرویس جدید ای که راه انداختن ماهی 10 گیگ عه ، اونم 5 گیگ داخلی و 5 گیگ خارجی ، میگن سرویس - غیر حجمی - eyes:
ماهم که نامحدود داشتیم و داریم چی؟!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

samorai

کاربر سایت
May 28, 2010
344
نام
حمید
شاتل Eco2048 دارم ، قبلا سرویس گیمینگ فعال بود پینگم تو بازی ها 100 بود ولی سرعت دانلودم 200 کیلوبایت بود .
امروز مودمم رو ریست دادم از اول تنظیم کردم فکر کنم سرویس گیمینگ پرید چون سرعت دانلودم رفته رو 900 کیلوبایت پینگم هم شده 140 .
به نظر من ارزش نداره سره 20 تا پینگ این همه سرعت دانلود بیاد پایین . فوقش میرم یه پینگ لور میگیرم .

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
سلام مجدد
دوستان قرار بود دیگه نت آسیاتک بگیرم و کاراشو انجام دادم اما الان که خواستم بگیرم گفتن پورت خالی ندارن...الان نظرم روی شاتل هستش!میخواستم بدونم آیا با دانلود بصورت شبانه هم ممکنه محدود بشم؟(در حد دانلود فیلمی چیزی)پینگ تایم از ساعت 1 تا 8 دور و بر چقدره؟در کل ارزش خرید داره یا چیز دیگه ای بگیرم؟(غیر از آسیاتک)
بعدش جریان این چیه ک گفتن 15هزار تومان نصب سرویس، 5 هزار تومان برای شبانه و 5 هزار تومان تخلیه خط:-?? موقع خرید به غیر از رایگان شب چی رو ازم میگیره؟

آخرین ویرایش:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان کمک فوری :
من art 3 بودم و محدود شدم.ارتقا زدم و به art4 اومد و سرویس اوکی شد.دوباره محدود شدم.
الان 5 روز دیگه این سرویس art 4 تموم میشه.
همین امروز تماس بگیرم و به art 3 برگردم و بگم دوره رو تموم کنید و دوره جدید شروع کنید از محدودیت خارج میشم ؟
دوره که تموم شد به art 3 برگردم چی ؟ از محدودیت خارج میشم ؟
سوالم برای انه که دارم به سرعت art 3 که پایین تر از art4 هست میرم.شاید از محدودیت خارج نشم.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان های وبی ... شما هم چند روزه شدیدا تایم اوت دارین؟ من که دیگه دارم دیوونه میشم. روزی نیست که نت از صب تا شب کامل وصل باشه. از ظهر شروع میشه تا ساعت 8-9 شب هر نیم ساعت یبار این اتفاق میوفته.
سرویسم 8 مگه و اوایل سرعتم 400 کیلوبایت بود اما چند هفته‌ای هست که سرعت اومد رو 900 تا 1 مگ اما تایم اوت و ... 4 برابر شدن!

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
شاتل Eco2048 دارم ، قبلا سرویس گیمینگ فعال بود پینگم تو بازی ها 100 بود ولی سرعت دانلودم 200 کیلوبایت بود .
امروز مودمم رو ریست دادم از اول تنظیم کردم فکر کنم سرویس گیمینگ پرید چون سرعت دانلودم رفته رو 900 کیلوبایت پینگم هم شده 140 .
به نظر من ارزش نداره سره 20 تا پینگ این همه سرعت دانلود بیاد پایین . فوقش میرم یه پینگ لور میگیرم .
اخه ارزش نداره واسه دانلود شاتل اون 40 تارو از دست بدی.اون 900 ها هم سرعتش کم میشه اگر زیاد دانلود کنی
اگر نت خوب واسه دانلود میخوای یه شبانه ایرانسل بگیر 2 هزار تومن با سرعت 1 تا 3 MB دانلود کن :D
البته سیم کارت4g باید داشته باشی و اون گوشیت باید 4g سابورت کنه حالا اگر بتونی مودم 4g بگیری که دیکه عالی میشه هم از نظر سرعت و stability هم باتری گوشیت ضیعف نمیشه ولی اولش ببین ایرانسل اون منطقه اتون رو بوشش 4g میده یا نه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان های وبی ... شما هم چند روزه شدیدا تایم اوت دارین؟ من که دیگه دارم دیوونه میشم. روزی نیست که نت از صب تا شب کامل وصل باشه. از ظهر شروع میشه تا ساعت 8-9 شب هر نیم ساعت یبار این اتفاق میوفته.
سرویسم 8 مگه و اوایل سرعتم 400 کیلوبایت بود اما چند هفته‌ای هست که سرعت اومد رو 900 تا 1 مگ اما تایم اوت و ... 4 برابر شدن!

سرعت دانلود من به معنای واقعی کلمه ر***************************دهههههههههههههههههههههه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر