بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
شاهکاری دیگر از صبانت ....
قبلا یه اس ام اس میومد که ده روز به پایان مدت سرویس شما باقی مانده.. در این صورت من میتونستم حجمم را به دوره بعد منتقل کنم. مخصوصا من که 100 گیگ همیشه میخرم .... حالا اون اس ام اس را ده روز نه ... بلکه 5 روز مانده ... میفرستند ....
من متوجه شدم این شرکت نه تنها برای مشتری ارزش قایل نیست برای آبروی خودشون هم هیچ ارزشی قایل نیستند...
من دارم سیم کشی را عوض میکنم .. اگر اینبار درست نشد و بازم بهونه آوردند سریعا اقدام به تعویض میکنم....
پشتیبانی مرتب میگه اشکال از مودم هستش !!! چطوریه که از ساعت 12 شب تا هفت صبح من قطع و وصلی ندارم ؟
تازه مدم دوم هم تست کردم بازم قطع میشه... پشتیبانی هم که .. هیچی
شما هم مشکل منو داری منم یه سه ماهی هست دارم با مشکل قطع و وصلی دست و پنجه نرم میکنم وقتی هم زنگ میزنم پشتیبانی یا میگن مشکل مودم و سیم کشی هست یا زود میگن کارشناس بفرستیم انگار من هر شب بانک میزنم الان هم دو هفته هست که پینگم وحشتناک رفته بالا اصلا قابل تحمل نیست و احتمالا اگه تغییر نکرد isp تغییر میدم...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
شما هم مشکل منو داری منم یه سه ماهی هست دارم با مشکل قطع و وصلی دست و پنجه نرم میکنم وقتی هم زنگ میزنم پشتیبانی یا میگن مشکل مودم و سیم کشی هست یا زود میگن کارشناس بفرستیم انگار من هر شب بانک میزنم الان هم دو هفته هست که پینگم وحشتناک رفته بالا اصلا قابل تحمل نیست و احتمالا اگه تغییر نکرد isp تغییر میدم...
بله من هم نزذیک به دو ماهه مشکل پیدا کردم. اگر مشکل از مودم باشه فرقی نمیکنه چه ساعتی مشکل داشته باشید و همش قطع میشید. ولی اگر فقط روز ها قطع و وصل میشید مطمینا مشکل جای دیگه هستش... واقعا روی اعصالبم تاثیر گزاشته... من صبانت را فقط به خاطره پینگش میگرفتم ولی اگر بعد از تعویض سیم کشی باز هم مشکل پیدا کردم واقعا دیگه بعد از هفت سال مجبورم عوضش کنم ...
البته من دیشب زنگ زدم هرچند پشتیبانی صحبت های همیشهگی را میگفت ولی این بار درست توضیح داد... البته پشتیبانیه خود صبانت ... و خیلی بهتر باهام رفتار کرد ....ولی در کل کیفیت صبانت نسبت به سالهای قبل حدودا یک دوم شده
ما یک فست فودی هم دقیقا جایی که جعبه خطها هست کنارش باز شده که شکم به اونه ... ولی هیچکدوم همسایه ها مشکل منو نداشتن . نمیدونم دیگه چه کار کنم

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کسی شبانه LTE (همون مثلا 4G:D) همراه ایرانسل رو تازگیا استفاد کرده تو تهران؟
یکی توی توییتر اینو نوشته, واقعا اینجوریه؟ البته واسه چند ماه قبله

wzjdps5h18cr9phe78k7.jpg

آخرین ویرایش:

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
خب می دونم میخوام بدونم سمت منطقه 14 خیابون پیروزی نت چی خوبه ؟
شاتل؟پارس آنلاین ؟! یا...؟!
سلام شما برو گیم نت محلتون از بچه های اونجا سوال کن چون به احتمال زیاد توی یک منطقه هستید اگر اینترنت اونا خوب باشه احتمالش بالاست که Isp اونا هم واسه شما هم خوب باشه:D

اره Parsonline ارزون شده قبلا 19 و خورده ای واسه 5 Gb می دادیم الان با همون بول 7 gb رو میتونیم بگیریم

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
بله من هم نزذیک به دو ماهه مشکل پیدا کردم. اگر مشکل از مودم باشه فرقی نمیکنه چه ساعتی مشکل داشته باشید و همش قطع میشید. ولی اگر فقط روز ها قطع و وصل میشید مطمینا مشکل جای دیگه هستش... واقعا روی اعصالبم تاثیر گزاشته... من صبانت را فقط به خاطره پینگش میگرفتم ولی اگر بعد از تعویض سیم کشی باز هم مشکل پیدا کردم واقعا دیگه بعد از هفت سال مجبورم عوضش کنم ...
البته من دیشب زنگ زدم هرچند پشتیبانی صحبت های همیشهگی را میگفت ولی این بار درست توضیح داد... البته پشتیبانیه خود صبانت ... و خیلی بهتر باهام رفتار کرد ....ولی در کل کیفیت صبانت نسبت به سالهای قبل حدودا یک دوم شده
ما یک فست فودی هم دقیقا جایی که جعبه خطها هست کنارش باز شده که شکم به اونه ... ولی هیچکدوم همسایه ها مشکل منو نداشتن . نمیدونم دیگه چه کار کنم
اتفاقا من هم سیم کشی رو عوض کردم اما هنوز قطع و وصلی وجود داره...من الان نزدیک دوسال هست که از صبانت سرویس میگیرم تو این دو سال خیلی خیلی راضی بودم و هیچ مشکلی نداشتم اما این سه ماه یا قطع و وصلی دارم یا پینگ بالای 300.پشتیبانی صبانت هم خوب برخورد میکنن اما حرف گوش کن نیستن.دیروز زنگ زدم بهشون میگم دو هفته پینگ خیلی بالا رفته میگه ده دقیقه دیگه تماس بگیرید ببینیم چی میشه دوباره زنگ میزنم میگه ما که چک کردیم کیفیت خط عالیه و نباید مشکلی داشته باشید!!! دیگه نمیدونم با چه زبونی باهاشون حرف بزنم.

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام من مدت ها شاتل داشتم و سرویس گیم روش فعال بود و برای بازی خیلی راضی بودم . اما حالا برای یه خط جدید تو منزل خواستم باز از شاتل بگیرم که گفتن سرویس دهی تو منطقه شما پر شده یه همچین چیزی که اگه میخواید بزارمتون تو نوبت که منم گفتم نه . حالا میخوام بپرسم نت برای بازی تو منطقه 6 تهران چی خوبه که بگیرم . ممنون میشم جواب بدید

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
کسی هست اینجا تجربه استفاده از آسیاتک داشته باشه؟ میخوام تعرفه 10 مگ بگیرم برا دانلود شبانه بعضی ها میگن شبانه بالای 10گیگ میتونی دانلود کنی بعضی های دیگه هم ناجور عصبانی هستن،،،،؟ واقعا خیلی فوریه ممنون میشم کمک کنید(اگه چیزی هم برای جایگزین دارین بگین...)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من بمدت 8 سال از مخابرات 1 مگ نامحدود داشتم حالا که منزل عوض کردیم و میخوام ازشون نت بگیرم میگن نامحدود کلا نداریم :(
بنظرتون در یک ماه با وب کردی و مولتی پلایر و کمی دانلود حداقل چند گیگ نیاز دارم ؟
البته لازم به ذکره که خط من متاسفانه فیبرنوری هست و راهی جز مخابرت ندارم

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
من بمدت 8 سال از مخابرات 1 مگ نامحدود داشتم حالا که منزل عوض کردیم و میخوام ازشون نت بگیرم میگن نامحدود کلا نداریم :(
بنظرتون در یک ماه با وب کردی و مولتی پلایر و کمی دانلود حداقل چند گیگ نیاز دارم ؟
البته لازم به ذکره که خط من متاسفانه فیبرنوری هست و راهی جز مخابرت ندارم
کلا نمیدونم قضیه چیه ولی مخابرات خیلی رو حجمش تموم میشه این نه تنها برای خودم برای افرادی دیگه همه پیش اومده
اگه تنها خودتون ازش استفاده می کنید10گیگ شاید براتون کافی باشه

• Like
Reactions: NINJѦ

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
شاتل هنوز تعرفه های جدیدو اعلام نکرده
3 روزه در حال بروزرسانیه!
حالا انقدر لفتش میدن آخرشم کل تعرفه هاشو 1000تومن بیشتر ارزون نمیکنه:D

Sent from my D6503 using Tapatalk

• Like
Reactions: G@m3r

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
کسی هست اینجا تجربه استفاده از آسیاتک داشته باشه؟ میخوام تعرفه 10 مگ بگیرم برا دانلود شبانه بعضی ها میگن شبانه بالای 10گیگ میتونی دانلود کنی بعضی های دیگه هم ناجور عصبانی هستن،،،،؟ واقعا خیلی فوریه ممنون میشم کمک کنید(اگه چیزی هم برای جایگزین دارین بگین...)
Up

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بالاخره بعد یک ماه انتظار اینترنت مخابراتم وصل شد (محدود)
فقط نمیدونم سرعت دانلود 512 روی 60 باشه طبیعیه یا کمه ؟ :Confused:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
اره طبیعیه ولی یه چیزی این وسط طبیعی نیست معمولا سرعت بیشتر از طرح میدن شما زودتر ترافیکت تموم شه بیشتر پول بریزی :D

• Like
Reactions: NINJѦ

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
من ایساتک دارم ماهانه 10 گیگ ترافیک میگیرم که 4 تا 10 صبح رایگانه سرعتش هم خوبه شبی تا 12 گیگ هم گرفتم البته جدیدا بعضی وقتا قطعی داره ولی چیز خاصی نیست احتمالا بعدا درست میشه

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
جدی؟! با وجود حجمی شدن بازم سرعت اش همون قدر اشغاله؟!من فک کردم حجمی کردنش مثه شاتل سرعتش رو خوب میکنن.
هر چند روز یه بار زنگ میزنن میگن اینترنت فوق پرسرعت نمیخواید ؟ :))

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر