بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
کسایی که اینترنت وایرلس رو اینجا تبلیغ میکنند متاسفانه کنسول ندارند اگه کسی وایرلس داره و با کنسول نسل هشتمی تست کرده و nat type 2گرفته اینجا با مدرک اعلام کنه چون به احتمال بسیار زیاد با این نوع اینترنت نمیتونید انلاین بازی کنید

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
کسایی که اینترنت وایرلس رو اینجا تبلیغ میکنند متاسفانه کنسول ندارند اگه کسی وایرلس داره و با کنسول نسل هشتمی تست کرده و nat type 2گرفته اینجا با مدرک اعلام کنه چون به احتمال بسیار زیاد با این نوع اینترنت نمیتونید انلاین بازی کنید
من 2 ماهه وایرلس دارم و هر روز با پینگ 120-104 دارم با X1 و PS4 خیلی راحت بازی میکنم .....

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من 2 ماهه وایرلس دارم و هر روز با پینگ 120-104 دارم با X1 و PS4 خیلی راحت بازی میکنم .....
nat typeشما چی هست یه عکس از بخش تست PS4میزاری؟چون خودم تو فکرم هست بگیریم
الان بعضیا با 3gهم راحت بازی میکنند ولی این وسط NAT TYPEبرای من مهم هست که بعدا به مشکل بر نخورم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644

من خودم اینترنت قبلیم با nat type 2 بازی میکردم که وایرلس بود مشکلی هم نبود
با 3g همراه اول nat type 3 داد فقط تونستم یه بار بازی کنم

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دقیقا منم از آواگستر وایرلس گرفتم و تو تست پی اس 4 به نت تایپ نرسیده failed میده! :|

خودم فکر کنم اگه آنتن روی حالت بریج باشه این مشکل بوجود میاد. مطمئن نیستم

آخرین ویرایش:

Meelfee

کاربر سایت
Jan 21, 2016
19
دوستان الان بهترین پینگ رو طرفای ونک کدوم ISP میده؟:-/
ISP هست طرح شبانه داشته باشه؟:|
اینترنت وایرلس سیستک منطقه شهرک غرب همین لان یهویی :d
معمولا پکت لاس 0% هست و پینگ خیلی پایین. اکثر نقاط تهران به همین خوبی سرویس میدن.
6kyl4one9pgj.png

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اینترنت وایرلس سیستک منطقه شهرک غرب همین لان یهویی :d
معمولا پکت لاس 0% هست و پینگ خیلی پایین. اکثر نقاط تهران به همین خوبی سرویس میدن.
6kyl4one9pgj.png
الان این وایرلس سرعت آپلودش چقدر هست؟یکی از دوستان از تست بر رویps4عکس گذاشته بود سرعت آپش 20کیلوبایت بود

Meelfee

کاربر سایت
Jan 21, 2016
19
الان این وایرلس سرعت آپلودش چقدر هست؟یکی از دوستان از تست بر رویps4عکس گذاشته بود سرعت آپش 20کیلوبایت بود
5016434019.png

اینم سرعتمه. سرویسم 8 مگ محدوده. قول 16 مگ تا پایان سال بهم دادن. در واقع محدودیتی از طرف من برای سرعت دانلود نیست. با این سیگنال من تا 40-45 مگ جواب میده. محدودیت سرعت از ISP هست که تا عید 16 میشه.

- - -ویرایش - - -

پورت های مثل پارس آنلاین باز هست یا بسته ست؟
منظورتو نفهمیدم. چه پورت هایی رو میگی. اینترنت من تمام پورت هاش بازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر