بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

sinapcs

کاربر سایت
Aug 10, 2010
34
سلام دوستان
تو منطقه جمهوری میخوام ADSL بگیرم.
بین مخابرات و پارس آنلاین و آسیاتک کدومش بهتره؟
پینگ برام مهمه چون میخوام به psn متصل شم.
قبلا تو شهرستان از مخابرات سرویس میگرفتم. کلا خوب بود ولی از پینگش راضی نبودم و بعضا با 3g و 4g ایرانسل بازی میکردم که خیلی بهتر بود.
شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟راستی کسی از کمپین UP to 16 مخابرات استفاده کرده(لینک زیر)؟
مخابرات استان تهران - اخبار > شرح كمپين

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام دوستان
تو منطقه جمهوری میخوام ADSL بگیرم.
بین مخابرات و پارس آنلاین و آسیاتک کدومش بهتره؟
پینگ برام مهمه چون میخوام به psn متصل شم.
قبلا تو شهرستان از مخابرات سرویس میگرفتم. کلا خوب بود ولی از پینگش راضی نبودم و بعضا با 3g و 4g ایرانسل بازی میکردم که خیلی بهتر بود.
شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟راستی کسی از کمپین UP to 16 مخابرات استفاده کرده(لینک زیر)؟
مخابرات استان تهران - اخبار > شرح كمپين

من این آی اس پی هایی رو که گفتی میشناسم اما ازشون استفاده نکردم.
ولی بنظرم از اینا نگیر پیشنهاد میکنم :
از صبانت , های وب و داتک تلکام.
بگیری بهتره.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

sinapcs

کاربر سایت
Aug 10, 2010
34
من این آی اس پی هایی رو که گفتی میشناسم اما ازشون استفاده نکردم.
ولی بنظرم از اینا نگیر پیشنهاد میکنم :
از صبانت , های وب و داتک تلکام.
بگیری بهتره.

های وب رو که زیاد تعریف نمیکنن. شما چرا میگین از اونا نگیرم و بیام سمت این 3 تا؟ از اینا استفاده کردین برا بازی؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
های وب رو که زیاد تعریف نمیکنن. شما چرا میگین از اونا نگیرم و بیام سمت این 3 تا؟ از اینا استفاده کردین برا بازی؟

راستش بیشتر کسایی که بازی آنلاین میکنن.
از های وب استفاده میکنن.
بله از صبانت و داتک تلکام برای بازی استفاده کردم و مشکلی هم نداشتم تو بازی مخصوصا تو psn.
البته من پیشنهاد دادم هر کدوم رو که دوست داری انتخاب کن.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

sinapcs

کاربر سایت
Aug 10, 2010
34
راستش بیشتر کسایی که بازی آنلاین میکنن.
از های وب استفاده میکنن.
بله از صبانت و داتک تلکام برای بازی استفاده کردم و مشکلی هم نداشتم تو بازی مخصوصا تو psn.
البته من پیشنهاد دادم هر کدوم رو که دوست داری انتخاب کن.

مرسی دستتون درد نکنه.
نمیدونم چرا خودم اعتماد چندانی به های وب ندارم؟! ولی تعرفه های صبا نت خوبه و مودم رایگانم به نظر میده. شاید همینو انتخاب کنم.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان مخابرات داره دانلود شبانه اش رو جمع میکنه از اول مهر!!!! شرکت جایگزین که دانلود شبانه خوبی بده معرفی کنین جایگزین مخابرات ...... بکنیم.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام دوستان کسی از شرکت رسانه تهران اینترنت میگیره یا میگرفته ؟
میخوام 128 نامحدودش که ۳۰ تومنه ویا 256 که فکر کنم ۳۸ تومنه رو بگیرم میخواستم ببینم سرعت دانلود و پینگش چطوریاس ؟ ممنون اگه کسی داره جواب بده

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
دوستانی که مودم Mikrotik که برای ptp استفاده میکنن , ممکنه راهنمایی کنن که چه جوری میشه از داخل کنسول روتر NAT و پورت فرواردینگ و این چیزایی که مربوط به گیم میشه رو فعال کنم؟

آخرین ویرایش:

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
سلام من میخواستم سرویس اینترنت نامحدود شاتل رو بگیرم میخواستم ببینم سرعتش چطوره و ایا از یه حجمی بیشتر که دانلود کنی سرعتش محمدود میشه یا نه؟ اینو واسه دانلود کردن و بازی انلاین با ps4 میخوام.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
من مشکلی با دانلود شبانه نداشتم و شبا هم راحت با سرعت 200kb/s دانلود میکرد ولی الان :|

دوستان مخابرات داره دانلود شبانه اش رو جمع میکنه از اول مهر!!!! شرکت جایگزین که دانلود شبانه خوبی بده معرفی کنین جایگزین مخابرات ...... بکنیم.

متاسفانه این اتفاق فقط داره تو همدان میوفته گویا!
راهش اینه! زنگ بزنید 2020 کاری که ما دیروز کردیم و گفتیم به مدیریت تهران میخایم نامه بدیم و امضا جم کنیم که مدیریت همدان رو تغییر بده !
زنگ بزنین عین همین جمله رو بگید! بسه دیگه هرکاری خواستن کردن

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام من میخواستم سرویس اینترنت نامحدود شاتل رو بگیرم میخواستم ببینم سرعتش چطوره و ایا از یه حجمی بیشتر که دانلود کنی سرعتش محمدود میشه یا نه؟ اینو واسه دانلود کردن و بازی انلاین با ps4 میخوام.

سلام دوست عزیز...

تمام سرویس هایی که شرکت های مختلف میدن با نام نامحدود همگی سقفی برای دانلود دارن و شاتل هم به این شکل هستش ولی من خودم زمانیم که adsl داشتم رو ارت 1 90 گیگم زده بودم و مشکلی نداشتم...

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
سلام دوست عزیز...

تمام سرویس هایی که شرکت های مختلف میدن با نام نامحدود همگی سقفی برای دانلود دارن و شاتل هم به این شکل هستش ولی من خودم زمانیم که adsl داشتم رو ارت 1 90 گیگم زده بودم و مشکلی نداشتم...

درسته قبلا هم از یه نفر پرسیدم که این سرویسش رو داشت گفت هیچ مشکلی نداشته بعد سرعت دانلوش هم تا چه حدی بلا میرفت؟ من خودم اینترنت مخابرات دارم خیلی خوب بود تا هفته قبل که سرعتش خیلی افت کرده و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد با این سرویس شبانه رایگان داره ولی با این سرعت کم تقریبا دیگه کارایی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر