بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,907
نام
malek
سلام مخابرات دانلود رایگان شبانه هم داره ؟
منطقه به منطقه فرق میکنه.تو منطقه ما(جلفای آذربایجان)با 60 تومن نت سه ماهه 10 مگ گرفتم با حجم 9 گیگ که شبا از 2 تا 7 رایگان داره وسرعتش دور وبر 1 مگابایت هستش.شبی راحت میتونم 15-16 گیگ دانلود رایگان بکنم.هیچ وقت هم محدودم نکرده

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
منطقه به منطقه فرق میکنه.تو منطقه ما(جلفای آذربایجان)با 60 تومن نت سه ماهه 10 مگ گرفتم با حجم 9 گیگ که شبا از 2 تا 7 رایگان داره وسرعتش دور وبر 1 مگابایت هستش.شبی راحت میتونم 15-16 گیگ دانلود رایگان بکنم.هیچ وقت هم محدودم نکرده

سرعتت از 2 تا 7 1مگابایت هست یا 1 مگابیت (128KB/s ) ؟؟؟
اگه مگابایت هست تاحالا همچین سرعت دانلودی بالایی برای رایگان ندیدم !!!! خیلی عالیه !! قیمتش هم مفته !!

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
ایول خوشا بحالتون ما تو کرمانیم دو میگ دارم 3ماهی 70 تومن از شما خیلی مفته اونم سرعت 10 مگ دانلوده شبانه هم که داره کاش اینجا هم اینجوری بود

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
محمد جان یه سوال
زنگ زدم پشتیبانی شاتل بهش گفتم نمیتونم به PSN وص بشم گفت پورت هاش رو بخون خوندم (80 443 1935 و ... ) بعد گفت پس IP Static بخر چون با IP Static همه پورت ها باز هست !

بعد بهش گفتم وسط بازی 20 ثانیه میگذره ارتباط قطع میشه ، گفت اگه وصل میشه و قطع میشه پس IP Static نخر :| اون از مشکلی هست که روی برخی رینج هامون داریم و قراره درست بشه :|

میخواستم بپرسم آیا راست میگفت ؟ با IP Static پورت ها باز میشه ؟ فرقی داره از لحاظ پورت ها ؟

راستی شاتل گرفتم ها ، تا 1 هفته اول پینگم شده بود 100 ! ولی الان 4-5 روزه که اومده روی 170 اینطورا :| یعنی همون پینگی که با مخابرات داشتم :| میگن مشکل داریم ، راست میگن یا از دستی کردن ؟ سرویس گیم 8 هم برام فعال کردن !
از 4-5 روز پیش تا دیروز هم که اصلاً نمیشد بازی کرد ، امروز باز تونستم وصل بشم ولی باز هی هر از گاهی قطع میشه

راستی یه سوال دیگه بپرسم دیگه تموم :

من توی PS4 DNS Prefered رو گذاشتم 192.168.1.1 و Secndary رو باز یه DNS از شاتل گذاشتم که جزو اون 2 تایی که توی مودم هست نیست !
کار خوبی کردم ؟ احساس میکنم قبل از این کار بازی روون تر بود و تاخیر کمتر بود ولی آخه از طرفی اینطوری خیلی کمتر قطع میشه از سرور !

ویرایش :
الان باز بعد از این که 2 ساعت پینگم رفت روی 500 600 !!! الان باز برگشته روی 100
ویرایش :
الان که از ویرایش قبلی نیم ساعت میگذره باز 3-4 دقیقه تا 400 500 رفت بالا باز برگشت روی 100 ، چرا اینجوری میشه ~x(

محمد جان آیا پهنای باند هر شرکت برای هر شهر و منطقه مخصوصه اون شرکته ؟ یا کل شرکت های یک شهر از یه پهنای باند محدودی مشترکاً استفاده میکنند ؟ ممکنه که مثلاً پهنای باند شهر ما کلاً کم اومده باشه که من از هر سرکتی میگیرم پهنای باند کم دارن و یا ساعات شلوغ پینگ میره بالا ؟

شرمنده باز سوال هام طولانی شد :(

منم چند جا ديدم كه نوشته در سرويس پهناي باند اختصاصي محدوديت هاي حجمي و اعمال محدوديت بر روي پورتهاي اينترنتي وجود نداره و به صورت full protocol ارائه ميشه (پتياك نوشته)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان الان مخابرات اطلاعیه زده که از اول مهر دانلود رایگان شبانه فقط تا سقف 8 گیگ برای هر دوره آزاده و برای استفاده بیشتر باید هزینه بدید خواستم بدونم واسه شهر های دیگه هم همچین چیزی وجود داره و این قضیه سراسریه ؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
میخوام های وب بگیرم چون از چند نفر شنسدم واسه بازی خوبه. این طرح گردبادش خوبه بگیرم(۱۲ ماه ماهی ۸گ)؟دانلود شبانه نداره
یا برم همین ۲ مگ معمولیش رو بگیرم که شبانه داره ؟
چون فیلم زیاد دانلود میکنم اینو پرسیدم.
میخواستم ارت ۱ بگیرم ترسیدم پینگش کم باشه پینگه ارت ۱ چنده؟

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان ، حدودا یکی دو هفته هست که یه سری از سایتهای خارجی که قبلا مرتب سر می زدم مثل futhead , hltv.org رو اصلا بدون قندشکن نمی تونم باز کنم با اینکه این سایتها مشکلی ندارن و ***** نیستن ولی کانکشن تایم اوت میشن و باز نمیشن . مخابرات تهران دارم که در کل فقط به خاطر نامحدود بودنش استفاده می کنم . DNS رو هم عوض کردم ولی درست نمیشه . بنظرتون مشکل از کجاست

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بهترین نت نامحدود و ارزون با پینگ خوب نسبت با بقیه کدوم isp اراعه میده؟ من خودم نت ۵۱۲ نامحدود مخابرات دارم پینگش بد نیست با اروپا ۲۲۰ ولی سرعت دانلودش خیلی بده.

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
دوستان الان مخابرات اطلاعیه زده که از اول مهر دانلود رایگان شبانه فقط تا سقف 8 گیگ برای هر دوره آزاده و برای استفاده بیشتر باید هزینه بدید خواستم بدونم واسه شهر های دیگه هم همچین چیزی وجود داره و این قضیه سراسریه ؟
می‌شه لینک بدی؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
میخوام های وب بگیرم چون از چند نفر شنسدم واسه بازی خوبه. این طرح گردبادش خوبه بگیرم(۱۲ ماه ماهی ۸گ)؟دانلود شبانه نداره

یه سر به اون یکی تاپیک بزن (مشکلات نت) ببین اون بنده خدایی که های وب داره وضعش چجوریه :d

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من یک ماه های وب داشتم عوض کردم کلا سرویس محدود نگیر وقتی زیاد دانلود میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر