بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
کسی نت 1مگ های وب داره ؟ اگه داره لطفا پیام بدین سوال دارم ممنون

خوب خودت همرو جواب دادی مرسی :d
یه نتی میخوام که هم سرعت دانلود خوب هم پینگ خوب هم قیمت خوبی داشته باشه ، همچین چیزی پیدا میشه ؟؟؟ (کسی سراغ داره ؟) :)
256 های وب دارم. تقریبا رو دو الی سه مگ بستن سرعتو... پینگش روزا نهایت 250 (تو بازی) شبا موقع ساعات رایگان هم حدودای 100 میشه (بازم داخل بازی) نمیدونم چرا دوستان میگن خوب نیست! حدودای یک هفته میشه گرفتم اصلا قطعی نداشته. سرعتش تو مواقع رایگان پایین هم نمیاد راحت میشه شبی دو الی سه گیگ دانلود کرد... قیمتشم که بد نیست!

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بدون شک سرویس ptp (وایرلس) شاتل رو بهت پیشنهاد میکنم که هم سرعت بالا داره و هم کیفیت عالی....
ساختمون حداقل باید 3 طبقه باشه؟ درسته؟ چون تجهیزاتش رو پشت بام باید نصب شه دیگه، ارتفاع مهمه؟ تجهیزاتش چیا هست؟
خوب که هست اما پرتاش بسته ست دیگه
فایده نداره شاتل بنظرم
منظورتون چیه که پرتاش بسته ست؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
ساختمون حداقل باید 3 طبقه باشه؟ درسته؟ چون تجهیزاتش رو پشت بام باید نصب شه دیگه، ارتفاع مهمه؟ تجهیزاتش چیا هست؟

واسه بازی کردن پرتاش بسته ست
مثل سیزن فیفا و ...

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
واسه بازی کردن پرتاش بسته ست
مثل سیزن فیفا و ...
:-//:)...پس برادر من ما چجوری بازی میکنیم...دوست دیگمونم صفحات قبلی از سرورهای بتلفیلدو پینگو این داستانا مدرک گذاشت... خواهشا تا اطلاع کامل ندارید و مدرک معتبر برای اثباتش حرفی رو نزنید...;)

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز...
والا موقع نصب هیچ حرفی در این مورد به ما نزدن گفتن که در هر صورت اگه تحت پوشش باشین باید بیایم با خود رادیو وایرلس تست کنیم ... شما اگر مطمعن هستی منطقتون تحت پوشش هست با بخش فروش شاتل در تماس باش و مشکلت رو بگو مطمعن باش توضیحات کامل رو ارایه میدن بهت... تا این لحظه بهترین کیفیت روی همین سرویس های ptp هستش.. حالا دوستان دیگه اگه سرویس بهتری در نظر دارن حتما اطلاع رسانی کنن....

FINAL

کاربر سایت
Oct 14, 2011
76
نام
Alireza
سلام دوست عزیز...
ارت 1 بگیر نامحدود از اون سرویس هاس اکو خیلی بهتره

سلام شما خودت نامحدود داری؟ نامحدود سرویس گیمینگ هم داره؟
سرعت دانلودت چنده و اگه از حد مجاز دانلودت بیشتر شد سرعت میاد رو چند؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا چه خبره؟ خبر قراره بشه که طرحای مخابرات اینقدرتغییر کرده؟
قبلا نهایت یک ساله داشت اونم میشد رو قبض بصورت پست پید پرداخت کرد ولی پریروز نتم تموم شد الان اومدم طرح جدید بگیرم تنها طرحی که شبانه رایگان داره کمپین تابستانشه که پس پرداخت نداره و دو ساله هم هست :|
ولی خدا روشکر نت مخابرات مشهد هنوز خیلی خوبه، منم 127 گیگ گرفتم 212 تومنم ریختم، سرعتش مثل همون طرح قبلیمه تا 1 مگابایت میرسه در روز تقریبا فقط ساعت رایگانش شده 4 تا 9 صبح، ولی خوبیش اینه تمام 127 گیگو نصف قیمت حساب میکنه توی این طرح، یعنی هر گیگ 1900 تومن که خیلی خوبه من راضی ـم.

فقط نکته اینجاس در ماه های آینده قراره چه اتفاقی بیوفته که مخابرات داره طرحای دوساله تو پاچه ملت میکنه اونم همش فقط بصورت پیش پرداخت :|
قضیه همون نت رایگان آمریکا و اینا هست؟

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
سلام دوستان یه سوال داشتم . من خط تلفنم فیبر نوریه و فقط هم مخابرات بهم سرویس می ده . سرعت دنلود و پینگشم افتضاحه اوایل که گرفته بودم سرعت دانلودش 1.5mb در ثانیه بود پینگشم 70 بود با اکثر سرور های خارجی ولی الان سرعتش شده 400kb در ثانیه و پینگشم بالای 250ه .
الان یه سوال داشتم . می شه این فیبر نوری رو از خط تلفن حذف کرد ؟ من فکر می کردم نمی شه ولی امروز دیدم اینو تو نت نوشته .حذف PCM (فیبر نوری) از خطوط مشترکین
ایا شدنیه ؟
ممنون می شم جواب بدید

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام شما خودت نامحدود داری؟ نامحدود سرویس گیمینگ هم داره؟
سرعت دانلودت چنده و اگه از حد مجاز دانلودت بیشتر شد سرعت میاد رو چند؟

سلام...
بله ارت 1دارم و سرویس ptp وایرلس شاتل دارم سرعت دانلود با لینک داخل بالای 3 مگ در ثانیه و لینک خارج از 250 تا 300 متغییره که برای همانند سازی لینک خارج با داخل با هزینه اندک ماهیانه 9 تومن سرویس انترانت به اینترنت میگیری سرعت میشه همون 3 مگ با لینک خارج... من 120 گیگ هم دانلود کردم خواستید از میزان مصرفم براتون تصویر هم قرار میدم ولی روی سرویس های وایرلس شاتل سرویس گیمینگ فعال نمیشه ..تست پینگ با سرور لندن 154 هستش...

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
:-//:)...پس برادر من ما چجوری بازی میکنیم...دوست دیگمونم صفحات قبلی از سرورهای بتلفیلدو پینگو این داستانا مدرک گذاشت... خواهشا تا اطلاع کامل ندارید و مدرک معتبر برای اثباتش حرفی رو نزنید...;)

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز...
والا موقع نصب هیچ حرفی در این مورد به ما نزدن گفتن که در هر صورت اگه تحت پوشش باشین باید بیایم با خود رادیو وایرلس تست کنیم ... شما اگر مطمعن هستی منطقتون تحت پوشش هست با بخش فروش شاتل در تماس باش و مشکلت رو بگو مطمعن باش توضیحات کامل رو ارایه میدن بهت... تا این لحظه بهترین کیفیت روی همین سرویس های ptp هستش.. حالا دوستان دیگه اگه سرویس بهتری در نظر دارن حتما اطلاع رسانی کنن....

سیزن فیفا چه ربطی به بتل داره؟
شما اول تست کن بعد بیا بگو اطلاع دارم یا نه
چون رو شاتل تست کردم جواب نداد دارم میگم

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز...

سلام
شما با ایکس باکس وان با اینترنت شاتل تو فیفا 15 سیزن آنلاین میتونی بازی کنی ؟! (Nat Error نمیگیری؟)

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
با عرض سلام
کیفیت اینترنت پارس انلاینی بنده چند روزیست که به شدت کاهش پیدا کرده و سرعت دانلود از یک مگ بر ثانیه،به 120 الی 130 کیلوبایت بر ثانیه تقلیل یافته.
همچنین عدم وجود پشتیبانی مستحکم و حقیقتا خنده دار موجب انزجار بیشتر و بیشتر از این شرکت میگردد.
#مـرگ بر پـارس انلاین

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
با عرض سلام
کیفیت اینترنت پارس انلاینی بنده چند روزیست که به شدت کاهش پیدا کرده و سرعت دانلود از یک مگ بر ثانیه،به 120 الی 130 کیلوبایت بر ثانیه تقلیل یافته.
همچنین عدم وجود پشتیبانی مستحکم و حقیقتا خنده دار موجب انزجار بیشتر و بیشتر از این شرکت میگردد.
#مـرگ بر پـارس انلاین

نویز خط رو چک کنید
احتمالا ماله همونه
اگه نامحدود نیستید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر