بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
عجب سرعتی داری داداش....عالیه واقعا سرعتت.....پینگتم خیلی خوبه
سرعتت از سرورهای لندن دقیقا 20 برابر سرعت بنده هستش......این یعنی سرعتت تو حلقم.
کاش امکانات برای همه جوری بشه تو ایران که همه به راحتی بتونن به اینترنتی مثل مال شما دسترسی داشته باشن.....به امیدش

باو الان یواش یواش با این طرح های پرسرعتی که داره میاد و فراگیر میشه( بالای ۶ مگ) همه ی ایران میتونن یه سرعت قابل معقول داشته باشن ( حداقل نسبت به قبل ) اما مشکل اصلی ایران الان این قیمت تعرفه هاست :| یعنی گرونی اینرنت تا چندوقت دیگه میشه مشکل اصلی تا سرعت و ...!
الان دوستم تو کانادا نت ۵۰ مگ نامحدود رو داره ماهی 40 دلار میده که با توجه به حقوق ها و رنج قیمت ها اونجا میشه چیزی مثل ۴۰ هزار تومن الان ما :|
حالا نت همین من قیمتش :|

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام

من هفته پیش هم سوال کردم مثل اینکه کسی حال نکرد جواب بده.

دوستان دنبال یه سرویس PTP یا Wireless تو منطقه سعادت آباد - شهرک غرب با پینگ خوب برای بازی آنلاین میگردم. رسانه رو امتحان کردم، بد نبود. کسی پیشنهاد بهتری داره؟

مممنون

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام

دوستان دنبال یه سرویس PTP یا Wireless تو منطقه سعادت آباد - شهرک غرب با پینگ خوب برای بازی آنلاین میگردم. رسانه رو امتحان کردم، بد نبود. کسی پیشنهاد بهتری داره؟

مممنون

من گفتم که، شاتل دارم خیلی هم راضیم، تست هم گذاشتم میتونی ببینی

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سلام

مممنون

پتیاک من دارم خوبه . مخصوصا اگه نامحدود می خوای چون مصرف منصفانه نداره. سرعتش هم خوبه. مثلا من الان 3 مگ نامحدود دارم سرعتش تا حالا زیر 200 نیومده. مواقع شلوغ 250-300 KB/s هست وقتی هم خلوت باشه حدود 400 KB/S قبلا هم 2 مگ محدود داشتم معمولا سرعتش بین 1 تا 1.5 MB/s متغیر بود. البته تو سایتش نوشته مصرف منصفانه داره ولی فعلا اجرا نمی شه ...
پ.ن:فقط نصاب هاش دزدن بعضیاشون:d

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا
من میخوام این تعرفه نامحدود 512 مخابراتمو (که الان شده ماهی 20 گیگ و بقیش میاد روقبض و اینا...) رو بکنم 2 مگ
تو سایتش نوشته قیمت و اینکه 40 گیگ هست و اینا
ولی یارو اپراتوره که زنگ زدم گفت نامحدود بیشتر از 512 ندارن
یعنی اگه من بخوام 2 مگ بگیرم
باید حجمو جدا بخرم؟
نمیشه بیاد رو قبض؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
838
چه کمپین شگفت انگیز و چه بهاره روی قبض میاد .منم مثل شما 512 رو تبدیل کردم به 2 مگ(یا یک یا دو میدن به 512 های نامحدود) حالا اگه از حجم ماهیانم بیشتر مصرف کنم اضافه میشه به قبض.
یه روشی هم اضافه کردن تو سایت میری پیش پرداختی میکنی قبضتو که مال کسایی هست که تازه میخوان اینترنت بگیرن.6 ماهه و 12 ماهه میخری.
بنظر من همون کمپین اگه بهاره بدن باز خوبه بگیری چون 1 تا 6 شبانه رایگانه-البته برای کسی که کل روز دانلود یا بازی میکنه سخته 10 گیگ در ماه ولی برای دانلود شبانه ها خوبه

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
چه کمپین شگفت انگیز و چه بهاره روی قبض میاد .منم مثل شما 512 رو تبدیل کردم به 2 مگ(یا یک یا دو میدن به 512 های نامحدود) حالا اگه از حجم ماهیانم بیشتر مصرف کنم اضافه میشه به قبض.
یه روشی هم اضافه کردن تو سایت میری پیش پرداختی میکنی قبضتو که مال کسایی هست که تازه میخوان اینترنت بگیرن.6 ماهه و 12 ماهه میخری.
بنظر من همون کمپین اگه بهاره بدن باز خوبه بگیری چون 1 تا 6 شبانه رایگانه-البته برای کسی که کل روز دانلود یا بازی میکنه سخته 10 گیگ در ماه ولی برای دانلود شبانه ها خوبه
وضعیت دانلود شبانه مخابرات چطوره، متوسط سرعت دانلود چقدره و در این ۵ ساعت به طور متوسط چند گیگ دانلود داره

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
838
وضعیت دانلود شبانه مخابرات چطوره، متوسط سرعت دانلود چقدره و در این ۵ ساعت به طور متوسط چند گیگ دانلود داره
خوبه البته همون 1/8 هست سرعتش حدود 240 تا 260 برای سرعت 2مگ یعنی حدود 4.5 گیگ شبانه
البته تو روز دانلود نمیکنم که حجمم بره ولی دیروز اتفاقی داشتم یه فایل میگرفتم یه مقدار سرعت بالاتر بود 300 تا 500

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
دوستان، وضعیت و سرعت دانلود شبانه رایگان چطوره؟
یعنی در تهران چه ISPهایی دانلود شبانه دارند، سرعت دانلود و پایداری سرعت چطوره؟ چه سرویس میگیرند؟ قیمت‌ها چطوره و میانگین حجم دانلود شبانه چقدر هست؟
بیشتر میخوام بدونم شاتل، آسیاتک،‌ شهراد چه وضعیتی دارند و بهغیر از اینها جای دیگه‌ای با کیفیت خوب ارایه میده یا نه

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
دوستان منم سرویس ptp شاتل خریدم 370 تومن هزینش شد
االانم سرعت دانلوددش نسبت به سرور های ایرانی مثل سایت دانلودها 4mb بر ثانیه بود به سرور های خارجی 180 kb
اینم speedtest :
4501344357.png

اینم پینگ به 8.8.8.8 :
71173940038806361118.png

در کل عالیه فقط بدیش اینه که به سرور های خارجی کم سرعت میده :d

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
دوستان منم سرویس ptp شاتل خریدم 370 تومن هزینش شد
االانم سرعت دانلوددش نسبت به سرور های ایرانی مثل سایت دانلودها 4mb بر ثانیه بود به سرور های خارجی 180 kb
اینم speedtest :
4501344357.png

اینم پینگ به 8.8.8.8 :
71173940038806361118.png

در کل عالیه فقط بدیش اینه که به سرور های خارجی کم سرعت میده :d

سلام دوست عزیز...
تبریک میگم دیگه خلاص شدی از اون سرویس مزخرف خط تلفن...برای سرورهای خارجیتم راهکار داره واست پ.خ میکنم دیگه کلا حالشو ببری...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر