بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
پینگ سرویس نامحدود شاتل برای شما هم بی ثبات هستش؟ 8-|

داخل بازی همه چی اوکی هست یهو time out میشه مجبوری ری کانکت کنی، میخوام بدونم علتش نامحدود بودن سرویس هست؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان اینکه بعضی سایت هایی که حتی شیلتر هم نیس(مثل همین بازی سنتر)، خیلی خیلی دیر میاد بالا ولی با شیلترشکن سریع میاد، دلیلش چیه؟ با مرورگر های مختلف گوشی هم همینطوره.
امروز شاکی زنگ زدم پشتیبانی(!) وایمکس ایرانسل میگه از طرف اونا نیست :| پینگم تو بازی 400 و زرت و زرت تایم اوت دارم اونوقت میگه مشکل از طرف ما نیست :| اعصاب نذاشتن واسم و تف تو این اینترنت :|

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دوستان اینکه بعضی سایت هایی که حتی شیلتر هم نیس(مثل همین بازی سنتر)، خیلی خیلی دیر میاد بالا ولی با شیلترشکن سریع میاد، دلیلش چیه؟ با مرورگر های مختلف گوشی هم همینطوره.
امروز شاکی زنگ زدم پشتیبانی(!) وایمکس ایرانسل میگه از طرف اونا نیست :| پینگم تو بازی 400 و زرت و زرت تایم اوت دارم اونوقت میگه مشکل از طرف ما نیست :| اعصاب نذاشتن واسم و تف تو این اینترنت :|
برای من هم اینجوریه، احتمالا مشکل از سمت سرور باشه. سرعت و پینگش تو ایران خوب نیست، ولی تو کشورهای دیگه اوضاعش بهتره.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,480
دوستان یه مشکلی داشتم نمیدونستم کجا بگم
من از گوش به عنوان مودم استفاده میکنم(رایتل) بعد با کابل usb به pc وصل میکنم تا از اینترنت استفاده کنم (windows 8) منتها با اینکه سرویس قطع نمیشه هر جند دقیقه یک برا رو قسمت connection ها به جای اینکه بنویسه connected مینوسه limited و نمیشه استفاده کرد عملا قطع میشه وقتی کابل usb در میارم دوبازه وصل میکنم درست میشه مشکل از کجاست؟

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دوستان به سلامتی به نت نامحدود فن اوا هم گند زدن رفت :| میخواستم ببینم از isp های دیگه شرکتی که هم پینگش بد نباشه هم سرعت دانلودش خوب باشه ( حداقل سرعتی باشه که میگن ) حداکثر ماهی 100 تومن سراغ ندارین ؟

------------------------------------------

یه سوالی هم برام پیش اومد ، بعضی از isp ها برای سرویس نامحدودشون حداقل تبادل ترافیک دارن!! این دقیقا چی رو نشون میده ؟!!

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان به سلامتی به نت نامحدود فن اوا هم گند زدن رفت :| میخواستم ببینم از isp های دیگه شرکتی که هم پینگش بد نباشه هم سرعت دانلودش خوب باشه ( حداقل سرعتی باشه که میگن ) حداکثر ماهی 100 تومن سراغ ندارین ؟

------------------------------------------

یه سوالی هم برام پیش اومد ، بعضی از isp ها برای سرویس نامحدودشون حداقل تبادل ترافیک دارن!! این دقیقا چی رو نشون میده ؟!!
یعنی مثلا اگه ده گیگ باشه اون محدودیت ترافیک، بعد از ده گیگ نتت تموم نمیشه اما سرعتتو به یک دهم سرعت اصلی میرسونن:))

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
سلام
من اینترنت اسیاتک نامحدود دارم سرعت دانلودم ساعت 12 شب تا 3 بعد از ظهر 120kb هست ولی بعد ساعت 3 سرعت میاد رو 40 50 میخواستم بدونم این مشکل رو کس دیگه ای داره یا نه? بعد این مشکل فقط برای نامحدود ها هست? این مشکل روی انلاین بازی کردن هم تاثیر میذاره? من الان پی سی در اختیارم نیست که بتونم پینگم رو تست کنم با نرم افزار پینگ تست هم نمیتونم با کشور های اروپایی تست کنم فقط کشور های نزدیک رو نشون میده

iNiN9S

کاربر سایت
Feb 25, 2015
14
نام
محمدرضا
دوستان من میخوام پارس انلاین بگیرم میخواستم ببینم میشه یه چندتا اطلاعات در اختیارم بزارید
توضیحی درباره 16MB بودنش و speedtest از سرور ایران
ممنون میشم

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
دوستان کسی اسیاتک نداره؟چجوره؟من که ۲ مگ محدود سفارش دادم پولم ریختم ولی گفتن چون پورتا پره طول میکشه تا وصل شه.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
سلام به همه......نویز خطم خیلی بالا رقته بود سیم کشی رو عوض کردم اما الان بازم SNR زیر 10 دارم نویز 30 !!! :| واسه همین هر 5 دقیقه یا خودش دی سی میکنه یا چراغ ADSL میپره......دوستان کسی نظری در این مورد داره؟

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
به منم همینو گفتن سه ماهه نت ندارم :(
تهران مرکز حکمت شعار از شاتل سفارش دادم 1 ساله نت ندارم میگن پورت خالی نداریم هیچ ارتقایی هم انگار نمیخوان بدن یا مرکز نمیزاره خود مخابراتم 128 بیشتر نمیده با سرعت 16 کیلوبایت میخوایم بریم دنیای اطلاعاتو بگردیم (وزیر گفته تا 95 فکر کنم همه ی مردم باید به اینترنت دسترسی داشته باشن)*** به این ....خدایا :(( یه زلزله بیاد مارو بکشه راحت شیم هیچ آزادی ای نیست هیچ تفریحی نیست بریم...هیچ چیزی درست نیست تو این خراب شده آدم دلش خوش باشه

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام من آبادان زندگی میکنم دوستان من میخوام سرویس 128 نامحدود پارس بگیرم برای گیم بازی کردن
اگه پینگ من با آیپی ایران 50 باشه با فعال کردن سرویس گیم چند میشه؟؟کلا چند درصد پینگ کاهش پیدا میکنه؟؟
آیا رو پینگ خارج هم تاثیر داره؟؟
با تشکر

aribox

کاربر سایت
Jun 27, 2013
16
نام
آرمان
کسی میدونه چجوری میشه isp رو دور زد ؟؟؟؟ من نتم نامحدوده و پورتم تا 1 مگ بازه تنها مشکلی که هست زمانی که 10 مین پشت سر هم دانلود می کنم سرعتم رو 80 قفل میشه دوباره مجبورم 10 مین دانلود نکنم تا دوباره سرعتم به حالت اولیه برگرده ... درحالی که تو استیم میتونم 24 ساعته با سرعت 1 مگ دانلود کنم .... کسی راه حلی نداره ؟؟؟

دلیل اینکه سرور استیم محدود نمیشه چیه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر