بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
کسی اینجا اینترنت نامحدود آسیاتک داره؟
من ۲مگ نامحدود دارم با ۸۰ گیگ ترافیک سرعت بالا که میشه روزی ۲گیگ با سرعت ۲۵۰ دانلود کرد و وقتی تموم میشه ,سرعت برمیگرده روی ۹۰ کیلوبایت .الان ۳ روزه که سرعتم شده ۹۰ کیلو و از ترافیک سرعت بالا استفاده نمیشه.میخوام بدونم مشکل چیه کسی اینطوری شده؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان شاتلی پینگتون جدیدا چطوریه من چند روزی رفته بالا فقط نصف شب و صبح زود خوبه بقیه روز بالای 200 هست با اینکه اکانت گیمنگشم فعاله !

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من ۲مگ نامحدود دارم با ۸۰ گیگ ترافیک سرعت بالا که میشه روزی ۲گیگ با سرعت ۲۵۰ دانلود کرد و وقتی تموم میشه ,سرعت برمیگرده روی ۹۰ کیلوبایت .الان ۳ روزه که سرعتم شده ۹۰ کیلو و از ترافیک سرعت بالا استفاده نمیشه.میخوام بدونم مشکل چیه کسی اینطوری شده؟

من 1 ماه نامحدود گرفتم از آسیاتک به غلط کردن افتادم. تقریباً هر دو روز یه بار زنگ می زدم پشتیبانی :|
شما هم زنگ بزن بگو مشکل رو.
سرویسای نامحدودش به شــــــــــــــــــــــــدت مضخرفه.

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
نت من 4 روز که پکیده فجیع.1 مگ نامحدود پیشگامان دارم.80% packet loss...سرعت دانلود رو 7kb.گوگل رو هم 2 دقیقه طول میکشه تا باز کنه:|.کلا این پیشگامان هر مناسبتی که میشه یه حالی به مشترکاش میده.عید غدیر میشه نت ما می پکه:|.عید نوروز میشه نت می پکه:|.ماه رمضون میشه نت می پکه:|.الان که محرم اومده و...پشتیبانی هم که سوای کدو بودن الان دیگه حتی جواب تلفن رو هم نمی دن.هر ساعت از روز توی این 4 روز زنگ زدم گوشی رو برنداشتن.من عاشق این کشور و اینترنت حلال اندر حلالش هستم

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
خاک عالم بر سر تمام مسئولین وزارت به اصطلاح ! ارتباطات از بالا تا پایین :

ایتنا – این نخستین بار در خاورمیانه است که خدمات اینترنتی با چنین سرعت سرسام‌آوری ارائه می‌شود .

اپراتور سعودی تلکام (STC) قرار است تا پایان دسامبر سال جاری (اوایل دی ماه ۱۳۹۳) سرویس اینترنت ۵۰۰ مگابیت و یک گیگابیت در ثانیه را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهد.

این نخستین بار در خاورمیانه است که خدمات اینترنتی با چنین سرعت سرسام‌آوری ارائه می‌شود.

به گزارش ایتنا به نقل از پایگاه خبری unlimit-tech، این شرکت مخابراتی عربستان سعودی در حال حاضر سرعت‌های مزبور را به طور آزمایشی راه‌اندازی کرده است.

چنین سرویسی علاوه بر افزایش سرعت وبگردی و دانلود کاربران، باعث می‌شود خدماتی همچون ویدئوکنفرانس‌های سه‌بعدی، بازی‌های گروهی و تعاملی، تماشاهای آنلاین ویدئوها و تلویزیون‌های اینترنتی، سرویس‌های پیشرفته آموزش الکترونیک و

به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها
به سادگی امکان‌پذیر شود.

گفتنی است از آنجا که این سرویس‌های پرسرعت از طریق شبکه پهن باند مبتنی بر فیبر نوری ارائه می‌شود، لذا عوامل خارجی بر آن بی‌تاثیر است و به همین دلیل به کاربر تضمین داده می‌شود که سرعت یک گیگابیت در ثانیه را دریافت خواهد نمود.

منبع

همچین چیزی رو هم چند وقت پیش یکی از بچه ها درباره عمان گذاشته بود که اون جا هم به خانگی تا 100 مگ میدن در حال حاضر ! ولی تا چند وقت دیگه 500 مگ و 1 گیگ هم راه میفته ! :| قراره سال 94 هم اینترانت ملی گیر شماها بیاد ... :)

یک گیگابیت در ثانیه؟
بعد مودمشون قابلیت دریافت این حجم رو داره؟ هارد میتونه با این سرعت ذخیره کنه اطلاعات رو؟
مودم من زده نهایت 200 مگابیت انتقال اطلاعات داره!

شاید هم STC مثل گوگلFibr فیبر خاص خودشو داره

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
نت من 4 روز که پکیده فجیع.1 مگ نامحدود پیشگامان دارم.80% packet loss...سرعت دانلود رو 7kb.گوگل رو هم 2 دقیقه طول میکشه تا باز کنه:|.کلا این پیشگامان هر مناسبتی که میشه یه حالی به مشترکاش میده.عید غدیر میشه نت ما می پکه:|.عید نوروز میشه نت می پکه:|.ماه رمضون میشه نت می پکه:|.الان که محرم اومده و...پشتیبانی هم که سوای کدو بودن الان دیگه حتی جواب تلفن رو هم نمی دن.هر ساعت از روز توی این 4 روز زنگ زدم گوشی رو برنداشتن.من عاشق این کشور و اینترنت حلال اندر حلالش هستم
آقا وضع خرابه بدم خرابه ، پینگا که بالا پکت لاست که 60% ، بازی آنلاینم که ترکوندن من الان 5 روزه نتونستم دوتا2 بازی کنم ، پیشگامانم که ترکونده خاک تو سرشون الان تقریبا 20 روزی میشه هر چند یه وقت نت سرعتش افتضاح میشه اونم بر اساس زمان صبح یه جوره ظهر یه جوره شبم که دایل آپ زنگم که زدم حرف مفت میزنن چند بار گقتن همه چی درسته شما صبح زنگ بزن با پشتیبانی فنی حرف بزن میگم تو کی پس !! صبح زنگ میزنی یارو یجوری حرف میزنه انگار با بچه 2 ساله حرف میزنه نمیدونه من 8ساله اینترنت دارم استفاده میکنم خودم مهندس کامپیوترم واسه من شر میبافه که آخر بگی آقا شما راست میگی ما الکی زنگ زدیم پشتیبانی .
تازه عزیز شما 1 مگ گرفتی من 4مگ گرفتم تازه اونم محدود که اصولا محدودا باید خوب باشه که وضع اینجوری شده !! من فکر میکنم اینا سر طرح جدیدشون که 8 مگ نامحدود زمانی هست بدون هیچ هزینه ای همچی انداختن به ملت که پهنای باند کم آوردن .

متاسفانه یا باید پولدار باشی و بری از اینجا یا باید بسوزی ، که بیشتر گزینه دوومی واسه ما جواب میده ، تو این کشور چیزی به اسم امید وجود نداره .

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155

آسیاتک اخیرا همینجوریه. بعضی شب ها سرعت واقعی یا همون ترافیک هدیه با سرعت بالا رو اجراییش نمی کنن. من 512 دارم. یه چند شبی بعد از ساعت دوازده شب حتما باید مودم رو یه دور خاموش روشن می کردی تا سرعت بره بالا. بعضی شب ها هم اصلا نمی ره. کلا آسیا تک توی دو سه ماه اخیر کیفیتش خیلی اومده پایین. از این اتفاقات نباید تعجب کنی. عادیه. یعنی برای اونا عادی شده. از وقتی هم تعرفه ها رو کشیدن بالا خیلی بدتر شده کیفیتش.

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
من واقعا دیگه اعصابم نمیکشه ، به غلط کردم افتادم اومدم ایران !!!
نیم ساعت مثه آدم نمیشه نشست بازی کرد .... هیچ جای این کره خاکی مردمش اینقدر در طول روز با این اینترنت کوفتی سر و کله نمیزنن . یه بار میرن کانکشن میخرن ، وصل میشه ، ماهانه پواشو میدن و وسلام .....
وی پی ان ، *****شکن ، کاهش پینگ ، محدود ، نا محدود ، شبانه ، روزانه و ........... بابا این داستانا چیه ؟
آخه یه مسوول نیست به کار این کلاهبردارا نظارت کنه ؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من واقعا دیگه اعصابم نمیکشه ، به غلط کردم افتادم اومدم ایران !!!
نیم ساعت مثه آدم نمیشه نشست بازی کرد .... هیچ جای این کره خاکی مردمش اینقدر در طول روز با این اینترنت کوفتی سر و کله نمیزنن . یه بار میرن کانکشن میخرن ، وصل میشه ، ماهانه پواشو میدن و وسلام .....
وی پی ان ، *****شکن ، کاهش پینگ ، محدود ، نا محدود ، شبانه ، روزانه و ........... بابا این داستانا چیه ؟
آخه یه مسوول نیست به کار این کلاهبردارا نظارت کنه ؟
بدبختی اینه که تو اون مسئول خودش همون کلاه برداره است... !

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
درختی که از ریشه کج شد با شاخ و برگ دادن بهش نمیشه صافش کرد:)
زیاد امید نداشته باشید
کسی هم سعی کرد بهتون امید بده باور نکنید
همه شرک دزد و رفیق غافلن
اینترنت خوب میخواین یا باید پارتی داشتی باشین یا باید پولدار باشین خرج کنین یا اینکه برید خارج زنده گیی کنید
که من گزینه سومی رو انتخاب کردم تا چند سال دیگه نمیمونم اینجا

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
درختی که از ریشه کج شد با شاخ و برگ دادن بهش نمیشه صافش کرد:)
زیاد امید نداشته باشید
کسی هم سعی کرد بهتون امید بده باور نکنید
همه شرک دزد و رفیق غافلن
اینترنت خوب میخواین یا باید پارتی داشتی باشین یا باید پولدار باشین خرج کنین یا اینکه برید خارج زنده گیی کنید
که من گزینه سومی رو انتخاب کردم تا چند سال دیگه نمیمونم اینجا

بدبختی اینه که تو اون مسئول خودش همون کلاه برداره است... !

بابا به خدا من خیلی آدم صبوریم ، ولی دیگه واقعا عصبی شدم ...
به قران قسم ۴ سال پیش من اینترنت پلنم 8 Mbps بود ، یه روز خودشون زنگ زدن گفتن ببخشید دیشب بعلت تعمیرات نیم ساعت سرویس قطع بود (‌که من اصلا نفهمیده بودم ) ، به مدت یک ماه مجانی آپگرید تون میکنیم به 16 Mbps .....!!!!

همین نیم وجب شهر دبی کل یه خیابون رو ( emaar boulevard ) رو FREE WIFI گذاشتن !!!

این چه وضعیه به خدا سال ۲۰۱۴ ه !!! حالا هی روزی ۱۰ بار اینجا باید زنگ بزنیم پشتیبانی ، یارو تا میگیم سلام میگه مودم و خاموش روشن کن ، کابل مستقیم بزن .. در نهایت هم مشکل از خود ماست !!!!!!!!!

اینی که مشتری رو احمق فرض میکنن حرص آدم درمیاد .. هم من میدونم هم شما میدونین الان چند وقته اینترنت زیر ساخت و دارن انگولک میکنن ، بابا یه کلام بگین خیال مارو هم خودتونو راحت کنین بریم دنبال زندگیمون !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
بابا به خدا من خیلی آدم صبوریم ، ولی دیگه واقعا عصبی شدم ...
به قران قسم ۴ سال پیش من اینترنت پلنم 8 Mbps بود ، یه روز خودشون زنگ زدن گفتن ببخشید دیشب بعلت تعمیرات نیم ساعت سرویس قطع بود (‌که من اصلا نفهمیده بودم ) ، به مدت یک ماه مجانی آپگرید تون میکنیم به 16 Mbps .....!!!!

همین نیم وجب شهر دبی کل یه خیابون رو ( emaar boulevard ) رو FREE WIFI گذاشتن !!!

این چه وضعیه به خدا سال ۲۰۱۴ ه !!! حالا هی روزی ۱۰ بار اینجا باید زنگ بزنیم پشتیبانی ، یارو تا میگیم سلام میگه مودم و خاموش روشن کن ، کابل مستقیم بزن .. در نهایت هم مشکل از خود ماست !!!!!!!!!

اینی که مشتری رو احمق فرض میکنن حرص آدم درمیاد .. هم من میدونم هم شما میدونین الان چند وقته اینترنت زیر ساخت و دارن انگولک میکنن ، بابا یه کلام بگین خیال مارو هم خودتونو راحت کنین بریم دنبال زندگیمون !

اینترنت ایران کلاس صبره!! اصن تا صبر ایوب نداشته باشی نمیتونی باهاش کنار بیای!! صبرم که کلن چیز خوبیه واسه همین مسئولین میخان مارو تو این زمینه تقویت کنن!! کلن خیر و صلاح مارو میخان!!:D
البته ما(استان ما) زیاد مشکل قطعی و محدودی و اینا رو نداریم! فقط سرعت کمه که مثلن 1مگابیته!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر