بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
2ebftko.png

موضوع تعداد تقسیمات رو متوجه نشدم !! :(
واسه نویز هم زنگ میزنم ، ممنون ...

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,337
نام
arash
2ebftko.png

موضوع تعداد تقسیمات رو متوجه نشدم !! :(
واسه نویز هم زنگ میزنم ، ممنون ...

خب برادر برات رو ۱ مگ بستن
نویز خطت زیاده
نویز خطت قسمت مربوط به snr بدک نیست(هرچی بیشتر باشه بهتره)هر مگی که بالاتر بره snr حدود ۴ تا کم میشه الان رو ۱ مگ هست بخواد بره رو ۹ مشکل ساز میشه. این snr نباید کمتر ۷ بشه و الا مدام خطت چراغ اینترنت خاموش میشه و اینترنت قطع میشه!
نویز خطت مربوط به line attenuation خیلی بده! (این هرچی کمتر باشه بهتره)
به این خطت اگه تلفن بی سیم وصله تلفن رو قطع کن ببین عدد ها چند میشه یه عکس دیگه بزار.ببینم خطت بدون تلفن تا چند میره بعدش بت میگم برا تلفن باید چیکار کنی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
حالشو ببرید بهترین وضعیتو من دارم ....snr بالا
line attenuation پایین ( مقدار *0.1 هستش )

پینگ بالا ولی تایم اوت نیست جای شکر

مث این میمونه که خرو ببری تو پارکینگ طبقاتی پارک کنی!!!!:| خو برادر من برو نتتو عوض کن!! این چه پینگیه با این خط!!؟

آخرین ویرایش:

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
سلام
یک سوال : تو ویندوز 8 چجوری میشه پینگ گرفت ؟

1- روی کیبورد کلید Win+R میزنی تا صفحه مربوطه باز بشه .
2- در قسمت Open تایپ میکنی cmd و روی Ok کلیک میکنی .
3- صفحه ای مشکی رنگ باز میشه و متن زیر را تایپ کن
Ping yahoo.com

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
مث این میمونه که خرو ببری تو پارکینگ طبقاتی پارک کنی!!!!:| خو برادر من برو نتتو عوض کن!! این چه پینگیه با این خط!!؟

همین که تو این اوضاع با 4.2.2.4 اینه پینگم خیلیه داش ....خطم که عوض شد خیلی کیفیتش بهتر شد(فک نکنم از بچه ها اینجا ANT خطش زیر 10 باشه) ....چون مثلا اومدن یه خیابون کامل عوض کردن کافوی خطش.. مسیرش عوض شد.. خطوط با شماره جدید خیلی سریع هم کارت adsl نصب کردن ..البته با پیگیری های فراوان

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
خب برادر برات رو ۱ مگ بستن
نویز خطت زیاده
نویز خطت قسمت مربوط به snr بدک نیست(هرچی بیشتر باشه بهتره)هر مگی که بالاتر بره snr حدود ۴ تا کم میشه الان رو ۱ مگ هست بخواد بره رو ۹ مشکل ساز میشه. این snr نباید کمتر ۷ بشه و الا مدام خطت چراغ اینترنت خاموش میشه و اینترنت قطع میشه!
نویز خطت مربوط به line attenuation خیلی بده! (این هرچی کمتر باشه بهتره)
به این خطت اگه تلفن بی سیم وصله تلفن رو قطع کن ببین عدد ها چند میشه یه عکس دیگه بزار.ببینم خطت بدون تلفن تا چند میره بعدش بت میگم برا تلفن باید چیکار کنی

صبح چک کردم رو 90 دان میکرد ! زنگ زدم به پشتیبانی گفتم سرعت اینجوریه گفتن مشکل از طرف شرکته ، یه ریست کن مودم رو درست میشه ! الان رسیدم خونه ریست کردم سرعت بهتره اومده بالای 200 ولی بازم کمه دیگه ! همه یه مگ رو میگیرن .
تلفن رو هم برداشتم از رو خط این شد
jff9g9.png

الان رو چهار مگ بستن ؟ مگه خودشون نگفتن تا نه مگ بازه ؟؟؟!

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,337
نام
arash
صبح چک کردم رو 90 دان میکرد ! زنگ زدم به پشتیبانی گفتم سرعت اینجوریه گفتن مشکل از طرف شرکته ، یه ریست کن مودم رو درست میشه ! الان رسیدم خونه ریست کردم سرعت بهتره اومده بالای 200 ولی بازم کمه دیگه ! همه یه مگ رو میگیرن .
تلفن رو هم برداشتم از رو خط این شد
jff9g9.png

الان رو چهار مگ بستن ؟ مگه خودشون نگفتن تا نه مگ بازه ؟؟؟!
اینا معمولا تا ۹ میبندن یا اگه خط نویز داشته باشه تا ۴ مال شما رو تا ۴ بستن دلیل اینکه صب تا ۱ بود اینکه تلفن بدون اسپلیتر توانایی خط رو خیلی کاهش میده مخصوصا اگر بی سیم باشه
اما خط شما نمیکشه تا ۹ البته بشون زنگ بزن بگو یه لحظه بزارن رو ۹ شاید جواب داد(بعید میدونم)
از همون sdpol باسرعت ۹۰ میگرفت؟
تلفن و مودم هم با اسپلیتر به خط وصل کنین(‌از دوتا جا یعنی از یک پریز تلفن و یکی دیگه مودم. دو تا اسپیلتر نیاز داری)
برا کاهش نویز خطت هم مودم رو بردار ببر سر باکس خط ها وصل کن ببین وضعیت چطوره! اگه خیلی بهتر شد یعنی مشکل از سیم کشی خونه هست و میتونی یه سیم جدا بکشی برا مودم و اگه درست نشد مال مخابرات هست که کاری از دست شما بر نمیاد!
ضمنا به پشتیبانی تهرانشون زنگ بزن بگو میخوام دستی تنظیمات رو بهم بگی وارد کنم.اگه اینکار رو بکنی یه pvc ها در گیر میشه با quick start دوتا! اینم به نوعی تاثیر گذاره!

آخرین ویرایش:

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
اینا معمولا تا ۹ میبندن یا اگه خط نویز داشته باشه تا ۴ مال شما رو تا ۴ بستن دلیل اینکه صب تا ۱ بود اینکه تلفن بدون اسپلیتر توانایی خط رو خیلی کاهش میده مخصوصا اگر بی سیم باشه
اما خط شما نمیکشه تا ۹ البته بشون زنگ بزن بگو یه لحظه بزارن رو ۹ شاید جواب داد(بعید میدونم)
از همون sdpol باسرعت ۹۰ میگرفت؟
تلفن و مودم هم با اسپلیتر به خط وصل کنین(‌از دوتا جا یعنی از یک پریز تلفن و یکی دیگه مودم. دو تا اسپیلتر نیاز داری)
برا کاهش نویز خطت هم مودم رو بردار ببر سر باکس خط ها وصل کن ببین وضعیت چطوره! اگه خیلی بهتر شد یعنی مشکل از سیم کشی خونه هست و میتونی یه سیم جدا بکشی برا مودم و اگه درست نشد مال مخابرات هست که کاری از دست شما بر نمیاد!
ضمنا به پشتیبانی تهرانشون زنگ بزن بگو میخوام دستی تنظیمات رو بهم بگی وارد کنم.اگه اینکار رو بکنی یه pvc ها در گیر میشه با quick start دوتا! اینم به نوعی تاثیر گذاره!

آقا زنگ زدم پشتیبانی گفتم نویز داره انگار ! طرف گفت نه نویزش کمه مشکلی نیست ! گفت تا 9 میبرم برات ، انجام داد گفت مشکلی نیست خط میکشه !!!! :d الان تست گرفتم 7.5 mg میده !

این پایدار میمونه یا واسه DL لنگ میزنه ؟
2zdyr9w.png

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,337
نام
arash
آقا زنگ زدم پشتیبانی گفتم نویز داره انگار ! طرف گفت نه نویزش کمه مشکلی نیست ! گفت تا 9 میبرم برات ، انجام داد گفت مشکلی نیست خط میکشه !!!! :d الان تست گرفتم 7.5 mg میده !

این پایدار میمونه یا واسه DL لنگ میزنه ؟
2zdyr9w.png

الان تلفن وصله یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر