بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
سلام
فهمیدم کهه سرویس های مخابرات بهkb یا کیلوبیت هست که 1/8 کیلوبایت یعنی KB هست!
خیلی هم زرنگن و تو سایتشون به جای نوشتن دقیق نوشتن "سرعت بر ثانیه"
می خواستم مچشونو بگیرم دیدم اینا از من زرنگ ترن:|

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
شاتل تمام مودمهای تو بازارو ساپورت میکنه ؟؟؟ چون مودمهایی که تو سایتشون زده ندارن فقط یه تک پورت دارن که به کار ما نمیاد

soltan2

کاربر سایت
Sep 3, 2009
585
نام
کاوه
شاتل تمام مودمهای تو بازارو ساپورت میکنه ؟؟؟ چون مودمهایی که تو سایتشون زده ندارن فقط یه تک پورت دارن که به کار ما نمیاد
اونو نوشتن که فقط بری از خودشون بخری ! ( از بس که شاتل دزده )
من با سه تا مودم مختلف از خط شاتل استفاده کردم بدون هیچ مشکلی ( البته مشکل وصل شدن نداشتم ، مشکل پینگ و تایم اوت و پریدن ناگهانی کلی حجم و سرعت کم شبانه و محدودیت سرعت بعد از دانلود 20 گیگ ماهی که داشتم)

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
اونو نوشتن که فقط بری از خودشون بخری ! ( از بس که شاتل دزده )
من با سه تا مودم مختلف از خط شاتل استفاده کردم بدون هیچ مشکلی ( البته مشکل وصل شدن نداشتم ، مشکل پینگ و تایم اوت و پریدن ناگهانی کلی حجم و سرعت کم شبانه و محدودیت سرعت بعد از دانلود 20 گیگ ماهی که داشتم)

از مبین نت هرچی باشه دزدتر نیست
شما از چه مودمی استفاده میکنی؟

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود

اينترنت بازها يه سوال فوق العاده مهم دارم، من چند سالي ميشه كه اسياتك استفاده ميكنم و تقريبا راضيم اما ديگه واقعا از اينترنت حجمي خسته شدم، قصد دارم برم سمت مخابرات، تا جايي كه ميدونم ١ مگ مخابرات نامحدود ٤٠ تومن پولشه كه خب من همين هزينه رو براي ١ مگ محدود اسياتك ميدم.
حالا سوالم اينه كه ارزش داره برم سمت مخابرات؟ دوستاني كه دارن راضين؟ پينگ مخابرات چجوريه؟ اين خيلي مهمه.
در ضمن من كرج زندگي ميكنم. شديدا به كمك شما نيازمنديم!:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اينترنت بازها يه سوال فوق العاده مهم دارم، من چند سالي ميشه كه اسياتك استفاده ميكنم و تقريبا راضيم اما ديگه واقعا از اينترنت حجمي خسته شدم، قصد دارم برم سمت مخابرات، تا جايي كه ميدونم ١ مگ مخابرات نامحدود ٤٠ تومن پولشه كه خب من همين هزينه رو براي ١ مگ محدود اسياتك ميدم.
حالا سوالم اينه كه ارزش داره برم سمت مخابرات؟ دوستاني كه دارن راضين؟ پينگ مخابرات چجوريه؟ اين خيلي مهمه.
در ضمن من كرج زندگي ميكنم. شديدا به كمك شما نيازمنديم!:d
مخابرات اینترنتش همه جا یجور نیست :|
تا حد خیلی زیادی به مرکز مخابراتی و شلوغ بودنش بستگی داره،به نظر من توی محلتون از چند نفر که از مخابرات اینترنت میگیرن سوال کن بعد بگیر.
من خودم 1 هفته ای میشه کوچ کردم به مخابرات :d خیلی راضیم،بخاطر اینکه مرکز مخابراتیمون یوزر کم داره اینجا وضع اینترنت مخابرات خیلی خوبه،پکت لاست و قطعی و .... نداره، سرعت دانلودمم بین 60-65 هست(512)،خودم خیلی اهل بازی آنلاین نیستمولی میگن پینگ مخابرات زیاد جالب نیست........
+
دوستان تو سایت مخابرات زده توی هر ماه 1 بار میشه پهنای باند رو تغییر داد :| این 1 ماه چطوری حساب میشه؟ مثلا من الان به 1 مگ تغییر بدم،تا اخر اسفند باز نمیتونم تغییر بدم یا تا اواسط فروردین؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها یه مشاوره می خواستم

من تهرانم مخابرات پاسداران

می خوام ISP که الان شاتل عوض کنم می خوام با این موارد یه ISP بگیرم

۱- خیلی آنلاین میزنم و نمی خوام لگ داشته باشم و سرچینگ هم خوب باشه ( پینگ خوب )

۲- سرعتم بین ۲۵۰ تا ۴۵۰ کافیه برام ، اما اگه بالاتر هم بود چه بهتر

۳- در ماه حدود ۱۲ گیگ هم مصرف دارم

خب با این شرایط و بودجه ی ۶۰-۷۰ تومن در ماه چی بگیرم بهتره ؟؟ کمک کنید ممنون

پیشنهادی نبود ؟؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
باید ispـای مختلفو امتحان کنی تا به نت مورد نظرت برسی!!
اولم از مخابرات شروع کن! بعدم عصرتلکام! بقیشو هم از هم محله‌ایا بپرسی بهتره!

نظرتون راجع به ۲ مگ نامحدود مخابرات چیه ؟؟

سرعتو بعد دانلود زیاد که کم نمیکنن ؟؟ پینگ چی خوبه ؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان من تهران طرفای آزادیم.از این داتک هم خسته شدم.میخوام برم سمت مخابرات یا ایرانسل.(نامحدود باشه چه بهتر).باید چیکار کنم؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نظرتون راجع به ۲ مگ نامحدود مخابرات چیه ؟؟

سرعتو بعد دانلود زیاد که کم نمیکنن ؟؟ پینگ چی خوبه ؟؟
نه خوشبختانه مخابرات نامحدودش واقعیه! سرعت رو کم نمیکنه.........
پینگ مخابرات هم زیاد جالب نیست،توی مناطق مخابراتی با یوزر کم فقط پینگش میگن خوبه.....
+
دوستان من تهران طرفای آزادیم.از این داتک هم خسته شدم.میخوام برم سمت مخابرات یا ایرانسل.(نامحدود باشه چه بهتر).باید چیکار کنم؟
هیچی دیگه اول با داتک کنسل میکنی و میگی دیگه نمیخوام ازتون اینترنت بگیرم :|
بعد اقدام میکنی برای مخابرات یا ایرانسل :d
برای گرفتن اینترنت از مخابرات،با صاحب خط + مدارکش برو مرکز مخابراتی منطقتون،همون روز ثبت نام هم معمولا برات وصل میکنن...

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
برای گرفتن اینترنت از مخابرات،با صاحب خط + مدارکش برو مرکز مخابراطی منطقتون،همون روز ثبت نام هم معمولا برات وصل میکنن...

این مخابرات که یه روزه وصل میکنه چرا درخواست رانژه از شرکت هایی مثل شاتل و ... اینقد طول میکشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر