بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
شاتل :
3992e9a68c5a.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من توی کانفینگ مودم میخوام برم یوزر پس admin هست ولی هرچی میزنم میگه اشتباهه کسی میدونه مشکل از چیه؟
رمزشو عوض نکردم اصلا

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
من توی کانفینگ مودم میخوام برم یوزر پس admin هست ولی هرچی میزنم میگه اشتباهه کسی میدونه مشکل از چیه؟
رمزشو عوض نکردم اصلا
برای منم چند بار اینجوری شده مودم خاموش روشن کردم درست شد یه تست کن اگه نکردی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مدمو ریست کن بایه یه سوزنی چیزی یه سوراخ ریزپشتش هست

دفعه قبل همینجوری شد ریست کردم باز نمیورد بعدم یه عده گفتن خراب شده باید یه دیگه بخری بردم شرکت خودشون ریستش کردن درست شد ولی عصرش دوباره همینجوری شد

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
دفعه قبل همینجوری شد ریست کردم باز نمیورد بعدم یه عده گفتن خراب شده باید یه دیگه بخری بردم شرکت خودشون ریستش کردن درست شد ولی عصرش دوباره همینجوری شد
شاید کسی پسورد ادمین رو عوض میکنه ، شما سوزن رو بردار و از همون سوارخ فشار بده انقدر دستت رو نگه دار تا خود چراغ های مودم خاموش روشن بشه اون موقع میتونی ول کنی اینجوری مودم فکتوری ریست میشه و احتمالا مشکلت حل میشه و اگه حل شد برو پسورد ادمین رو عوض کن . (وقتی سوزن رو عادی فشار بدی و ول کنی مودم فقط ریست معمولی میشه و چیزی تغییر نمیکنه .)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شاید کسی پسورد ادمین رو عوض میکنه ، شما سوزن رو بردار و از همون سوارخ فشار بده انقدر دستت رو نگه دار تا خود چراغ های مودم خاموش روشن بشه اون موقع میتونی ول کنی اینجوری مودم فکتوری ریست میشه و احتمالا مشکلت حل میشه و اگه حل شد برو پسورد ادمین رو عوض کن . (وقتی سوزن رو عادی فشار بدی و ول کنی مودم فقط ریست معمولی میشه و چیزی تغییر نمیکنه .)

دفعه قبلم همین کارو کردم اساتید پشتیبانی گفتن مودمت بفنا رفته و........
میترسم دوباره اینکارو کنم باز اینترنت قطع بشه و نشه کانفینگش کرد

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
دفعه قبلم همین کارو کردم اساتید پشتیبانی گفتن مودمت بفنا رفته و........
میترسم دوباره اینکارو کنم باز اینترنت قطع بشه و نشه کانفینگش کرد

منم مودمم اینطوری شده از همون سوراخش ریسیتش کردم الان دوباره اینطوری شد عجیبه کسی علتش رو نمیدونه؟؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
چه جالب ؛ 1.5 گیگ دیشب دانلود کردم ، امروز که آمار isp رو چک کردم 3 گیگ کم شده !!

آسیا تک داری ؟
------------------------
من ترافیکم تموم شده بود نمیدونم چجوری ولی رفتم نگاه کردم -3000MB خورده بود :D در حالی که من 1500MB گزاشته بودم دانلود ... بعد زنگ زدیم گفن ماه بعد رو پرداخت کن نمیخواد پول اون 3000MB رو بدی :|

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
آسیا تک داری ؟
------------------------
من ترافیکم تموم شده بود نمیدونم چجوری ولی رفتم نگاه کردم -3000MB خورده بود :D در حالی که من 1500MB گزاشته بودم دانلود ... بعد زنگ زدیم گفن ماه بعد رو پرداخت کن نمیخواد پول اون 3000MB رو بدی :|
خیر ..
پارس انلاین
thief`s community:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر