بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
!!!!!!

فاطمه رهبر در گفت‌وگو با فارس خبر داد

جلسه مشاور روحانی با نمایندگان ۶ وزیر درباره فیس‌بوک/ موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنیم
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جلسه مشاور رئیس‌جمهور با نمایندگان ۶ وزیر عضو شورای عالی فضای مجازی در جهت رفع ***** فیس‌بوک خبر داد.

فاطمه رهبر در گفت‌وگو با فارس خبر داد جلسه مشاور روحانی با نمایندگان ۶ وزیر درباره فیس‌بوک/ موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنیم

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
3120085500.png
09400443017145732391.png

صبانت سرویس سرویس برنز ویژه یک ماهه نامحدود ماهی 42 تومن..بعد از دانلود بالای 30 گیگ سرعتم میشه 200 اما دیگه پایینتر نمیاد...

آخرین ویرایش:

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان من چند روزه شدید مشکل دارم خیلی از سایت های چه ایرانی و خارجی برام باز نمیشه و چیز پی ان هم کار نمیکنه سایت های با پروتکل https برام باز نمیشه این الان مشکل از سرویس کنه یا بقیم همین مشکلات رو دارن؟
من از وایمکس ایرانسل سرویس دارم تا قبل از این راضی بودم.

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان من یه مشکلی دارم
نیاز ب اتصال به یه چیز پی ان برای موبایل در حد چند دقیقه برای سینک اکانت خودم دارم چون سرور برنامه شیلتره
کسی اکانت تست میشناسه؟ یا سایتی که چیز رایگان بده؟
ککمک کنید واقعا گیرم
ممنون

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
درود
من از اسیاتک سرویس میگیرم می خواستم ببینم مثلا اگه من سرویس 1 مگ بگیرم سرعت تو ساعت رایگانش چقدره اصلا تفاوتی با سرویسهای دیگه داره مثلا 128 و 512 و ... یا نه سرعت شبانه همشون مثل همه؟
در ضمن من شیرازم...........

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من از دست مخابرات به ستوه اومدم الان حدود 4-5 روزه از صبح تا آخرشب اینترنت ملی میشه و سرورهای خارجی رو خیلی کند باز می کنه ( الان از صبح می خوام یه میل بخونم تو جیمیل باز نشده هنوز :| ) . بنظرتون به کدوم ISP مهاجرت کنم که سرعت سرویسش هم تو ساعات رایگان زیاد کم نشه و راحت دانلود کنم و هم قطعی نداشته باشه ؟ پینگش هم اگر پایین باشه که دیگه عالی میشه :d . الان ماهی 70 هزار تومن میدم برای مخابرات ولی واقعا هر روز فقط اعصابم خورده و منتظرم تا یک روزی درست بشه :|

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دوستان من چند روزه شدید مشکل دارم خیلی از سایت های چه ایرانی و خارجی برام باز نمیشه و چیز پی ان هم کار نمیکنه سایت های با پروتکل https برام باز نمیشه این الان مشکل از سرویس کنه یا بقیم همین مشکلات رو دارن؟
من از وایمکس ایرانسل سرویس دارم تا قبل از این راضی بودم.

من هم ایرانسل دارم و مدتیه اینطور شده:-s

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
درود
من از اسیاتک سرویس میگیرم می خواستم ببینم مثلا اگه من سرویس 1 مگ بگیرم سرعت تو ساعت رایگانش چقدره اصلا تفاوتی با سرویسهای دیگه داره مثلا 128 و 512 و ... یا نه سرعت شبانه همشون مثل همه؟
در ضمن من شیرازم...........
دوستان یکی جواب ما رو هم بده خوهشا فوریه............

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستانی که از مخابرات اینترنت گرفتن مشکلی در باز کردن صفحه در حال حاضر ساعت 10 شب روز یکشنبه ندارند؟!من هیچ صفحه را نمی توانم درست باز کنم اما با قند شکن راحت می توانم همه جا برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر