بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام دوستان،
بهتون التماس میکنم جوابم رو بدید! دیگه دیوونه شدم انقد دنبال ISP گشتم! من کرج هستم و مخابرات عالی هستش، یعنی حرف نداره. حالا قراره واسه یه مدت برم شیراز، دنبال یه ISP خوب میگردم. واسه من فقط دانلود مهمه، یعنی میخوام مثل .. دانلود کنم:d اینجا، کرج نامحدود 1 مگ داشتم عالی بود. حالا میخواستم ببینم شیراز باید چی بگیرم. تعرفه های نامحدود چندتا شرکت رو که دیدم آقابزرگم خدابیامرز اومد جلو چشم!
ترجیحا میخوام نامحدود باشه، و سرعتش هم زیر 512 نباشه. قیمتش هم معقول باشه. البته اونطوری که من دیدم فک نکنم نامحدود گیرم بیاد! شبانه رایگان هم سرعتش قابل تحمل باشه، خوبه. فقط از اینا نباشه که 10 گیگ بگیری سرعتت بترکه.
واقعا ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.
مرسی.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

شیراز میخوای بیای همون مخابرات بگیر.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
شیراز میخوای بیای همون مخابرات بگیر.

ممنون که جواب دادی.
اونوقت مخابرات چجوریاست؟ نامحدود میده؟ سرعتش خوبه؟ مثلا 1 مگ نامحدود رو چه قیمتی میده؟ شما خودت چه تعرفه ای استفاده میکنی؟
مرسی.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ممنون که جواب دادی.
اونوقت مخابرات چجوریاست؟ نامحدود میده؟ سرعتش خوبه؟ مثلا 1 مگ نامحدود رو چه قیمتی میده؟ شما خودت چه تعرفه ای استفاده میکنی؟
مرسی.

خواهش میکنم.اینجا مخابرات تمام تعرفه های ممکن رو ارائه میده.توی این تقریباً یک سالی که من دارم،تعرفه هایی که داشتم نوسان و افت سرعت خیلی کم داشته.سرعتش هم نسبت به بقیه ISP ها واقعاً خوبه.1 مگ نامحدود ماهی 43 تومن.سرعت دانلود بالای 100 هست.512 هم ماهی 24 تومن سرعت دانلودش هم بین 65 تا 70 هست.پولش هم که میاد روی قبض تلفن.من خودم همین 1 مگ نامحدود رو دارم.الان هم با کابل کشی و نصب آنتن هایی که اخیراً داشته تقریبا به تمام نقاط شهر سرویس میده.

izonman

کاربر سایت
Jul 25, 2013
134
بین این همه بحث تخصصی من یه سوال ساده دارم دوستان :d
میخوام بین مبین نت (وایمکس) و آسیاتک یکیو انتخاب کنم ولی موندم کدوم رو انتخاب کنم.من شرق تهران هستم.فقط میخوام سرعتش در حد رو اعصاب نباشه هی قطع و وصل بشه و دانلود رایگانشم سرعتشو کم نکنن:-s
ممنون میشم راهنماییم کنین. کدوم بهتره ؟؟؟؟
من آسیاتک دارم سرعتش حرف نداره اما پینگش با اروپا حدودا 240 هست! تعرفه هاشم که گرون شده دیگه نمیرزه! البته همه چیز بستگی به مرکز مخابراتیت داره که بتونه چه سرعتی بده!!!
اینم تست :
2937436074.png

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
ممنون که جواب دادی.
مرسی.

این سایت نت مخابرات فارس هست قیمت هاش خوبه نسبت به بقیه isp ها
اینترنت مخابرات فارس | اینترنت پرسرعت ADSL Internet فارس
من که میخواستم تخلیه کنم برم از مخابرات نت بگیرم مخابرات گفت باید 3 ماه از رانژه بگذره تا بتونیم تخلیه کنیم :| هیچی دیگه صبانت موندم فعلا

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
سلام
اقایون این نت مخابرات خوبه بگیرم ؟
1مگ نامحدود؟
کسی داره؟ سرعت دانلودش چقدره؟
ممنون میشم جواب بدید
اگه تهرانی که مخابرات 1 مگ نامحدود من که دارم ازش راضی ام سرعتش روی 130 پینگش هم با 4.2.2.4 کمترین 90 بیشترین 220 بوده. من که الان یه هفته هست دارم حدود 25 گیگ دان کردم. الان آسیاتک بود سرعت میبرد زیر کیلوبایت.
من آسیاتک دارم سرعتش حرف نداره اما پینگش با اروپا حدودا 240 هست! تعرفه هاشم که گرون شده دیگه نمیرزه! البته همه چیز بستگی به مرکز مخابراتیت داره که بتونه چه سرعتی بده!!!
اینم تست :
2937436074.png
یادش بخیر من 1 مگ که داشتم از این شرکت سرعتم روی 650 700 بود. برای شما هم چون سرویس محدود هست سرعتتون بالاست. پینگ آسیاتک هم که خیلی دغونه با سرور های خارجی هم سرعت نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر