بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
این الان سرعت منه که 512 از مخابرات میگیرم .... تازه امروز روز خوبمه ... :|

- - -ویرایش - - -

نمی دونم چرا وقتی با cmd پینگ میگیرم 200ـه ولی وقتی از قسمت روتر پینگ میگیرم 300ـه!!!:|
خاهشن یکی بیاد منو توجیه کنه!

خوب الان یه دقیقه برو تو http://www.speedtest.net یک تست بزن ...!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
خوب الان یه دقیقه برو تو Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test یک تست بزن ...!

2933213860.png

اینم تست speedtest.ir
Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت
نت 128!:d

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
چند تا از رفقام اصرار دارن از پیشگامان بگیرم .. کسی گرفته نظر بده ببینیم چطوره پینگ و پرتیش؟
از شنبه ای که گذشت ، به مدت دو روز همه چی ریـ*ه بود.
الان دوباره برگشته به حالت اول با این تفاوت که از ساعت 8 شب تا 7 صبح پینگ نوسان شدید ( با داخل از 40 تا800 داری) یعنی یه لحظه 40 ـه بعدیش 800 و ... .
سرعت دانلود رو اگر پینگ بخوای واقعی میبند.
بتللاگ پینگت از 90 شروع میشه . پینگ آلمان تعریفی نیست (200+) ولی انگلیس از 150 شروع میشه .
به هیچ وجه تایم اوت نداره . یعنی تو سروری بری برای بازی حتی اگر پینگت 1000 باشه ، از بازی DC نمیشی . شاید هر 1000 تا تستش یه دونه تایم اوت باشه .

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
نوشته شده توسط Masood11;281135 اینم تست speedtest.ir [URL="http://www.speedtest.ir/index.php?option=com_speedtest&op=show&speed=1124.665":
Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت[/URL]
نت 128!:d

آقا شما لندنی یا بوشهری ؟؟؟؟ از کجا میگیری ؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

چند تا از رفقام اصرار دارن از پیشگامان بگیرم .. کسی گرفته نظر بده ببینیم چطوره پینگ و پرتیش؟

خوبه من ندارم ولی هر کی دیدم داره راضیه اینم لینک تعرفه هاش :
http://www.pishgaman.net/SC.php?type=static&id=12&mid=35

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آقا شما لندنی یا بوشهری ؟؟؟؟ از کجا میگیری ؟؟؟؟

isp استانیه به اسم خلیج فارس!
و یه چیز خوب دیگه ای که داره اینه که هر وقت به isp زنگ میزنم هم مشکلو حل میکنه(اگه مشکلی باشه! که اغلبم از سیستممه!) و هم یه ساعت درباره دلایل اون مشکل میگه!:d
البته اینجا مخابراتم عالیه!

راستی این الان نامحدوده ها!!

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
isp استانیه به اسم خلیج فارس!
و یه چیز خوب دیگه ای که داره اینه که هر وقت به isp زنگ میزنم هم مشکلو حل میکنه(اگه مشکلی باشه! که اغلبم از سیستممه!) و هم یه ساعت درباره دلایل اون مشکل میگه!:d
البته اینجا مخابراتم عالیه!

راستی این الان نامحدوده ها!!

فکر کنم این آی اس پی شما تازه کارش رو شروع کرده باشه. چون اغلب آی اس پی ها اولش همینجوری ان. نیم ساعت با مشتری دل میدن و قلوه تحویل می گیرن. ولی بعد از یه مدت که خرشون از پل گذشت دیگه جواب تلفن ها رو هم به زور میدن!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
فکر کنم این آی اس پی شما تازه کارش رو شروع کرده باشه. چون اغلب آی اس پی ها اولش همینجوری ان. نیم ساعت با مشتری دل میدن و قلوه تحویل می گیرن. ولی بعد از یه مدت که خرشون از پل گذشت دیگه جواب تلفن ها رو هم به زور میدن!

حداقل پنج سالی هست که به شهر ما اومده! البته دقیق نمی دونم ولی فک کنم بیشتر از 10 ساله که شروع بکار کرده!
حالا نمی دونم این تازه کار حساب میشه یا نه!!

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
isp استانی!!:d البته وضعیت مخابرات اینجا از اینم بهتره!!
تنها مشکلی که داره اینه که پینگ میانگین رو 240ـه!(با 4.2.2.4)

یه سوالی داشتم! شما سرعت نت شبانتون کمتر میشه؟ ما من که از ساعت 11 سرعت فیکس میشه رو 250!!
مال من نامحدو هست شب و روز حالیش نمیشه همیشه فیکس رو 130:d

- - -ویرایش - - -

الان این پینگ من بدون هیچ کانکشنی هست که پایین بیاره و......اگه با شرکت های ایرانی پیش برید تا روزی که موهاتون سفید بشه وضعنتتون همینه چیکار میخوایی بکنید؟
من 6 گیگ گذاشتم رو دان پینگم اینه و اگرنه 3 و1 هم میشه
46470633969130014235.png

الان واقعا چی فکر کردی؟! =)):))
ما که ببخشیدا ببخشیدا اسگل شدیم الان هم تو کف پینگت هستیم.
نه واقعا فکر نمیکنی که اینجا یه انجمن بازی و کامپیوتر هست کسی گول این چیزا رو نمیخوره؟!
پینگ 1 تا 14 15 فقط فقط فقط برای سیستم های لن هست مثل گیم نت ها اصلا این پینگی که تو گزاشتی معلومه برای یه سرور هست از روی اسم PC هم معلومه (Admin).
شما که میگی پینگت 1 3 هست با پینگ تست ، تست بگیر تا ببینیم. بعد این ویندوزت هم خیلی تابلو که همون کاربرای قبلی هستی که بن شدی.!

- - -ویرایش - - -

آسیاتک که جدیدا به صورت رسمی ریده!!! قیمتاشو برده بالا سرعتاشو اورده پایین ولی خدایش سرعتش هنوز عالیه! اما چه فایده وقتی گرون کرده و پینگشم نابوده!
دوستان کرجی که مخابرات 1 مگ نامحدود دارن سرعت دانلودتون رو چنده؟؟؟ پینگتون چنده؟؟؟؟

من 1 ساله از اسیاتک گرفتم اونم چی 2 مگ! پینگ الان 4 ماهه زیره 400 نیومده!
انلاین بازی کردنو فراموش کردم دیگه.زنگ زدم میگه ما تعهدی راجب پینگ کاربر نداریم!
واقعن موندم از کودوم شرکت بگیرم که این کابوس تموم شه .. از رفقا اگه کسی واقعن از شرکت که ازش استفاده میکنه راضیبه بگه.
من یکی از دوستام توی کرج مخابرات 256 داره سرعت دانلودش همون 1 به 8 هست روی 40 هست پینگ رو نمیدونم.
من تهران 1 مگ نامحدود مخابرات دارم سرعت دان روی 130 ثابت پینگ با 4.2.2.4 کمترینش روی 180 بوده تا الان.(کلا 5 روزه برام وصل شده)

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
شما حداقل به فروشنده میگفتی سرور 2008 یا 2012 بریزه شاید با توجه به عکسی که میزاشتی مشخص نمیشد. آخه کی همچین ویندوزی داره تازه اونم تو خارج کشور که طرف میتونه اورجینال بخره.
////////////
حداقل snr آپلود و دانلود باید چند باشه؟
من آسیا تک 2 مگ دارم محدود ...بعضی شبا با 400 تا 500 دانلود میکنه بعضی شبا 130 .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر