بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام دوستان منم آسیاتک دارم. 512 برنزی. این 175 مگ تو روز واقعا جدیه؟ من دیروز پریروز بود کلید کردم یارو میگفت 12 گیگ می تونی دانلود کنی بعد سرعت میاد پایین یعنی شما می گین این 12 گیگ رو تقسیمش کردن روزی 175 مگ؟ این که واقعا مسخره است. من تازه اومدم آسیاتک. عجب خبطی کردیما.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
سلام دوستان منم آسیاتک دارم. 512 برنزی. این 175 مگ تو روز واقعا جدیه؟ من دیروز پریروز بود کلید کردم یارو میگفت 12 گیگ می تونی دانلود کنی بعد سرعت میاد پایین یعنی شما می گین این 12 گیگ رو تقسیمش کردن روزی 175 مگ؟ این که واقعا مسخره است. من تازه اومدم آسیاتک. عجب خبطی کردیما.

به قول دوستمون دوولووغ میگه از یکشنبه اینطوری شده بسته به سرویست یه محدویتی داره ماله 512 برنزی 175 هست
اسیا تک یه زمانی بهترین نت بود خدا بیامرزش پیشتیبانی تا یک هفته هر روز زنگ میزد به گوشیم میگفت راضی هستی مشکلی نداری؟

Hossein-Brusli

کاربر سایت
Aug 28, 2013
77
نام
حسین
به قول دوستمون دوولووغ میگه از یکشنبه اینطوری شده بسته به سرویست یه محدویتی داره ماله 512 برنزی 175 هست
اسیا تک یه زمانی بهترین نت بود خدا بیامرزش پیشتیبانی تا یک هفته هر روز زنگ میزد به گوشیم میگفت راضی هستی مشکلی نداری؟

شما داری اشتباه میکنی . هر کدوم از خطوط اسیاتک ، مقداری دانلود با سرعت بالا تو روز دارن و بعد از اون سرعت به حالت عادی خط مرجع بر میگرده . مثلا اگر خط شما 512 برنزی باشه با ترافیک 10 گیگ ماهانه ، شما میتونی این 10 گیگ و تو تمام مدت این 1 ماه با سرعت 4000 کیلوبیت دانلود کنی .

تمام خطوط نامحدود اسیاتک محدودیت دانلود به صورت زیر دارن : ( خطوط محدود ، محدودیت دانلود و تبادل اطلاعات ، ندارن . )

اينترنت پرسرعت حامي نامحدود برنزي 128 با امکان تبادل حداقل 6 گيگ
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود نقره اي ( با 2 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 8 گيگ)
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود طلايي ( با 6 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گيگ)

اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود برنزي 256 با امکان تبادل حداقل 8 گيگ
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود نقره اي ( با 3 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 14 گيگ)
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود طلايي ( با 8 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ)
شبکه ملي اطلاعات 256 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 20 گيگ

اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود برنزي 512 با امکان تبادل حداقل 12 گيگ
اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ)
اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود طلايي ( با 10 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ)
شبکه ملي اطلاعات 512 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 40 گيگ

اينترنت پرسرعت چابک نامحدود برنزي 1024 با امکان تبادل حداقل 20 گيگ
اينترنت پرسرعت چابک نامحدود نقره اي ( با 8 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ)
اينترنت پرسرعت چابک نامحدود بي کران طلايي ( با 14 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 100 گيگ )
شبکه ملي اطلاعات 1024 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 80 گيگ

اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود برنزي 2048 با امکان تبادل حداقل 35 گيگ
اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود نقره اي ( با 12 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 75 گيگ )
اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود طلايي ( با 20 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 200 گيگ
شبکه ملي اطلاعات 2048 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 160 گيگ

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
^ ^
عزیز چیزی شما داری از تو سایت اسیا تک کپی پیست میکنی منو اون دوستمون soorena تست کردیم از خود پشتیبانی پرسیدیم بعد یه سوال یعنی من دو روز 12 گیگ مصرف کردم که الان سرعتم 20Kدوست عزیز اینا خیلی چیزا مینوسن تو باور نکن من تست کردم که میگم(سرویس دوروزه تمدید کردم

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
شما داری اشتباه میکنی . هر کدوم از خطوط اسیاتک ، مقداری دانلود با سرعت بالا تو روز دارن و بعد از اون سرعت به حالت عادی خط مرجع بر میگرده . مثلا اگر خط شما 512 برنزی باشه با ترافیک 10 گیگ ماهانه ، شما میتونی این 10 گیگ و تو تمام مدت این 1 ماه با سرعت 4000 کیلوبیت دانلود کنی .

تمام خطوط نامحدود اسیاتک محدودیت دانلود به صورت زیر دارن : ( خطوط محدود ، محدودیت دانلود و تبادل اطلاعات ، ندارن . )

اينترنت پرسرعت حامي نامحدود برنزي 128 با امکان تبادل حداقل 6 گيگ
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود نقره اي ( با 2 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 8 گيگ)
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود طلايي ( با 6 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گيگ)

اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود برنزي 256 با امکان تبادل حداقل 8 گيگ
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود نقره اي ( با 3 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 14 گيگ)
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود طلايي ( با 8 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ)
شبکه ملي اطلاعات 256 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 20 گيگ

اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود برنزي 512 با امکان تبادل حداقل 12 گيگ
اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ)
اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود طلايي ( با 10 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ)
شبکه ملي اطلاعات 512 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 40 گيگ

اينترنت پرسرعت چابک نامحدود برنزي 1024 با امکان تبادل حداقل 20 گيگ
اينترنت پرسرعت چابک نامحدود نقره اي ( با 8 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ)
اينترنت پرسرعت چابک نامحدود بي کران طلايي ( با 14 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 100 گيگ )
شبکه ملي اطلاعات 1024 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 80 گيگ

اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود برنزي 2048 با امکان تبادل حداقل 35 گيگ
اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود نقره اي ( با 12 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 75 گيگ )
اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود طلايي ( با 20 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 200 گيگ
شبکه ملي اطلاعات 2048 كيلو بيت ( اينترانت ) با امکان تبادل حداقل 160 گيگ

بله منم اینا رو توی پنلم می بینم منتها در عمل دارم یه چیز دیگه رو تجربه می کنم. الان نزدیک یه هفته است که سرعت دانم از بیست و پنج بالاتر نمی ره. پشتیبانی میگه این مال افزایش در پهنای بانده میخوان بکننش 6 مگ. ولی من زیاد مطمئن نیستم. چون تو جایی داریم زندگی می کنیم که هیچ کس حرف راست از دهنش بیرون نمیاد. به هر حال من که بالاخره نفهمیدم جریان چیه.

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
همه ی شرکت ها یه جوری این محدودیت ها رو دارن اگرم مثل خود همین آسیاتک نداشته باشن بالاخره میذارن. این آرزویی هم که شما کردی فکر نکنم به عمر ما کفاف بده شاید نوه و نتیجه هامون بتونن همچین نتی رو تجربه کنن!!

Hossein-Brusli

کاربر سایت
Aug 28, 2013
77
نام
حسین
بله منم اینا رو توی پنلم می بینم منتها در عمل دارم یه چیز دیگه رو تجربه می کنم. الان نزدیک یه هفته است که سرعت دانم از بیست و پنج بالاتر نمی ره. پشتیبانی میگه این مال افزایش در پهنای بانده میخوان بکننش 6 مگ. ولی من زیاد مطمئن نیستم. چون تو جایی داریم زندگی می کنیم که هیچ کس حرف راست از دهنش بیرون نمیاد. به هر حال من که بالاخره نفهمیدم جریان چیه.

snr خط و چک کردی ؟ بیبن snr خطت چنده

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
همه ی شرکت ها یه جوری این محدودیت ها رو دارن اگرم مثل خود همین آسیاتک نداشته باشن بالاخره میذارن. این آرزویی هم که شما کردی فکر نکنم به عمر ما کفاف بده شاید نوه و نتیجه هامون بتونن همچین نتی رو تجربه کنن!!

اینجا تنها isp که این محدودیتا داره پارس آنلاینه! کلا سرعتاشم پایینه
مخابراتم ندارم ولی دوستام که دارن همه ازش راضین
isp خودمم که فک نکنم هیچ وقت از این کارا بکنه!

آرزو بر جوانان عیب نیست!:d

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
اصلا این آسیاتک خیلی مزخرفه تا 2 ماه پیش سرویس 1 مگ محدود داشتم سرعتم روی 650 700 بود گفتم بکنم 2 مگ شاید بیشتر بشه ولی اصلا فرقی نکرد! پشتیبانی هم گفت که سرویس های 1 و 2 مگ آسیاتک روی 6 مگ بسته میشن و هیچ فرقی ندارن.!
حالا گفتم این ماه 1 مگ برنزی بگیرم. واحد فروش گفتش که سرعتش روی 110 100 هست منم گرفتم ولی دیدم که نه خیر روی 50 60 هست.!!!!
خلاصه چندین روز پیگیری کردم تا اینکه یه شیر پاک خرده گفت که شرکت آسیاتک سرویس های نامحدودش رو طوری به مشتریا میده که زمانی که شما سرویس طلایی رو میگیری تازه میشه ضریب اشتراک 1 به 8 یا 1 به 10!!!. یعنی برنزی 1 مگ سرعتش روی 50 60 نقره ایی روی 80 90 و طلایی روی 100 110!!!
حالا الان هم از مخابرات نت گرفتم 1 مگ نامحدود ماهی 38 تومن سرعت روی 130 هست اصلا کم نمیشه زیاد هم نمیشه! کلا همش 4 روزه وصل شده و من الان نزدیک 17 گیگ دانلود کردم ولی سرعتش اصلا کم نشده!
کلا آسیاتک شرکت کثیفی هست.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
snr خط و چک کردی ؟ بیبن snr خطت چنده

دوست عزیز خود پشتیبانی غیر مستقیم جریان رو به ما گفته تازه ما خودمون هم الان 1 هفته همین وضعیت رو داریم
نقره ای یا طلایی رو نمیدونم ولیمن خودم برنزی دارم از ساعت 12 شب به بعد اولین باری که به نت وصل میشم 170 مگ واسم سرعت بالاست 60 تا 90 بعد ازون سرعت میره رو 20 یعنی 1 فایل 1 گیگ حدود 12 ساعت طول میکشه تا دانلود بشه:d
من که میخوام از اسیاتک برم چون مطمئن هستم که درست بشو نیست.الان دنبال چنتا شرکت میگردم که یکدومشونو انتخاب کنم واسه نامحدود.جالبه پینگ من هم تا تهران 140 هست:)) حالا واسه من پینگ مهم نیست فقط دانلود مهمه که اونم به فنا رفت

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
دوست عزیز خود پشتیبانی غیر مستقیم جریان رو به ما گفته تازه ما خودمون هم الان 1 هفته همین وضعیت رو داریم
نقره ای یا طلایی رو نمیدونم ولیمن خودم برنزی دارم از ساعت 12 شب به بعد اولین باری که به نت وصل میشم 170 مگ واسم سرعت بالاست 60 تا 90 بعد ازون سرعت میره رو 20 یعنی 1 فایل 1 گیگ حدود 12 ساعت طول میکشه تا دانلود بشه:d
من که میخوام از اسیاتک برم چون مطمئن هستم که درست بشو نیست.الان دنبال چنتا شرکت میگردم که یکدومشونو انتخاب کنم واسه نامحدود.جالبه پینگ من هم تا تهران 140 هست:)) حالا واسه من پینگ مهم نیست فقط دانلود مهمه که اونم به فنا رفت

دوست عزیز منم دقیقاً شرایطم مثل شماست. از 12 شب به بعد 175 مگ که دانلود میشه سرعت میاد رو بیست. اگر شرکت خوب پیدا کردی لطفاً به من هم یه جوری خبر بده (پ.خ یا همین جا) چون من هم به احتمال زیاد از آسیاتک میرم.

MILAD-91

کاربر سایت
Feb 24, 2013
15
نام
میلاد
دوستانی که از شاتل نت دارن بگن چجوریه؟ توی ساعات رایگان وضع دانلود به چه صورته؟مثلا با سرویس 2مگ محدود توی ساعات رایگان سرعت دانلود چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر