بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ایشون دیگه بلاک شدن انگار.دیگه بحث ادامه نمیدیم-فقط این بگم این چیزی که ایشون گفتن در مورد پنل... الکیه.--تموم

-------
دوستان سرعت اینترنت چطوره؟انگار برگشته به حالت عادی
اونو که میدونستم !!!
اگه به پینگ و سرعته که من برات تو این ساعت ینی از 1 تا 7 صبح برات هزار تا تست میزارم که پینگ رو 150 و اون حوالی قفله البته نه با 4.2.2.4 با سرور های اروپایی ولی از 7 به بعد هزار تا قر و قور میان سرش تا دوباره بشه 1 نصفه شب

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
میگم باید یه تاپیک بزنن با موضوع "الان وضع نت چجوریه!":d
اینجا مثلا بحث و تبادل نظر درباره ی ispهاست ولی از تنها چیزی که صحبت نمیشه همینه!(حالا سالی یه بارم یه پست دربارش بزنن)
حالا اون آقا رفته یا نرفته آمریکا! چه فرقی به حال شما میکنه!؟ فقط 2 3 صفحه بحث درباره همین بود!

اقلا سعی کنید یه آمار بدین که تو منطقه ای که هستین کدوم isp بهتر عمل میکنه! تا کسایی که میخان نت بگیرن یا نتشونو عوض کنن بفهمن کدوم isp مناسبه!
=====================
اول خودم میگم!
اینجا(استان بوشهر یا حداقل شهر ما) بهترین isp مخابرات و شرکت خلیج فارسه(isp استانیه)
پارس آنلاین با نت 128 بزور سرعت 20 میده! شاتلم تست نکردم نمی دونم

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
میگم باید یه تاپیک بزنن با موضوع "الان وضع نت چجوریه!":d
اینجا مثلا بحث و تبادل نظر درباره ی ispهاست ولی از تنها چیزی که صحبت نمیشه همینه!(حالا سالی یه بارم یه پست دربارش بزنن)
حالا اون آقا رفته یا نرفته آمریکا! چه فرقی به حال شما میکنه!؟ فقط 2 3 صفحه بحث درباره همین بود!

اقلا سعی کنید یه آمار بدین که تو منطقه ای که هستین کدوم isp بهتر عمل میکنه! تا کسایی که میخان نت بگیرن یا نتشونو عوض کنن بفهمن کدوم isp مناسبه!
=====================
اول خودم میگم!
اینجا(استان بوشهر یا حداقل شهر ما) بهترین isp مخابرات و شرکت خلیج فارسه(isp استانیه)
پارس آنلاین با نت 128 بزور سرعت 20 میده! شاتلم تست نکردم نمی دونم
دوست عزیز دیگه موضوع این تاپیک عوض شده، الان دیگه همه میان از وضع فعلی حرف میزنن. برای همین تاپیک زیر ایجاد شده
کیفیت سرویس های اینترنت از شرکت های مختلف!
به زودی صاحب تاپیک از بن در میاد و پست اول رو به روز میکنه. این جوری کسی هم بخواد نت بگیره میتونه از تاپیک بالا استفاده کنه نه اینکه 1483 صفحه رو بخونه تا یه چیزی بدست بیاره.
راستی حال کردین اخطار اول کاربر SHAHRAMGHADER رو من گزارش دادم از همون اول که میگفت هک ADSL اومده هرکی میخواد پ.خ بده فهمیدن

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اینو شاتل برام sms کرد :
شاتل: مشترک گرامی (...) فرصت طلایی ارتقای سرویس به نسل جدید سرویس های شاتل با سرعت 8 مگ برای کاربران فعلی فقط تا 20 شهریور، دریافت اطلاعات بیشتر در http://my.shatel.ir

همون موقع زنگ زدم گفت فقط بعضی از مراکز مخابراتی دارن. اما ۲ مگ میتونن بدن. قیمتشم ۱۰ تومن با ۵۱۲ که الان دارم فرق داره.
به نظر فرصت خوبیه !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوست عزیز دیگه موضوع این تاپیک عوض شده، الان دیگه همه میان از وضع فعلی حرف میزنن. برای همین تاپیک زیر ایجاد شده
کیفیت سرویس های اینترنت از شرکت های مختلف!
به زودی صاحب تاپیک از بن در میاد و پست اول رو به روز میکنه. این جوری کسی هم بخواد نت بگیره میتونه از تاپیک بالا استفاده کنه نه اینکه 1483 صفحه رو بخونه تا یه چیزی بدست بیاره.

:|
مگه صاحب این تاپیک تو عمرش بن شده!!؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آسیاتک سرویس های 4 مگ رو هم راه انداخت.
1 ماهه با 30 گیگ حجم و 1 تا 8 رایگان 100 تومن

سرعت بالا نخاستیم! قیمتا رو کم کنن
الان من ماهی 20 هزار تومن میدم واسه 128 نامحدود! صد درصد نمیام اینهمه پول بدم واسه نت محدود!
همین نت 4 میگ فک نکنم تو کشورای دیگه قیمتش بالاتر از 30 تومن خودمون باشه!

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
دوستان کسی پونک مخابرات نداره مال من که هنوز قهوه ای پینگم با 4.2.2.4 280 یا 230 میخواستم بدونم فقط من اینطوریم یا بقیه هم همینطورین.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سرعت مخابرات هم خیلی کم شده لامصب!:| الان 6 ماهه سرویس 256-4g گرفتم از مخابرات و سرعتم این بود:

v5k8edn22u4zbmw6g.jpg

الان یک هفته هستش که سرعتم شده این(:():

2926871769.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر