بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
36294190932327875611.png

کلا منطقه ایه! شهر ما درسته(ولی پینگ 300ـه)

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
دقیقا چه سرویسی داری؟
1 مگ نامحدود برنزی!!
بالاخره امروز از مخابرات نتمون وصل شد 1 نامحدود هست وای دیگه آدم اعصابش خورد نمیشه سرعتش 130 تا 180 متغیره هست ولی پینگش فعلا روی 260 هست.

آخرین ویرایش:

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
آقا سرعت دانلود من نصف روزای قبله (دیروز که کلاً در حد دایال آپ بود) تازه کلی هم نوسان داره. مال کسی درست شده تا این لحظه؟ یعنی به سرعت پریروز رسیده؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
نت خرابه ولی فکر کنم درست بشه ای کاش ظریف میشد وزیر ارتباطات چون روشنفکر تر از دیگران هست شاید وضع رو بهتر کنه!آمریکا درس خونده و اکانت فیسبوق هم داره کلا مثل بقیه نیست که تعریفشون از اینترنت چک کردن سایت فارس و فهمیدن گل و بلبل بودن ایران و در حال فروپاشی بودن نظام های سرمایه داری غرب!
البته امیدوارم این وزیر فعلی هم بتونه کاری بکنه!یکی همین قیمت پهنای باند رو به قیمت منطقیش بیاره و به جای سود 500 درصدی دولت سود 100 درصدی ببره نت اوضاعش خیلی بهتر میشه!
البته گفته میشه به دلیل موقعیت خاص ایران احتمال استفاده از ایران به عنوان شاهراه ارتباطی وجود داره که البته این به درد سرعت ما نمیخوره فقط در آمد زایی داره!(همین الان هم یه خط اینترنت پرسرعت از ایران میگزره و به ترکیه میره ولی هنای باند داخل روش نیست!)ولی بازم 4 نفر برن سر کار ما راضی هستیم!

azarr

کاربر سایت
Jan 2, 2013
31
اختلال در اینترنت کار موجودات فرا زمینی است؟! / بانکی | خبر فارسی

طی روزهای گذشته برخی از شرکت‌های ارائه کننده اینترنت به کاربران خود اطلاع داده‌اند که به مدت یک هفته ارائه خدمات آنها با اختلالاتی همراه است و دلیل این اختلالات به آنها مربوط نبوده و به شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برمی‌گردد.

با این حال مساله اختلال در اینترنت طبق روال همیشه که از سوی شرکت زیر ساخت رد می شود این بار نیز رد شده است تا کاربران بمانند و عصابی داغان و مشکلی که کسی پاسخگوی آن نیست.

شاید اختلال همیشگی در اینترنت کشور کار موجودات فرازمینی است که هیچ پاسخگویی ندارد!

در هر حال این بار هم، مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اظهار بی‌اطلاعی از این موضوع اختلال در اینترنت اعلام کرده: در حال حاضر شبکه اینترنت کشور هیچ مشکلی ندارد و ما در ارائه پهنای باند به شرکت‌ها هیچ مشکلی نداریم و وضعیت اینترنت در حالت عادی قرار دارد.

مهدی خدایی در عین حال یادآور شد: اگر قرار بر این باشد که اختلالات مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت باشد تنها یک یا چند شرکت دچار مشکل نمی‌شوند و به همین دلیل نمی‌توان این موضوع را به شبکه زیرساخت ارتباط داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هر شرکتی که خواست می تواند به این بهانه ارائه خدمات به کاربران را محدود کند تاکید کرد: این موضوع جزو مواردی است که باید سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر آن نظارت کند چرا که به هر حال پروانه شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنتی از سوی این سازمان صادر می‌شود.

شرکت مخابرات هم که برخی ارائه کنندگان اینترنت سرویس خود را از آن می گیرند در ارتباط با ایجاد این اختلالات اظهار بی‌اطلاعی کرده است. با وجود تمام این تفاسیر شرکت‌های مذکور همچنان در ارائه خدمات به کاربرانشان با کندی‌ها و اختلالات متعدد مواجهند.

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
:-o
یادتون شات سرعت 128 نامحدود پار انلاینم گذاشتم بعد 500 کیلو دان داد امرو دانش شده 200 زنگ زدم میگم چرا سرعتم کم کردید میگه یوزرهای منطقه شما زیاد شدن اومدن از پارس انلاین میگیرن حالا سرعت من
:|
81bf7c7ed7f02c0b1.jpg

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
دوستان سلام!
میشه بگید در حال حاضر بهترین سرویس نامحدود رو کدوم isp اراءه میده؟ (اصفهان هستم.)
پارس انلاین دو هفته اول 500 دان داد به من شاتشم هست الان کم کرده اگه طرفتون خلوت باشه بگری میترکونه
ولی مثل ما یوزر هاش زیاد بشه:|
خودت ببین اینجا پستمو
http://forum.bazicenter.com/thread80496/page3/

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
پارس انلاین دو هفته اول 500 دان داد به من شاتشم هست الان کم کرده اگه طرفتون خلوت باشه بگری میترکونه
ولی مثل ما یوزر هاش زیاد بشه:|
خودت ببین اینجا پستمو
http://forum.bazicenter.com/thread80496/page3/

احیانا شما بیشتر از 10 گیگ دان نکردی تو دو هفته ی اول؟ اگه کردی برا همین سرعت دانلودت اومده پایین. برو تو لینک پایین تا متوجه حرفم بشی:
«جایزه مصرف منصفانه» چیست و چرا اعمال می شود؟

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
احیانا شما بیشتر از 10 گیگ دان نکردی تو دو هفته ی اول؟ اگه کردی برا همین سرعت دانلودت اومده پایین. برو تو لینک پایین تا متوجه حرفم بشی:
«جایزه مصرف منصفانه» چیست و چرا اعمال می شود؟

اصلا ربطی نداشت کارشناشه گفت نامحدود هست هر چقدر میخوای دان کن بعد با مدیرشم صحبت کردم گفت یوزر های منطقون اومدن از ما میگیرن فقط تو یه روز 30 نفر رفتن شلوغ شده

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اصلا ربطی نداشت کارشناشه گفت نامحدود هست هر چقدر میخوای دان کن بعد با مدیرشم صحبت کردم گفت یوزر های منطقون اومدن از ما میگیرن فقط تو یه روز 30 نفر رفتن شلوغ شده
معلومه مطلب لینکو نخوندی. بله میتونی هر چقدر خواسی دان کنی ولی فقط تا 10گیگ اول سرعت دانت بالاس(1مگه) ولی بعد از 10گیگ سرعت دانت میشه 128.

izonman

کاربر سایت
Jul 25, 2013
134
:-o
یادتون شات سرعت 128 نامحدود پار انلاینم گذاشتم بعد 500 کیلو دان داد امرو دانش شده 200 زنگ زدم میگم چرا سرعتم کم کردید میگه یوزرهای منطقه شما زیاد شدن اومدن از پارس انلاین میگیرن حالا سرعت من
:|
81bf7c7ed7f02c0b1.jpg
یکم دیگه دانلود کنی (حدود 20 گیگ بشه) سرعتت میشه 16 کیلوبایت!!!! اونوقت بیا بگو سرعتم کم شده! الان خوبه!

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
معلومه مطلب لینکو نخوندی. بله میتونی هر چقدر خواسی دان کنی ولی فقط تا 10گیگ اول سرعت دانت بالاس(1مگه) ولی بعد از 10گیگ سرعت دانت میشه 128.

داداش گفتم که بابا الان هم زنگ زدم اصلا نگفت در مورد دان فقط گفت منطقه شما یوزر زیاد گرفتیم بخاطر همونه با مدیرش حرف زدم گفت هر چقدر میخوای دان کن مهم نیست

- - -ویرایش - - -

یکم دیگه دانلود کنی (حدود 20 گیگ بشه) سرعتت میشه 16 کیلوبایت!!!! اونوقت بیا بگو سرعتم کم شده! الان خوبه!

فک کنم 12 گیگی گرفتم داداش پس چرا مدیرش میگه هر چی خواستی دان کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر