بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
اقا من که میخوام اینترنت بگیرم چیککار کنم ؟؟

میخواستم از اسیا تک بگیرم گفتن سرعتشو اوردن پایین

شرکت خوبی میشناسین؟؟؟

مخابرات نامحدود 1 مگش خوبه ؟؟؟ ( تهرانم )

فعلا هر کی یه چیز میگه دیگه یکی خب یکی بد بیا دو جا هست بالای 2 مگ دانلودم بهت میدن
سرویسها. اینترنت پر سرعت اختصاصی. تعرفه سرویس ها
شبکه رسانه تهران - سرویس دهنده اینترنت پرسرعت

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
سلام بچه ها
نمیدونم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا جای دیگه ... من اینترنت مخابرات دارم و ترافیکم به طرز غیر عادی و عجیبی داره یک سره کم میشه (روزانه بیشتر از یک گیگ)
یک مدت درست شده بود و عادی کم میشد ولی دوباره شروع شد به کم شدن ... کسی میدونه چه خبره ؟ :|

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
سلام بچه ها
نمیدونم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا جای دیگه ... من اینترنت مخابرات دارم و ترافیکم به طرز غیر عادی و عجیبی داره یک سره کم میشه (روزانه بیشتر از یک گیگ)
یک مدت درست شده بود و عادی کم میشد ولی دوباره شروع شد به کم شدن ... کسی میدونه چه خبره ؟ :|
فکر کنم دزدیه !
منم همینطوریه از وایرلس استفاده میکنید ؟من که خدالعنتش کنهاون همسایه مون رو نمیدونم کدوم میاد رمز وایرلس منو هک می کنه برا خودش استفاده می کنه ! یه مدت سیستمم پاورش سوخته بود فقط از تو گوش اندروید یه بازی 30 مگی دان کردم وقتی سیستم درست شد نگاه کردم 1 گیگ کم شده بود !:((

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
سلام بچه ها
انتی ویروس و برنامه هاتو چک کن اتو مات اپدیت میشن حتی ویندوز

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقا یکی بگه من چیکار کنم با این اوضاع ذاغارت ! سرعت دانلود محشره پایین پایین بخواد بیاد 400 و حداکثر 970 کیلو بایت هست !اما ترافیک رو چه کنم ؟ که تا وصل می شم اون پدر بوق میاد هک می کنه و همه رو بالا می کشه !

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
فکر کنم دزدیه !
منم همینطوریه از وایرلس استفاده میکنید ؟من که خدالعنتش کنهاون همسایه مون رو نمیدونم کدوم میاد رمز وایرلس منو هک می کنه برا خودش استفاده می کنه ! یه مدت سیستمم پاورش سوخته بود فقط از تو گوش اندروید یه بازی 30 مگی دان کردم وقتی سیستم درست شد نگاه کردم 1 گیگ کم شده بود !:((
آره وایرلسه ...
یک مدت خراب شد اینترنت یک نفر از مخابرات اومد به منم گفت که یک نفر هکتون کرده ... یعنی الان دوباره هک شدم ؟‌‌ :|

- - -ویرایش - - -

انتی ویروس و برنامه هاتو چک کن اتو مات اپدیت میشن حتی ویندوز

همرو چک کردم مشکلی ندارن

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
دوست عزیز این قیمت های فضایی برای 80% ما ایرانی ها تقریبا غیرممکنه.همه که مثل شما وضعشون خوب نیست که چنین نتی بگیرن.
هی تبلیغ این آی اس پی هایی که دارن از این موقعیت بد کشور سوءاستفاده میکنن نذار لطفا جناب پتیاک.

عزیزم کی وضعش خوبه من قصد ماشینم مونده کی تبلیغ کرد همه دنبال سرعت هست این دو شرکت تا 4 مگ دانلود هم میدن
قیمت هاش درسته بالا هست همینه هر چی پول میدی اش میخوری غیر از اینه ما نمیدیم شما شرکت پر سرعت معرفی کن مشکل دانلود اپلود و پینگ بچه ها برا بازی رو حل کن ببینم میتونی

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
نه منم شرکت خوبی نمیشناسم ولی اونقر هم پول ندارم که برای 128 بالاب 80 تومن پول بدم.چند سال صبر کردم چند ماه هم صبر میکنم اینترنت گوگل بیاد بگیرم تا وقتی که از این خرابشده بزنم بیرون.

- - -ویرایش - - -

در ضمن برای پینگ بچه ها گفتم بیان با هم یه سرور ایرانی بگیریم که باهاش پینگ رو کم کنیم ولی نیومدن منم بیخیال شدم.

خب دیدی نمیشناسی همینه دادشم همه دزد هستن الان در ضمن اون 128 ماهی 80 تومن فقط تا 600 کیلو دانلود میده پینگ هم از 120 بالاتر نمیره اینارو هم بگو .
صبر کن تا قیامت اصلا هیچکس درست نمیکنه وضیعت رو الان دموی ترکیه رو دیدم 100 مگ دانلود میده فقط بیا اپلود کردم بببین بازم هست
دانلود Turkcell Superonline 100Mbps Fiber Speed Test flv

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
خب واسه همین مسخره بازیاس که بیشتر مردم به فکر اینن که هرجور شده فرار کنن از این جهنم.
من تو این چند روز تست پینگ که میگیرم پینگ بالای 230-250 اینتوراس تازه بیشتر وقتا هم 100% پکت لاست دارم.مخابرات تهران.

نه عزیزم کسی فرار نمیکنه اینجا یه خراب شدست فعلا همه تو فشار هست .
در مورد مخابرات هم اره حالا شما اینجوری یکی هم تعریف میکنه میگه خوبه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
اره بخوره که نه ولی ترافیکت رو کم میکنه بهتر نامحدود بگیری از شر هر مشکلی خلاص بشی حجمی دنگوفنگهاش زیاده

نامحدود داشتم ولی مخابرات مشهد دیگه نامحدود نمیده :| حوصله تخلیه پورت هم ندارم خیلی وقت گیره...

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
دیگه شب تا صبح هم پینگ مخابرات خوب نمیشه! :| آدم گیم میزنه که لذت ببره حالش جا بیاد، اینجا برعکسه، نت کوفتی بدتر میره رو مخ آدم! 8-|

كلا اينترنت مخابرات تو تهران و شهرستانهاي تهران ر...ده وضعش داغونه تا چند روز قبل بهتر شده بود تقريبا مثل اوايل شده بود ولي باز تو اين دو سه روزه خرررررابه
واقعا ديگه سرنوشت اينترنت ايران معلوم نيست به كجا ميره هر روز دريغ از روز قبل فقط اينو بگم كه بايد از ايران رفت من كه دارم سعي ميكنم برم اونم فقط به خاطر اينترنت:d
واقعا بعضي موقعها اعصاب نميزاره

شما که میخواهی از این دیوانه‌ خانه فرارکنی، کار خوبی میکنی! ما که نه پولش رو داریم، نه خانواده حرفمون رو میفهمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر