بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
هشدار در مورد
KERIO:

چند وقتی است که وب‌سایت‌های زیادی در ایران و خارج از ایران اقدام به فروش وی‌پی‌انی با نام KERIO کرده‌اند، که خب مثل اینکه کار هم می‌کنه و وب‌سایت‌ها و سرویس های مختلفی را باز می‌کند.امروز می‌خواهیم به شما نشان دهیم که هر فعالیتی که شما با این سرویس انجام دهید توسط ارائه دهنده آن وی‌پی‌ان که همان مسئول سرور است قابل مشاهده است و فکر کنم این روزها به ابزاری برای ردگیری کاربران و فعالان شبکه‌های اجتماعی درایران تبدیل شده است.تصاویری که ادامه خواهید دید مربوط به سرور یک KERIO است که چند کاربر دارد و می‌توانید به خوبی و واضحی کامل ببینید که کاربران به چه وب‌سایت‌هایی سر زده‌اند و چه کاربری چه چیزی دیده است و ….
تصویر شماره یک: تصویر شماره دو: تصویر شماره سه:
وب‌سایت‌هایی در ایران با پسوند ir. مشغول به فروش وی‌پی‌ان بصورت آنلاین هستند و اقدام به عرضه اینگونه وی‌پی‌ان ها کرده‌اند. با توجه به ایمیل‌ها و نظراتی که از طرف کاربران گرفتم خیلی هم این ماجرا مثل اینکه پررونق است و کاربران زیادی در حال حاضر در حال استفاده از این سرویس هستند.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان کسی میدونه واسه کانفیگ مودم قسمت vci وvpi نتمم واسه مخابراته چند باید بزارم؟
یا بصورت 0 و 35 هستش یا 8 و 81 بسته به نوع خط تلفن !
یعنی یکی نیست که بدونه سرویس ها مخابرات چنده؟
داخل سایت مخابرات تعرفه ها نوشته شده !

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
2889103468.png

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
هشدار در مورد
KERIO:

چند وقتی است که وب‌سایت‌های زیادی در ایران و خارج از ایران اقدام به فروش وی‌پی‌انی با نام KERIO کرده‌اند، که خب مثل اینکه کار هم می‌کنه و وب‌سایت‌ها و سرویس های مختلفی را باز می‌کند.امروز می‌خواهیم به شما نشان دهیم که هر فعالیتی که شما با این سرویس انجام دهید توسط ارائه دهنده آن وی‌پی‌ان که همان مسئول سرور است قابل مشاهده است و فکر کنم این روزها به ابزاری برای ردگیری کاربران و فعالان شبکه‌های اجتماعی درایران تبدیل شده است.تصاویری که ادامه خواهید دید مربوط به سرور یک KERIO است که چند کاربر دارد و می‌توانید به خوبی و واضحی کامل ببینید که کاربران به چه وب‌سایت‌هایی سر زده‌اند و چه کاربری چه چیزی دیده است و ….
تصویر شماره یک: تصویر شماره دو: تصویر شماره سه:
وب‌سایت‌هایی در ایران با پسوند ir. مشغول به فروش وی‌پی‌ان بصورت آنلاین هستند و اقدام به عرضه اینگونه وی‌پی‌ان ها کرده‌اند. با توجه به ایمیل‌ها و نظراتی که از طرف کاربران گرفتم خیلی هم این ماجرا مثل اینکه پررونق است و کاربران زیادی در حال حاضر در حال استفاده از این سرویس هستند.
دوست عزیز چرا بیخود جو میدی .من خودم تو این کارم ولی تا حالا برای مشتریام چنین مشکلی پیش نیومده و نخواهد آمد چون سرور دست خودمه.وقتی سرور دست آدم درستی باشه چنین مشکلی که میگید مسخرس.
این اتفاق وقتی میافته که از جایی ناشناس یا به صورت رایگان بگیری که کاملا مشکوکه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوست عزیز چرا بیخود جو میدی .من خودم تو این کارم ولی تا حالا برای مشتریام چنین مشکلی پیش نیومده و نخواهد آمد چون سرور دست خودمه.وقتی سرور دست آدم درستی باشه چنین مشکلی که میگید مسخرس.
این اتفاق وقتی میافته که از جایی ناشناس یه به صورت رایگان بگیری که کاملا مشکوکه.
همه که آدم درستی نیستن !
قصد جسارت ندارم ولی آدم ندیده و نشناخته نمیتونه اعتماد کنه !

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
این اتفاق وقتی میافته که از جایی ناشناس یا به صورت رایگان بگیری که کاملا مشکوکه.

نظرتون در مورد این اقا که رایگان به دوستان میده چیه؟!!! مشکوک نیست؟!!

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
همه که آدم درستی نیستن !
قصد جسارت ندارم ولی آدم ندیده و نشناخته نمیتونه اعتماد کنه !
اینم درسته ولی وقتی کسی که واسش مشکلی پیش نیومده بهتون معرفی کنه دیگه حرفی توش نیست فکر کنم.
اون دوستمونم همچین گفتن کریو اطلاعاتتون رو لو میده که انگار همه ی فروشنده ها چنین کاری میکنن.

- - -ویرایش - - -

نظرتون در مورد این اقا که رایگان به دوستان میده چیه؟!!! مشکوک نیست؟!!
ببینید برای فروختن چنین سرویس هایی باید پول داد و سرور کرایه کرد پس وقتی کسی رایگان میده خب باید هم شک کرد.من که نگفتم ایشون مطمئن هستن.
چون کسی که دیوونه نیست پول سرور بده بعد بیاد کریو رایگان بده.منم ایشون رو اد کردم ولی چیزی سر درنیاوردم.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اینم درسته ولی وقتی کسی که واسش مشکلی پیش نیومده بهتون معرفی کنه دیگه حرفی توش نیست فکر کنم.
اون دوستمونم همچین گفتن کریو اطلاعاتتون رو لو میده که انگار همه ی فروشنده ها چنین کاری میکنن.
مشکل برای کسی نباید پیش بیاد که بقیه بفهمن طرف سوء استفاده کرده ،حتما نباید کسی ضرر ببینیه تا بفهمن طرف ادم قابل اعتمادی نبوده !
این پستی هم که دوستمون گزاشته بود خیلی وقت پیش ،تو فیس پخ ،ملت شیر میکردن !

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
متوسط سرعت اینترنت در انگلیس 14.7 مگابیت بر ثانیه شد

آمارها نشان می دهد سرعت اینترنت کاربران خانگی در انگلیس به 14.7 مگابیت بر ثانیه رسیده است.

سازمان Ofcom که سازمانی رسمی در بخش مقررات و ارتباطات مخابراتی محسوب می شود ضمن اعلام آمار مقایسه ای از روند رشد سرعت اینترنت در این کشور خبر داد و این در حالی است که متوسط سرعت کاربران امریکایی 8 مگابیت بر ثانیه است.بر این اساس از نوامبر 2008 (که متوسط سرعت 3.6 مگابیت بر ثانیه بود)، تا مارس 2013 سرعت اینترنت 300 برابر افزایش پیدا کرده است.مقایسه متوسط سرعت اینترنت از 2008 تا 2013
Table-1-Broadband-speeds.jpg
دلیل رشد افزایش دسترسی به فیبر نوری و کابل پر سرعت بوده است. به گفته Ofcom تا مارس 2013 از هر 5 خانه انگلیسی یک خانه به اینترنت فوق سرعت (super fast) دسترسی پیدا کرده اند. (سرعت فوق سرعت سرعتی بالای 30 مگابیت بر ثانیه را می گویند.)برای دیدن جدول در ابعاد بزرگتر روی عکس کلیک کنید متوسط سرعت دانلود در ساعات مختلف بر اساس سرویس دهندگان اینترنتهمچنین 86 درصد نیز اینترنت بالای 10 مگابیت بر ثانیه دارند. اما خارج از مناطق شهری، در مناطق روستایی شکاف بیشتر دیده می شود و پهنای باند مناطق روستایی، باید و شاید افزایش نیافته است. دلیل اصلی آن نیز به نوشته Ofcom فقدان فیبر و کابل در این مناطق است که باعث شده تا اینترنت فوق سرعت در مناطق مذکور نباشد و شکاف بین سرعت اینترنت مناطق شهری و روستایی زیاد شود.به هر حال متوسط سرعت مناطق روستایی در مارس 2013 به 5.8 مگابیت بر ثانیه رسیده است.گفتنی است سرعت فوق سرعت نسل چهار سیستم های مخابراتی در حال ازدیاد بوده و وودافون و O2 دو کمپانی معروف در انگلیس در حال سوئیچ به جدید ترین نسل برای کاربران خود هستند. مقایسه سرعت مناطق شهری و روستایی از 2011 تا 2013برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگتر روی عکس بالا کلیک کنید.

اقای فلاح گزارشگر خبر دولتی در لندن:مردم بیچاره اینگلیس زیر فشار سرعت اینترنت دیگر نمی توانند قد راست کنند و این جزیره در غرب افریقا به زودی به این دلیل از هم میپاشد و مردم همدیگرو میخورند..... تو خوبی......!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر