بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
دوستان من شاتل 128 محدود دارم . می خوام مخابرات 1 مگ نامحدود بگیرم . سرعت دانلود و پینگش چه طوریه ؟ ارزش داره سرویس رو عوض کنم ؟

نه مخابرات بدرد نمیخوره همون شاتل بمون.شاتل 128 در حد 1 مگ مخابرات داره به من دان میده

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
نه مخابرات بدرد نمیخوره همون شاتل بمون.شاتل 128 در حد 1 مگ مخابرات داره به من دان میده

اول شما بگید که چقدر حجم دارین بعد بیاید بگید فلان ! سرعت دانلود شما 100 مگ در ثانیه هم باشه ولی وقتی حجمی باشید به چه دردی می خوره ؟

چند ها بار گفته شده بهترین سرویس نامحدود بدون افت سرعت و با بهترین قیمت مخابرات تهرانه !

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
برین حالشو ببرین:D :

9171_Capture.png

تازه صبح زود تا یه مگ هم میاد ولی شبا که رایگانه تا 400 محدودش میکنن. محلی 4 مگ شهرک اکباتانه. پینگ هم با انگلیس 150.
همین دیشب گرفتم ترغیب شدم نا محدودش رو بگیرم واقعا ارزشش رو داره با توجه به قیمتش الان همین با ترافیک 6 گیگ +رایگان بودن از 2 تا 8 صبح شد 25 تومن.

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چند ها بار گفته شده بهترین سرویس نامحدود بدون افت سرعت و با بهترین قیمت مخابرات تهرانه !

دقیقا کی گفت مخابرات تهران افت سرعت نداره؟از ساعت 2 به بعد اکثر مخابراتی ها که در تهران هستند سرعتشون به گل می شینه.از 60 تا می رسه روی 15 تا 20 .
این حرفی که Time_to_die زده که کاملا اشتباه است چون شاتل خودش پدر تمام دزدان است در ISP ها.اما اینکه شما می گید مخابرات بهترین است به هیچ عنوان این شکلی نیست.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دقیقا کی گفت مخابرات تهران افت سرعت نداره؟از ساعت 2 به بعد اکثر مخابراتی ها که در تهران هستند سرعتشون به گل می شینه.از 60 تا می رسه روی 15 تا 20 .
این حرفی که Time_to_die زده که کاملا اشتباه است چون شاتل خودش پدر تمام دزدان است در ISP ها.اما اینکه شما می گید مخابرات بهترین است به هیچ عنوان این شکلی نیست.

ولی من مخابرات دارم و فقط وقتی که زیر ساخت کرم بریزه و تو نت کل کشور اختلال ایجاد کنه سرعتش میاد پایین و بقیه روزها سرعتش ثابت و خوبه!

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
ما بالاخره نفهمیدیم کدوم بهتره . الان یکی از مشکلات من زود تموم شدن سه گیگه برای همین میخوام نامحدود بگیرم . جوری که هم سرعت دانلود بد نباشه هم پینگ خوب باشه . نا محدود شاتل هم که محدوده . مخابرات مثلا یک مگ بیشتر چقدره سرعت دانلودش ؟ پینگش با سرور داخل چه قدره ؟ قطع و وصل زیاد میشه ؟ ارزش داره بگیریم ؟

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118

ساعت 17:12 به وقت تهران - مخابرات تهران : این ویدئو از دانلود کردن من هستش یه پینگ هم اخرش میگیرم نگاه کنید

از Vlc پلیر استفاده کنید (با خوده مدیا پلیر ویندوز هم میشه) شاید تو kmp نیاد 512 نامحدود :

Download page

ویدئو 1 مگ هست حجمش

فک نکنم از این استیبل تر وجود داشته باشه

آخرین ویرایش:

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
اول شما بگید که چقدر حجم دارین بعد بیاید بگید فلان ! سرعت دانلود شما 100 مگ در ثانیه هم باشه ولی وقتی حجمی باشید به چه دردی می خوره ؟

داداش من 128 نامحدود هستم هفته اول 400 کیلوبایت دان داشتم بهد اون کم کرد 60 گفت خیلی دان کردی نزدیک 25 گیگ

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
ما بالاخره نفهمیدیم کدوم بهتره . الان یکی از مشکلات من زود تموم شدن سه گیگه برای همین میخوام نامحدود بگیرم . جوری که هم سرعت دانلود بد نباشه هم پینگ خوب باشه . نا محدود شاتل هم که محدوده . مخابرات مثلا یک مگ بیشتر چقدره سرعت دانلودش ؟ پینگش با سرور داخل چه قدره ؟ قطع و وصل زیاد میشه ؟ ارزش داره بگیریم ؟

سرعت دانلود حدودا 120-130 ـه.پینگ هم بدک نیست.البته گاهی اوقات پینگ بد میشه که کاریش نمیشه کرد و تو ایران این مسائل عادیه.

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
دو ستان این مشکل سراسری بود که تقریبا یکی 2 ماه قبل با سرورای خارجی داشتیم من الان دارم یعنی اصلا نمیتونم به هیچ سروری وصل شم زنگم زدم آی اس پی میگه آی پی شما بلاک میشه هر یه دقیقه 1 بار و... و دست ما نیست و نمیتونیم کاری کنیم آی پی شما از بالا بلاک میشه !!!!!! از طرف ما نیست
خواهشن دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن یه راه کاری چیزی بگن که من ببینم آیا اینا درست میگن یا نتشون مشکل داره دارن دری وری میگن ؟
خواهشن اونایی که واقعا سر در میارن پاسخ بدن و از جواب های احساسی الکی خودداری کنید چون چند وقته بد رو اعصابه این مشکل
با تشکر.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,592
نام
حسین
یعنی از آسیاتک مسخره تر هم وجود داره؟! پینگ با تهران 100 سرعت دانلود با خارج داغون.
آقا نگیرید از شرکت نت نگیرید.
نگیرید اقا الکی دارن میگن پهنای باندو زیاد کردیم مردمو گول میزنن خالی کنید خط هاتونو یوقت گول حرفشونو نخورین

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دو ستان این مشکل سراسری بود که تقریبا یکی 2 ماه قبل با سرورای خارجی داشتیم من الان دارم یعنی اصلا نمیتونم به هیچ سروری وصل شم زنگم زدم آی اس پی میگه آی پی شما بلاک میشه هر یه دقیقه 1 بار و... و دست ما نیست و نمیتونیم کاری کنیم آی پی شما از بالا بلاک میشه !!!!!! از طرف ما نیست
خواهشن دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن یه راه کاری چیزی بگن که من ببینم آیا اینا درست میگن یا نتشون مشکل داره دارن دری وری میگن ؟
خواهشن اونایی که واقعا سر در میارن پاسخ بدن و از جواب های احساسی الکی خودداری کنید چون چند وقته بد رو اعصابه این مشکل
با تشکر.

شما مگه آپی ات استاتیکه که بلاک بشه؟
تو ایران همه آی پی داینامیک داریم.هر بار مودمتو ریست کنی عوض میشه. پس چجوری بلاک میشه؟ مگه اینکه یه رنج آی پی خاصی بلاک شده باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر