بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان کسی نمیدونه مشکل من از کجاست ؟؟
03.gif

نتم که no access میشه مجبورم کانکشنم رو disable/enable کنم که دوباره نتم وصل شه.

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
شما رو نمیدونم ولی سرعت من کاملا بالا و خوبه البته اگه ف-یلتر شکن روشن نباشه
اگه قرار باشه سایت رو 0.5 ثانیه ای بالا بیاره و سرعت دانلود حداکثر 200 باشه برای ما خوبه...
ولی خب اونی ک هنوز روی سایت کلیک نکرده و اصن ب سایت فکر هم نکرده ،سایت باز میشه و سرعت دانلود حداکثرش 8مگابایت هستش باید به این شهروند چی بگیم ؟
والا ب غرعان نت اصن کفاف نمیده!
من هی ب سرم میزنه برم اصفهان حداقل نت اونجا خعلی بهتر از تهران هستش :D
فقط من میتونم DotA بازی کنم :D
WoW بدون لگ یکی از اروزهای منه! :((

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
L,
03.gif

نتم که no access میشه مجبورم کانکشنم رو disable/enable کنم که دوباره نتم وصل شه.

کارهای اولیه ، با پشتیبانی تماس گرفتید این مورد رو سوال کنید ؟

( بعد از اینکه از سالم بودن خط DSL ( خط تلفن و لینکی که شرکت شما براتون می فرسته و ثابت بودن چراغ ADSL روی مودم مطمعن شدید ، وارد سیستم تنظیمات مودم بشید در بخش WAN دو قسمت STATE و STATUS رو چک کنید اولی باید ENABLED باشه و دومی هم UP باشه ، اگر STATUS روی DOWN باشه و با قطع و وصل توسط شما UP بشه می تونه مشکل ISP باشه و یا تداخل مودم شما . )

توی بمودم , ابتدایی ترین کارها تجربه نشون داده با ریست کلی مودم ( به صورت فیزیکی از پشت مودم یک حفره کوپیک هست حدود 10 ثانیه باید نگه دارید تا مودم ریست بشه ) و "تنظیم مجدد" اون حل می شه .

توی تنظیم مجدد هم نوع پروتکل انتخابی چک کنید حتما ، ترجیحا روی PPPOE باشه .

اگرم وایرلس استفاده می کنید که تنظیمات مربوط به اون بخش حتما چک کنید.( کارهای اولیه هست مثل چک کردن خط تلفن و چراغ ADSL ، وقتی NO ACCESS می شید حتما PING بگیرید ببنید چی بهتون می ده،. غیره .
یک سری موارد دیگه هست که اگر حل نشد باید چک بشه .

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اگه قرار باشه سایت رو 0.5 ثانیه ای بالا بیاره و سرعت دانلود حداکثر 200 باشه برای ما خوبه...
ولی خب اونی ک هنوز روی سایت کلیک نکرده و اصن ب سایت فکر هم نکرده ،سایت باز میشه و سرعت دانلود حداکثرش 8مگابایت هستش باید به این شهروند چی بگیم ؟
والا ب غرعان نت اصن کفاف نمیده!
من هی ب سرم میزنه برم اصفهان حداقل نت اونجا خعلی بهتر از تهران هستش :D
فقط من میتونم DotA بازی کنم :D
WoW بدون لگ یکی از اروزهای منه! :((

داداش قبلا هم گفتم ! :dمخابرات اصفهان همچین آش دهن سوزی نیستا !!؟؟؟:-/:d
البته چرا اگه فقط برای بازی انلاین بخواین ، خوبه و پینگش مناسبه . اما برای دانلود بدرد نمی خوره .:(
البته هنوز isp های دیگه امتحان نکردم !

- - -ویرایش - - -

تست با لندن : 128 محدود مخابرات اصفهان :

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
03.gif

ببین دوست عزیز شما دقیقا مشکلی را داری که من یک سال قبل داشتم تمام Option های ممکن برای برطرف کردن مشکلم انجام دادم اما متاسفانه بی نتیجه بود. حتی ISP که ازش نت گرفتم بهم گفت مودمت خراب و مجبور شدم یک مودم دیگر بخرم که هیچ ربطی به مودم نداشت(یعنی اگر نتوانند به نتیجه برسند بهت می گن مودم را عوض کن-اما شما این کار را نکن).اگر قبلا بدون هیچ مشکلی داشتی استفاده می کردی این مشکلی که شما داری هیچ ربطی به شما نداره و تمامش مربوط به مخابرات و ISP است که داری ازش نت می گیری .فقط جهت تاطلاع گفتم که کلاهی که سر من گذاشتن سره شما نزارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر