بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
نوشته شده توسط idden]-[;2649671:
آقا کسی میدونه مبین نت از چه ساعتی تا چه ساعتی Free میشه حجم دانلودش !؟ wimax
داخل سایت خود سرویس دهنده اینطوری بیان شده
bo22c6eqqyldl6nfg.jpg

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
زنگ بزن بگو خیلی ممنونم نت من سرعت آپلودش بالاست و دانلود عادی هست اومدم تشکر کنم ازتون اونوقت 5 دقیقه بعد خراب میشه :> .
دقیقا درست می فرمایید.زنگ بزن مخابرات شکایت کنی == خراب تر شدن وضعیت اینترنت
زنگ بزنی تشکر کنی == به سرعت هر چه تمام تر دنبال این هستند که چرا همچین اتفاق نادری افتاده و یکی داره خوب از نت استفاده می کنه.که سریع جلوش را بگیرن.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
کسایی که اسیاتک و صبا نت دارن یک کمک کنین ممنون میشم. پینگ کدوم بهتره؟ برا من خیلی مهمه اگه کمک کنین ممنونتون میشم.
ما که 2بار زنگ زدیم به آسیاتک دارم میگم آقا من پینگم توی بازی آنلاین و با Yahoo.com روی 1200 هست یه کاری بکنین که درست بشه. یارو یه لبخند کوکچی زد و گفت ما بازی انلاین پشتیبانی نداریم برای همین پینگ میره بالا. حالا هرچه قدر که میخواد بره بره.:| برای یاهو هم میگه پینگ مهم نیست سرعت دانلودش مهمه!:|
حالا صبانت رو نمیدونم چه طوریه!!!

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
ما که 2بار زنگ زدیم به آسیاتک دارم میگم آقا من پینگم توی بازی آنلاین و با Yahoo.com روی 1200 هست یه کاری بکنین که درست بشه. یارو یه لبخند کوکچی زد و گفت ما بازی انلاین پشتیبانی نداریم برای همین پینگ میره بالا. حالا هرچه قدر که میخواد بره بره.:| برای یاهو هم میگه پینگ مهم نیست سرعت دانلودش مهمه!:|
حالا صبانت رو نمیدونم چه طوریه!!!

صبانت اصلا نمیدونه پینگ چی ..!!:))

زنگ زدم صبانت میگم پینگم بالاس بعد 2 دقیقه پشت خط بودن اومده میگه ببخشید مشکلتون الان دقیقا چی هست؟؟ :-o

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
صبانت اصلا نمیدونه پینگ چی ..!!:))

زنگ زدم صبانت میگم پینگم بالاس بعد 2 دقیقه پشت خط بودن اومده میگه ببخشید مشکلتون الان دقیقا چی هست؟؟ :-o
من دیگه اینقدر زنگ زدم و براشون توضیح دادم دیگه همشون یاد گرفتن پینگ چیه :D
حالا ایندفعه هر چی میشه هی میگن از مخابراته!
خو من چه کنم از مخابراته :|

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
این مخابرات تو کرج ( رجائی شهر ) چطوره ؟ میخوام 2MB بگیرم سرعت دانلودشون ؟ پینگش ؟
سرعت برازینگ و دانلود برام مهمه فقط ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این مخابرات تو کرج ( رجائی شهر ) چطوره ؟ میخوام 2MB بگیرم سرعت دانلودشون ؟ پینگش ؟
سرعت برازینگ و دانلود برام مهمه فقط ؟

آریا من از کرج 512 دارم و خیلی راضیم و قرار شده پایان این ماه بریم رو 1 گیگ .

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
الان کسایی ک اصفهان زندگی میکنن،واسشون بهشت اینترنت ایرانِ!!!!!
بهترین نت رو الان اصفهان داره!ی شرکت هست فک کنم اسمش رنگین کمان باشه،عالیه نتش!حالا مخابراتش از همشون بهترِ!
مشهد هم بدک نیست...
تو ایران تا اونجایی ک من متوجه شدم اول اصفهانِ،بعد مشهد،بعد دیگه نت خوب نداریم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر