بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
دوستان انقدر خودتونو اذیت نکنید هر ای اس پی هستید تا 24 ام بزنید تو کار دانلود اعصاب خودتنو الکی خورد نکنید تو بازی انلاین

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط سایت Pingtest.net میتونه وضعیت لگ اخیر در بازی های آنلاین رو توجیه کنه .

- - -ویرایش - - -

دوستان انقدر خودتونو اذیت نکنید هر ای اس پی هستید تا 24 ام بزنید تو کار دانلود اعصاب خودتنو الکی خورد نکنید تو بازی انلاین
من از این میترسم بعد از 24 هم درست نشه آخه پارسال هم همین وضع بود (یه جای دیگه میلنگه انگار) . تمام پلیر های ایرانی بتل 3 و حتی دیابلو 3 پارسال و حتی قبل تر لگ های بیخودی داشتن و یه دفعه خودش درست شد . اما پارسال چیز پی ان میزدی لگ میپرید اما الان دیگه کوفت هم نیست به غیر از سوکس که اونم بگیر نگیر داره و تو هر بازی جواب نمیده .

اما طبق روال عادی اینترنت مسعود هیچ مشکلی نداره و لگ هم نیست :| .

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
فقط سایت Pingtest.net میتونه وضعیت لگ اخیر در بازی های آنلاین رو توجیه کنه .

- - -ویرایش - - -

من از این میترسم بعد از 24 هم درست نشه آخه پارسال هم همین وضع بود (یه جای دیگه میلنگه انگار) . تمام پلیر های ایرانی بتل 3 و حتی دیابلو 3 پارسال و حتی قبل تر لگ های بیخودی داشتن و یه دفعه خودش درست شد . اما پارسال چیز پی ان میزدی لگ میپرید اما الان دیگه کوفت هم نیست به غیر از سوکس که اونم بگیر نگیر داره و تو هر بازی جواب نمیده .

اما طبق روال عادی اینترنت مسعود هیچ مشکلی نداره و لگ هم نیست :| .
در کل فرض کنم درست نشه کاری نمیشه کرد هی بری تو دیسکانکت بشی نمیدونم بن بشی
من الان 2 ماه دارم با بات دوتا 2 بازی میکنم :l
نمیدونم چرا هیشه یه ای کار میگرده بعد یک سال میخواستم برم wow اپگرید کنم بشینم بازی کنم که اینطوری شد البته دوستان اسیا تکی میدون مشکل ما حدودا یک ماه قبل بقیه دوستان شروع شد

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
82056849.png

اوکراین همین الان

82056932.png

آلمان الان
اوضاع هنوز برای مخابرات مشهد خرابه ، پینگ اصلا ثبات نداره.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یه سوال
تایم آوتی که پینگ توی CMD میده تو ایکس باکس لایو هم هست یا با تغییر Device فرق میکنه؟

تا جایی می دونم ، پینگ تایم یک برنامه کاربردی که جالا وقتی شما توی pc اجراش می کنه در محیط ویندوز به کارش ادامه می ده ، با تغییر D نوع برنامه کاربردی در شبکه استفاده می کنی فرق می کنه یا به حالتی دیگه ای تغییر پیدا می کنه ولی اختلالات اینترنت و تایم اوت ها بسته به شرایط شبکه ای مثل لایو ، سیستم های شبکش و کلی موضوع دیگه مثل فایروال ، محدودیت های isp مثل ف ی ل ت ر های زیاد و محدود کردن پورت ها ، و غیره همه در اون شبکه و ابزار از طریق مودم فرستاده و اجرا می شه و حتی به نظر من بدتر هم می شه.(درحقیقت پی سی ، لایو و ایکس باکس ، پی اس ان و پی اس تری و موارد دیگه هر بلایی سر نت از سمت isp بیاد توی روند کاری اینا دقیقا تاثیر می زاره.

( الان خیلی ها پینگ های زیر دویست دارن و در pc با سرورهای معمول مشکلی ندارن ولی وقتی به بازی می رسه انواع اقسام مشکلات ظاهر می شه که مربوط ضعف اینترنت ماست....)

( موضوعی که هیچ وقت هیچ یک از خدمات دهنده های نت ما نفهمیدن اینه که " آنلاین بازی کردن ، صفحه وب باز کردن نیست...")

- - -ویرایش - - -

درست نخواهد شد ، علت هم مشخص هست ، اینکه چیزی که خراب نیست چرا باید درست بشه؟ ( سرویس دهنده ها قبول نخواهند کرد شبکه کلی نتشون و همه چیشون مشکل داره،ایراد داره،عقب افتاده،پس درنتیجه وقتی می گن " درسته" یعنی " خراب نیست" و چیزی که خراب نیست نیاز به درست شدن نداره...!)

الان اینترنت درست هست چون ، با یک dns & ip داخلی پینگ به حد کفایت به تو می ده ( پای 4.2.2.4 و DNS های قدرتمند نباید بکشی وسط ، چون قبول نمی کنند....) باید با 192.168.1.1 پینگ بگیریم تا فکر کنند ما خر هستیم!

اینترنت درست هست چون ، دامنه های ir طوفانی باز می شه ، و مهم نیست HTTPS ها چه جوری باز می شه یا مهم نیست در قرن 21 نمی شه از گوگل استفاده کرد ! ( حکایت همون داستانی که ژاپنی تا طول بکشه گوگولش رو باز کنه در همین لحظه 4 تا فیلم هم دانلود می کنه و ما تا 4 تا فیلم رو بشینیم ببینیم گوگل هم بعد پایان فیلم ها باز می شه !)

اینترنت درست هست چون isp ها اصولا از فاکتور های " Online Gaming " پشتیبانی نمی کنند و مهم نیست که چند بار از سرورهای بازی dis می شیم و مشخص نیست چه بلایی سر ما اومده....

اینترنت خیلی وقت درسته ، خیلی وقته ، از وقتی دایال آپ داشتم تا الانم که شبه ADSL همون دایال آپ دارم هنوز اینترنت درست هست فقط دیگه اینترنت نیست یک اینترانت به تمام معنا هست که مثال یک دایره با شعاع 1 سانتی متر هست که اگر از این دایره خارج بشیم ، شک نکن Disconnect می شیم...

sorena77

کاربر سایت
May 13, 2010
88
نام
Alireza
آقا یکه به من بگه بهترین ISP تو تهرانپارس چیه ؟! سرعت 150 کافیمه .. پینگ با اوروپا 200 بده .... پارس آنلاین یا عصرتلکام یا ... !؟!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
در کل فرض کنم درست نشه کاری نمیشه کرد هی بری تو دیسکانکت بشی نمیدونم بن بشی
من الان 2 ماه دارم با بات دوتا 2 بازی میکنم :l
نمیدونم چرا هیشه یه ای کار میگرده بعد یک سال میخواستم برم wow اپگرید کنم بشینم بازی کنم که اینطوری شد البته دوستان اسیا تکی میدون مشکل ما حدودا یک ماه قبل بقیه دوستان شروع شد
منم آسیاتک دارم زنگ زدم پشتیبانی آسیاتک میگم خانوم من بازی آنلاین انجام میدم پینگ خیلی بده الانم روی 1100 هست:( خانومه یه لبخند کوچکی پشت تلفن زد و بهم گفت ما بازی آنلاین پشتیبانی نمیکنیم:| حالا تا هرچه قدر که میخواد بره بره.!!!!!:|

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
مخابرات کلا کانکشن رو قطع کنه خیالش راحت شه :| 100 رحمت به شاتل و پیشگامان :|

حدود 10 دقیقه طول میکشه google رو باز کنه

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با قند شکن اینا .[/QUOTE

یه قندشکن خوب میتونی بهم معرفی کنی دانلودکنم؟:)

والله من انقد دیگه عادت کردم به بی قند شکنی اصلا دیگه نه میخرم نه استفاده میکنم همین سایتای اسلامی میرم . باز دوستان عزیز کسی داره به دوستمون کمک کنه لینکی بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر