بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
2667638672.png
2667636505.png
2667634239.png
مخابرات 1 مگابیت نامحدود تهران
2667641764.png

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اصلا من تو کار این isp ها موندم....
توی شیراز نمایندگی داتک ( به نام ماتریکس ) یهو زده تمام تعرفها ها رو برداشته و یه مشت تعرفه درو پیت الکی گذاشته !!!که قیمت در مقایسه با قبل حدود 10 تا 20 تومن گرون شده...
سرویس 56 تومنی شده 77 تومن .... 30 تومنی 39 تومن....
اصلا هیچ کسی نیست رو اینا نظارت کنه ؟؟
من که میخوام از این شرکت برم.حیفش خوب بود.شبا 2.5 گیگ میگرفتم.روزا سرعتم 400 بود . سر سوزنی اصلا و ابدا قطعی و تایم اوت و از این مشکلات نداشت.......ولی دیگه افزایش قیمت ناگهانی این طوری غیر قابل تحمله.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان برای فقط و فقط دانلود و کمی بازی انلاین ( مثلا hon و dota ) چی پیشنهاد میدید ؟
مخابرات نامحدود ارزش داره یا بریم همین شرکتای عادی . شبانه دانلود کنیم ؟

ممنون....

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا من شهراد میگیرم همه چی عالیه
پینگ با 4.2.2.4 ۱۲۰ تا ۱۴۰ ه
سرعت دانلود از ۴۰۰ تا ۷۰۰ متغیره
شبام از ۲ تا ۸ نامحدود ه
ولی یه مشکل دارم اینه که من محدودیت حجمی بهم نیومده :D
۲۰ گیگ شارژ کردم تو ۷ ساعت تموم شد !
میخوام از مخابرات بگیرم نا محدود
حالا چند تا سوال:

پینگش چطوره؟
سرعت دانلود ۵۱۲ یا ۱ مگش چقدره؟
قطع و وصلی داره یا خوبه ؟
اصلا هنوز نامحدود میده؟
تعرفه هاش چند هستن؟
به من ۵۱۲ یا ۱ مگ میدن؟
کلا چطوره؟
روزی چقدر میشه یه ضرب DL کرد؟

ممنون میشم همه رو جواب بدین!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
30383212195079886543.png
76800886660049183424.png

256 ترافیک محدود

تا ماه پیش 512 داشتم ، دیدم داره گند میشه گفتم پوله مفت نریزم تو حلقشون

واقعا لگ بدی با خارجی ها

برا تهران چی پیشنهاد میکنید ؟
مرکز مخابراتی مالک اشتر

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دوستان به نظرتون با 1 مگ نامحدود میشه کنفرانس سونی تو e3 رو زنده دید یا باید 2 مگ نامحدود بگیرم یا اصلا برم محدود بگیرم.ممنون از راهنماییتون

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
دوستان به نظرتون با 1 مگ نامحدود میشه کنفرانس سونی تو e3 رو زنده دید یا باید 2 مگ نامحدود بگیرم یا اصلا برم محدود بگیرم.ممنون از راهنماییتون
به پینگت هم مربوطه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان برای اینکه speedtest فیک داشته باشید باید speedtest spoofer رو دانلود کنند که از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

Speedtest Spoofer.rar

اینم نتیجه ی virus total:

https://www.virustotal.com/en/file/ae403f19d71c2884799da6bc1d397d7d347c812b8432a2ff652a80f88ba4169f/analysis

و اینم speed فیک خودم :d ======>

52201142295046103181.png

چون دیدم لینک برنامه که تو پست های قبلی بود از کار افتاده بود اینو گذاشتم.فقط برای اجرا به dotnet framework نیاز داره!اینو از یه فروم خارجی گیر آوردم.

چف فایده داره تست فیک ؟ خودتونو گیر میارید ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اینترنت ایران رو به نابودیه و هر روز که داریم به انتخابات نزدیکتر میشیم و سرعت و پینگ بدتر میشه .
کلا اصلا با سرورها و پورت های خارجی نمیشه کاری کرد و حتی به شبکه تانگل هم نمیشه وصل شد .
دستشمونم درد نکنه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من امروز تلاش کردم برم Tomb Raider بازی کنم آنلاین در لایو متاسفانه انقدر لگ وحشتناک بود که فقط یکسری کاراکتر می دیدم که توی آسمان دارن می چرخن.512 مخابرات تهران است.پینگ روی 300 بود با 8.8.8.8.قبلا صبح ها می شد بازی کرد اما الان همون صبحش هم نمیشه.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
نظارت؛ راه حل کم‌فروشی اینترنت در کشور
مدیر یک شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات معتقد است کم‌فروشی اینترنتی با نظارت سازمان‌های مربوطه قابل حل است.
هانی یزدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد:‌ کم‌فروشی، کوتاهی در ارائه سرویس اینترنت است و شامل ترافیک ماهانه، سرعت اینترنت و مساله Down Time است به طوری که یک بسته سرویس ماهانه با ضریب اشتراک مشخص و سرعت معین فروخته شود اما اگر این حجم با ضریب اشتراک بیشتر از حد مجاز با سرعت پایین‌تر از حد معین باشد، کم‌فروشی اتفاق افتاده است.
وی ادامه داد: این پدیده ممکن است سهوی و یا تعمدی باشد که با نظارت سازمان‌های مربوطه قابل بازرسی و برخورد قانونی است چنانچه ناخواسته و سهودی باشد شرکت‌ها می‌توانند با اصلاح تنظیمات سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مربوطه به ارائه سرویس در شرکت‌های اینترنتی آن را جبران کنند.
یزدی‌زاده به Down Time به عنوان نوعی از فروش خدمات اینترنتی اشاره کرد و افزود: این موضوع مربوط به زمان‌هایی می‌شود که کاربران نیازی به سرویس اینترنت ندارند و شرکت از این حجم استفاده می‌کنند بسیاری این نوع فروش را نوعی کم فروشی می‌دانند.

وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 4638

چه ISP بگیرم که تعرفه نامحدود داشته باشه و سرعت دانلود خوب بهم بده؟؟؟
اول پارس انلاین و بعدشم مخابرات

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
چه ISP بگیرم که تعرفه نامحدود داشته باشه و سرعت دانلود خوب بهم بده؟؟؟

هیچ جا ! :d برو سر قبر Boss شایدبتونی بهترین نت دنیا رو نامحدود بگیری :)) اینجا ایرانه شوخی نیستش !

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

اول پارس انلاین و بعدشم مخابرات

منظورت احیانا همون دزد انلاین که نیست ؟ همونی که از شاتل هم دزد تره ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر