بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام .من اینترنت مخابرات 1 مگ محدود دارم دو سه هفته ای میشه سرعت دانلودم نصف شده قبلا تا 290 میرفت الان 130 بیشتر نمیره.
کسای دیگه هم این مشکل دارند؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
یکی نیست بگه خودت چی بودی که گیر میدی به این

[-x خیلی بی انصافی !! :| با وزیر قبلی هیچ وقت افت چند ماهه نداشتیم و چیز پی ان ها هم فقط مقطعی قطع بود !! واقعا به قبلی و قبلی ترش باید دعا کرد نسبت به این حرومزاده ای که جدید اومده ! اصلا کسی نمیدونه دارن چه کار میکنن ! اون قبلی ها در مقابل این ( سگ حیوان صفت )فرشته بودن :|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
[-x خیلی بی انصافی !! :| با وزیر قبلی هیچ وقت افت چند ماهه نداشتیم و چیز پی ان ها هم فقط مقطعی قطع بود !! واقعا به قبلی و قبلی ترش باید دعا کرد نسبت به این حرومزاده ای که جدید اومده ! اصلا کسی نمیدونه دارن چه کار میکنن ! اون قبلی ها در مقابل این ( سگ حیوان صفت )فرشته بودن :|
دست پرورده خودشون هست دیگه هر چی بگن میگه رو چشم .

em0-b0y

کاربر سایت
Apr 22, 2013
1
64158815495791377892.png

میدونم هیج نظری ندارین ولی با این پینگ توپ نمیتونم به هیچ سروری Join شم .
البته فعلا نمی تونم ولی دوس داشتم الان یه راند برم چون چند روز نیستم خونه ولی نشد .
:p

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
این چیزا از بالا تر میان تقصیر این ها نیست اینا فقط عروسکن

میدونم هیج نظری ندارین ولی با این پینگ توپ نمیتونم به هیچ سروری Join شم .
البته فعلا نمی تونم ولی دوس داشتم الان یه راند برم چون چند روز نیستم خونه ولی نشد .
خوب ازش لذت ببر تو ایران هیچی پایدار نیست یروزی هم پینگ من با سرور های خارجی 80 تا 90 بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این پینگ گرفتنا به هیچ دردی نمیخوره , من دیروز پینگ زیر 80 داشتم با 4.2.2.4 ولی تو Dota 2 کلا لگ بودم , Guild Wars هم بدتر از اون . کلا هیچ ISP خوبی تو ایران نداریم نه مخابرات نه شاتل نه قطار نه ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

البته تا جایی که من اطلاع دارم ، تمام این کندی های چند وقت اخیر ، تست گسترده سیستم فیل---ترینگ جدید مخابراته . به عنوان مثال : تو چند ماه گذشته ، زمانی که سایت IMDB.COM رو باز میکردی ، هیچ کدوم از عکسهای سایت ، نشون داه نمیشد ، اما سایت باز میشد . اما اگر همین الان بری تو سایت فوق ، تمام عکسها باز میشن و فقط بعضی عکسا باز نمیشن که معنیش این میشه که این سیستم جدید رو تونستن فعلا به صورت موقتی اجرا کنن . توسیستم جدید هم دیگه کل سایت و ف--یلتر نمیکنن . فقط بخش کوچیکی از سایت که مشکل داره فیل---تر میشه .

همین 2 شب پیش هم برای تست این سیستم اومده بودن فیس---بوک + توئیتر رو از ساعت 2 تا 6 صبح باز کرده بودن . مدارکش هم موجوده اگه خواستی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر