بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
الان سه روزه پينگم شده 600 سرعت 60k( پارس اانلاين ) كسيم جواب نميده

منم یه خط پارس اَن لاین دارم این چند وقت ر*ده به اعصابم ! :|

شاید اگه همه چند بار به این پشتیبانی !@#$% زنگ بزنیم ، یه کاریش بکنن

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
من پارس آنلاين دارم قديما خوب ولي الان هم بعضي وقت ها قطع ميشه بعضي موقع ها هم سرعت به شدت افت ميكنه . ISP خوب و ارزون واسه غرب تهران چي خوبه؟

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
هفته ی پیش رفتم سایت پیشگامان واسه اطلاع از مونده اعتبار دیدم 500 مگ مونده !!!
تا وسطای هفته هر چی مصرف کردم دیدم تموم نمیشه و دوباره رفتم تو سایت دیدم 490 مگ مونده !!!!!!
خیلی باحال بود !!!
از وسطای هفته هم تا الان حدود 14 گیگ دانلود کردم از صبح تا شب .. شب تا صبح
سرعت هم 200 کیلو سرویس 512
لامصب چه باگ باحالیه !!!

فعلا تو کیف و حال به سر میبرم
:thumbup:

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
تا وسطای هفته هر چی مصرف کردم دیدم تموم نمیشه و دوباره رفتم تو سایت دیدم 490 مگ مونده !!!!!!
خیلی باحال بود !!!
لامصب چه باگ باحالیه !!!

کلا پیشگام در صنعت باگ هستن این شرکت.
یه راهی برای اینکه افراد همین کار رو با نتشون بکنن هم پیدا کردم .
لیست باگ هایی که از پیشگامان گرفتم :
* اضافه کردن ترافیک به صورت مجانی
* نامحدود کردن ترافیک

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خیلی باحال بود !!!
لامصب چه باگ باحالیه !!!

کلا پیشگام در صنعت باگ هستن این شرکت.
یه راهی برای اینکه افراد همین کار رو با نتشون بکنن هم پیدا کردم .
لیست باگ هایی که از پیشگامان گرفتم :
* اضافه کردن ترافیک به صورت مجانی
* نامحدود کردن ترافیک

ای کوفتتون بشه . ما که پول ترافیک میدیم اضافه نمیکنن /:)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی باحال بود !!!
لامصب چه باگ باحالیه !!!

خوب فعلا خوش به حالتون هستش استفاده کنین و پیشگامانو ور شکست کنین :)) .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
جزئيات محاسبه نرخ اينترنت پرسرعت

حسن رضواني در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد جديدترين مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات براي تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت از طريق فناوري ADSL که براساس محاسبه پارامترهاي سرعت، ضريب اشتراک و حجم مورد استفاده تعيين شده است، توضيحاتي ارائه کرد.
وي گفت: براساس اين مصوبه ارائه‌کنندگان خدمات اينترنت – شرکتهاي PAP و مخابرات - موظف شده‌اند در اينترنتي که به مشترکان عرضه مي‌کنند، نرخ سرعت خط و مدت زمان ارائه خدمات را به صورت شفاف ارائه کرده و در قرارداد مشترکان لحاظ کنند؛ اين به اين معني است که کاربران اينترنت از اين پس مي توانند به طور شفاف ميزان مصرف پهناي باند اينترنت و حجم دانلود مصرفي خود را اندازه گيري کنند و بابت همين ميزان مصرف هزينه پرداخت کنند.
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با تاکيد براينکه براساس اين مصوبه شرکتهاي ارائه دهنده اينترنت، نبايد بابت ميزان آپلود از کاربران هزينه دريافت کنند، خاطرنشان کرد: در اين راستا ارائه‌کنندگان اينترنت ملزم شدند در محاسبه ترافيک مشترکان، براي مجموع دريافت و ارسال، به ميزان 25 درصد حجم ترافيک اضافي براي مشترکان لحاظ کنند؛ براي مثال اپراتور ارائه دهنده ملزم خواهد بود چنانچه ميزان ترافيک مصرفي اينترنت کاربري که 4 گيگابايت در ماه باشد، 5 گيگابايت حجم اينترنت به کاربر ارائه دهد که اين يک گيگابايت اضافه به صورت رايگان محاسبه مي‌شود.
وي به مهر گفت: اپراتورهاي ارائه دهنده اينترنت پرسرعت ADSL براساس اين مصوبه ملزم شده اند که روش هاي اندازه گيري شفاف اينترنت مصرفي کاربر را اعلام کنند تا کاربران نيز بتوانند ميزان مصرف اينترنت خود را محاسبه کنند؛ براين اساس اگر تمامي حجم اينترنت مورد نياز کاربر استفاده نشده باشد قابل اندازه گيري خواهد بود.
رضواني با تاکيد براينکه در اين مصوبه هدف از تعيين نرخ هاي جديد ADSL کاهش قيمت براي کاربران نبوده است، اضافه کرد: عدم شفافيت در ميزان استفاده، ناهمگوني در تعرفه‌هاي خدمت‌دهندگان اينترنت و عدم انطباق تعرفه‌ها با حجم مورد استفاده کاربران از جمله مواردي بود که باعث شد کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، مصوبه قبلي نرخ اينترنت پرسرعت را اصلاح کند.
به گفته وي در مصوبه جديد تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت، ضريب اشتراک اين سرويس که تا پيش از اين براساس پارامتر يک به 10 تعريف شده بود، براي بهبود کيفيت خدمات، به صورت حداکثر ضريب اشتراک يک به 8 تعيين شده که ارائه‌کنندگان خدمات موظف شدند سرعت خط را به ميزان يک به 8 براي مشترکان تضمين کنند و براي ضرايب اشتراک کمتر از اين مقدار نيز تعرفه تغيير نمي‌کند.
به گزارش مهر، کيسيون تنظيم مقررات و ارتباطات در جلسه شماره 152 خود با توجه به بررسي هاي تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت از طريق فناوري " ADSL "و بر اساس قيمت تمام شده اين خدمات، نرخ هاي جديدي را براي ارائه به کاربران مصوب کرده که براساس اين مصوبه، ارائه کنندگان خدمات مي تواند به صورت ثابت ماهيانه حداکثر مبالغي نيز به عنوان هزينه برقراري و نگهداري مطابق با تعرفه هاي مدنظر از مشترکان خود دريافت کنند.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اینترنت ملی داریم خعلی هم خوب! >:d<
مشکل شماها چیه؟ :d

..............

یه چیز میگم گریه کنین!

همین الان با اینترنت ایرانسل تست گرفتم!
این تست من بود:
483260695.png

http://speedtest.net/iphone/483260695.png

سرعت دانلودم 4 کیلوبایت بود که خب طبیعی هست در مملکت ما! :D
به آدرس تست من دفت کنید! رقم آخرش 95 هست! شما اینو بکنید 90 !
تست شما به تست یه بنده خدایی مثل من تغییر میکنه که در کویت زندگی میکنه! کویت کجاس؟ همین کشور همسایه!
ایشون هم مثل من آیفونش رو برداشته و توی سپید تست یه تست زده! سرعت ایشون چنده؟ :D
483260690.png

http://www.speedtest.net/iphone/483260690.png

6244 کیلوبایت!!!
یعنی 6240 کیلوبایت سریعتر از اینترنت من! :D :D :D
به قول عرفان:
نزول وام باباهامون از enghelab! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر