بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان شرکت های pop همه ـشون بد نیستن یعنی تقضیر خودشون نیست !!
شما در نظر بگیر یک stm رو 3000 دلار وارد میکنه بعد به pop ها میفروشه 54 میلیون o:-)
خب اگر به اون بفروشه 10 میلیون اونم نهایتا با 15 میلیون میده به ملت نه با 80 میلیون !!!:|

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
اخه من مودمم نخواستم:))
فقط یه یوزر پس میخوان بدن:|

دوسته عزیز همش مربوط میشه به پورت .. تو اصفهان هم واسه من پیش اود بعد از اسباب کشی به یه خیابون اونطرف تر پورت خالی اصلا نبود همش مربوط میشه مثلا سریال شماره 999*****
چهار رقم های آخر

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 AM ارسال شده بود ----------

مودم همیشه روشن باشه آسیب نمیبینه ؟
من هر وقت کامپیوتر رو روشن میکنم مودمو روشن و هر وقت خاموش مودمم خاموش میکنم .
نکنم ؟

نه اصلا نیازی نیست ...من مودمم همیشه روشنه الان دو ساله....هر دستگاهی زیاد روشن خاموش کنی بردش اسیب میبینه .....اتفاقا اولین چیزی که میبینی مودم قاطی کرده اینه که خوب کانفینگ نمیشه یا مثلا وسط کانفینگ هی قر میاد

comanderamin

کاربر سایت
Jul 12, 2012
56
نام
امین
کسی هست اشتراک حجمی داتک یا پارس آنلاین داشته باشه؟ سوالم اینه که اولا سرعت واقعی سرویس 512 حجمی چقدره و دوما سرعت شبانه اش چقدره.

ممنون میشم کسی اینا رو بگه.

دوست عزیز من پارس آنلاین 512 حجمی دارم . اگه سرعت واقعیش رو بخوای مال من بعضی وقت ها تا 2 مگ هم میره ولی خوب گاهی اوقات هم کاهش سرعت دارم. در کل مال من اغلب اوقات 512 به بالاس . راستش رو بخوای من زیاد شبانه نمیرم نمی دونم سرعت چه قدره.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
مودم همیشه روشن باشه آسیب نمیبینه ؟
من هر وقت کامپیوتر رو روشن میکنم مودمو روشن و هر وقت خاموش مودمم خاموش میکنم .
نکنم ؟
من یک مودم tplink دارم یک سال یکسره روشن بود, همه خازن هاش باد کرد! رفتم واسش خازن جامد گرفتم . فعلا یکساله که بدون دوشواری داره مثل بنز کار میکنه.

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
من یک مودم tplink دارم یک سال یکسره روشن بود, همه خازن هاش باد کرد! رفتم واسش خازن جامد گرفتم . فعلا یکساله که بدون دوشواری داره مثل بنز کار میکنه.

tplink ایم مودمها خوب هستند ولی از نظر کیفی نه ..ولی خدایی خیلی سازگاران با سیستم نت ما

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 AM ارسال شده بود ----------

این بعد از چند روز قطعی خوبه البته

مخابرات اصفهان

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تغییر نگرش به اینترنت در ایران؟

علی شمیرانی - در هفته‌های اخیر اخبار و اتفاقاتی در حوزه وب ایرانی رخ داد که قطعاً بی‌نظیر بود.
مهم‌ترین رویداد در فضای مجازی کشور ایجاد صفحه‌ای منتسب به رهبر انقلاب در شبکه اجتماعی *****شده فیس‌بوک بود.

این موضوع که در ابتدا با تردید در صحت و سقم آن مواجه شد، واکنش‌های متعدد و گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی و داخلی را در پی داشت.
نکته قابل تامل آن‌که تقریبا تمام نظرات پیرامون رویداد مذکور نیز مثبت بود.

صریح‌ترین واکنش در این خصوص را رسانه‌ای نشان داد که شاید کمترین انتظار برای ورود به این مباحث از سویش می‌رفت.
روزنامه اصولگرای رسالت راه افتادن صفحه فیس‌بوك توسط دفتر نشر آثار رهبر انقلاب را نه تنها اقدامی هوشمندانه خواند بلكه آن را بهانه‌ای دانست تا از مسئولان بخواهد سیاست‌های *****ینگ خود را البته با تاكید بر ***** كردن كامل و دایم تمام سایت‌های غیراخلاقی دوباره مورد بازبینی جدی قرار دهند.

در کنار این واکنش، از شورای عالی فضای مجازی هم پالس‌های مثبتی به گوش می‌رسد.
دبیر این شورا نیز شیوه *****ینگ برخی سایت‌ها در کشور را زیر سوال برده و نسبت به بازنگری در رویه فعلی وعده‌هایی داد.

نشانه‌های تغییر نگرش به وب ایرانی ادامه داشت تا این که فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز گفت: "با کنترل هوشمند شبکه‌های اجتماعی علاوه بر اینکه از مضرات آنها جلوگیری می‌شود، مردم می‌توانند از بخش‌های مفید آن بهره‌مند شوند."

مجموع این اتفاقات و اظهارات گویای نوعی تغییر نگرش به مقوله *****ینگ سایت‌های اینترنتی در کشور است.
این در حالیست که در میان برخی مسئولان نگاه صرفاً تهدیدآمیز به اینترنت وجود داشت اما در حال حاضر فرصت‌های موجود در برخی ظرفیت‌های اینترنت نیز مد نظر قرار گرفته است.

اگرچه در فضای وب نیز هستند کاربرانی که رفتار مناسب و متعارفی ندارند اما اکثریت مطلق کاربران اینترنت را افرادی تشکیل می‌دهند که با هویت واقعی خود به استفاده صحیح از این ابزار ارتباطی می‌پردازند.
بدیهیست این اکثریت نباید به خاطر تخلف عده‌ای معدود، از فرصت‌ها و امکانات موجود در خدمات اینترنتی محروم شوند، لذا با اتفاقات اخیر،‌ اظهارات مسئولان و شواهد موجود انتظار یک تغییر نگرش اساسی به اینترنت در ایران می‌‌رود.

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
من دیگه خسته شدم از دست مخابرات. من تا 2 هفته پیش 512 داشتم، سرعتش رو 60 62 بود و پینگش هم بد نبود. بعدش رفتم 1 مگ گرفتم از مخابرات، ولی سرعت تو این دو هفته افتضاح بود، پینگ هم همینطور. سرعت بین 20 تا 50 تو اکثر ساعات هست ولی بعضی اوقات که معمولا نصف شب یا صبحه سرعت به 120 130 میرسه و پینگ خوب میشه. ولی خب اکثر ساعاتی که خونه هستم داغونه. به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه ما هم اطلاع نداریم درست میشه یا نه. میخوام از شرکت خصوصی بگیرم. به نظرتون از بین آسیاتک، پارس آنلاین و شاتل کدومش پینگش بهتره. آسیاتک یه طرح کیمیا داره ضریب اشتراک 1 به 1 تو فکر اونم. ولی تو شرکت 512 پارس داریم سرعت دانلود تا 420 هم میرسه ولی پینگش تعریفی نداره. شاتل، یا آسیاتک یا پارس آنلاین ؟!

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
من دیگه خسته شدم از دست مخابرات. من تا 2 هفته پیش 512 داشتم، سرعتش رو 60 62 بود و پینگش هم بد نبود. بعدش رفتم 1 مگ گرفتم از مخابرات، ولی سرعت تو این دو هفته افتضاح بود، پینگ هم همینطور. سرعت بین 20 تا 50 تو اکثر ساعات هست ولی بعضی اوقات که معمولا نصف شب یا صبحه سرعت به 120 130 میرسه و پینگ خوب میشه. ولی خب اکثر ساعاتی که خونه هستم داغونه. به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه ما هم اطلاع نداریم درست میشه یا نه. میخوام از شرکت خصوصی بگیرم. به نظرتون از بین آسیاتک، پارس آنلاین و شاتل کدومش پینگش بهتره. آسیاتک یه طرح کیمیا داره ضریب اشتراک 1 به 1 تو فکر اونم. ولی تو شرکت 512 پارس داریم سرعت دانلود تا 420 هم میرسه ولی پینگش تعریفی نداره. شاتل، یا آسیاتک یا پارس آنلاین ؟!
دوست عزیز من اسیاتک دارم طرح کیمیا روزا سرعتم 500 و شبا 200 از 1 تا 9 صبح رایگان شبی 4 گیگ شایدم بیشتر راحت دانلود میکنم. اما واسه گیم انلاین مفت نمی ارزه پینگم این 2 هفته از 350 پایینتر نمیاد البته من از مرکز رجائی کرج اشتراک دارم شلوعترین مرکز کرج. قبلا همین اشتراکو از یه مرکز حومه ی شهر داشتم یادش بخیر پینگم تو روز 150 بالاتر نمیرفت راحت انلاین بازی میکردم. اگه واسه انلاین میخای برو سمت وایرلس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر