بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
دوستان من حدود یه 10-15 روزی میشه که اینترنت نامحدود شاتل گرفتم.اوایل سرعتش ثابت و خوب بود ولی الان یه چند روزی میشه که سرعت اینترنت 10 درجه از دیال آپ هم اومده پایین تر یعنی سرعت دانلود که رو 2-3 کیلوبایته هیچ،صفحات وب رو هم به زور با میکنه یعنی همین بازیسنتر رو مثلاً 2-3 دقیقه طول می کشه که باز کنه اونم باید هزار بار رفرش کنی و التماسش کنی تا بیاد.به نظرتون دلیل خاصی داره که اینطوری شده یا زنگ بزنم فحش بدم؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوستان من حدود یه 10-15 روزی میشه که اینترنت نامحدود شاتل گرفتم.اوایل سرعتش ثابت و خوب بود ولی الان یه چند روزی میشه که سرعت اینترنت 10 درجه از دیال آپ هم اومده پایین تر یعنی سرعت دانلود که رو 2-3 کیلوبایته هیچ،صفحات وب رو هم به زور با میکنه یعنی همین بازیسنتر رو مثلاً 2-3 دقیقه طول می کشه که باز کنه اونم باید هزار بار رفرش کنی و التماسش کنی تا بیاد.به نظرتون دلیل خاصی داره که اینطوری شده یا زنگ بزنم فحش بدم؟

Welcome To The Shatel HELL

Fair Policy

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
اصلا این شرکتا عادت دارن هرکی زنگ زد گفت سرعتم پایینه بگن خطت نویز داره !:| زیاد جدی نگیرین. :|
ولی زنگ بزنین داد و بی داد کنین و دعوا کنین خیلی میارن پایین !:d

reza_026

کاربر سایت
Dec 9, 2012
4
آقا من 1 مگ نامحدود برنزی گرفتم (آسیاتک) از 100 پایین نمیاد.ولی یه مشکل دارم وقتی با ساکس دانلود میکنم سرعتم از 100 پایین نمیاد ولی وقتی بدون ساکس دانلود میکنم یواش یواش پایین میاد و قطع میشه یعنی مودم رو ریستارت نکنم درست نمیشه مشکل چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرق مگ و 2 مگ چفدر هست؟؟؟
sadsmiley.gif

ولی در کل تا الان راضییم

یه پیشنهاد هم برا دوستان دارم DNS تون رو عوض کنین یعنی خودتون یه DNS بدین سرعت لود صفحه رو خیلی میبره بالا برا من که تاثیر گذاست.

OPEN DNS و SYMANTEC بهترن

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19

مگه قانون fair policy رو نخوندی ؟؟؟

نوشته هر کی روزانه بیشتر از اون مقدار ترافیکی که بهش تعیین شده بیشتر دانلود کنه بهش اخطار میدن و سرعتش رو پایین میارن و اگه بازم دانلود کرد سرویسش رو قطع میکنن

من خودم تابستون ازشون پرسیدم گفتن حداکثر اگه روزی 500 مگ دانلود کنین سرعتتون پایین میاد و سرویستون قطع میشه و من هم به خاطر این از شاتل نخریدم .

با اینکه نوشتن نامحدود ولی سرویس حجمی خیلی خیلی خیلی بهتر از این سرویس هس چون نه دانلود شبانه داره نه چیزی ...با این که با دانلود شبانه رایگان حداقل میشه 900 مگ روزی دانلود کرد ولی با نامحدود روزی بیشتر از 500 مگ نمیشه دانلود کرد.
باید هنگام خریدن یه تحقیقی میکردید ..

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
پیشگامان جو گیر شده :o
به من 10 گیگ ترافیک مجانی اضافه شده :d
36556626695162219311.jpg

به همسایه بغلیم هم 250 مگ اضافه کرده :|
90299830040912572535.jpg

--------------
ساعت 12:30 که من چک کردم ترافیک خودم رو اتفاقی نیفتاده بود :| ( پیشگامان 128 مگ 128 مگ به اعتبار فعلی اضافه میکنه و موقعی که 0 بشه این اتفاق میفته :|

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
پیشگامان جو گیر شده :o
به من 10 گیگ ترافیک مجانی اضافه شده :d
36556626695162219311.jpg

به همسایه بغلیم هم 250 مگ اضافه کرده :|
90299830040912572535.jpg

--------------
ساعت 12:30 که من چک کردم ترافیک خودم رو اتفاقی نیفتاده بود :| ( پیشگامان 128 مگ 128 مگ به اعتبار فعلی اضافه میکنه و موقعی که 0 بشه این اتفاق میفته :|
به من شاتل 27 گیگ مجانی اضافه کرد بعد 3 ساعت سوتی رو درستش کردن :|
مگه قانون fair policy رو نخوندی ؟؟؟

نوشته هر کی روزانه بیشتر از اون مقدار ترافیکی که بهش تعیین شده بیشتر دانلود کنه بهش اخطار میدن و سرعتش رو پایین میارن و اگه بازم دانلود کرد سرویسش رو قطع میکنن

من خودم تابستون ازشون پرسیدم گفتن حداکثر اگه روزی 500 مگ دانلود کنین سرعتتون پایین میاد و سرویستون قطع میشه و من هم به خاطر این از شاتل نخریدم .

با اینکه نوشتن نامحدود ولی سرویس حجمی خیلی خیلی خیلی بهتر از این سرویس هس چون نه دانلود شبانه داره نه چیزی ...با این که با دانلود شبانه رایگان حداقل میشه 900 مگ روزی دانلود کرد ولی با نامحدود روزی بیشتر از 500 مگ نمیشه دانلود کرد.
باید هنگام خریدن یه تحقیقی میکردید ..
من یک ماهه نا محدود 128 گرفتم با سرعت 90 کیلو بعد 11 گیگ دانلود در عرض دو هفته فکر کنم سرعتم تازه شد 50 عمو !

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نه!
الان زنگ میزنم بچه ها بریم دعوا :D
.لی امکان نداره اینقدر به splitter ربط داشته باشه
واسه time out شدن منم همین مزخرفاتو گفتند ولی از لحاظ پینگ مشکلی ندارم و نود درصد اوقات پینگم زیر 40 هستش و نهایت نهایتش به 45 میرسه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نامحدود میخواید از مخابرات بگیرید
سرعت ـش جالب نیست ولی خب نامحدوده و افت سرعت نداره یعنی همون که باید باشه هست
من این ماه 55 گیگ دانلود کردم تا به حال هنوزم پولش رو ندادم :d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,438
نامحدود میخواید از مخابرات بگیرید