بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
میگما ، چقد نته خوب حال میده :d !

با اجازه یه اسپید تست :-" ..

2214037291.png

---------- نوشته در 06:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:06 PM ارسال شده بود ----------

منم 128 دارم که :| ! پس چرا اینطوریه مال من ؟؟ :|

خط من نویز شدید داره با این حال برای من کافی هست:)

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya

هر کار میکنم عکسا باز نمیشن!!!!!؟

---------- نوشته 02-10-2012 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 01-10-2012 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

الان من بازیسنتر رو با ســ آکس باز کردم :|
هیچ سایتی بدون سـ آکس باز نمیشه !:|

اماده کردن مردم برای زوری کردن شبکه داخلی اطلاعات=نت مللللللللللی

---------- نوشته در 12:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
مسخرس بعضی از نظرات واقعا!
اسمش بحث و تبادل نظر در مورد چیزیس(!) به اسم اینترنت ، اینترنتی که برای ما مهم هست برای ماهایی که بهش نیاز داریم و گاه لایق بهترین ها هستیم اما از ما دریغ شده (تاسف) حالا در زمینه های مختلف! اما اینجا واقعا داره تاپیک عجیب غریبی می شه 99 درصدش که تست های مکرر و روزانه هست ( فکر نمی کنم این همه تست گذاری نیاز باشه برای تبادل نظر راهای دیگری هم هست)
مشکلات کلیدی من و شما دیده نمی شه در کنارش چیزهایی به چشم می یاد که نباید بیاد...
تعدادی زیادی اینجا مشکل داریم نیاز به تبادل اطلاعات و کمک به هم داریم اما نظرات جلف نمی زاره متاسفانه...
عده ای که کارشون نمک به زخم من و شما پاشیدن هست تست های میخ کوب کننده می یان می زارن که چی نشون بدن؟ اینکه خوشو و خرم هستن با isp و نتشون؟ (راه های مختلفی هست برای دور زدن و رسیدن به تست های چرت و دروغین که فقط بلدن حسرت به جا بزارن)
می شه این تاپیک از این وضع درش بیاریم، خسته شده از تکرار...
قشنگ هست مشکلات هم حل کنیم و یکمم اگرم وضعیت نت خوبی داریم داخل بوقش نکنیم تا افراد زیادی که از نبود یک اینترنت خوب ممکن است گله مند باشند (مثل من مثل تو) بیشتر تحت تاثیر نزاریم که من فلان وضع دارم و تو فلان وضع داری...
ماها بی از این داغون این نت هستیم بعضی ها باید دست بردارن با تست ها نظراتشون در موارد مختلف تا داغون تر نشیم...اینجا بهایی برای دنیای شبکه . کیفیتش وجود نداره اگر داشت حسرت یک نت پایدار و یک بازی آنلاین توپ برامون نمی موند...
امیدوارم وضع تاپیک حداقلش یکمی متفاوت بشه برای من و خودت خوب هس شاید دلخوشیمون دیدن همین تاپیک ها باشه پس تنوع نظرات و کیفیتش می تونه کمک کنه...
( این نظر مزخرف منو به دیده ی توهین یا اهانت نگیرید )

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
به نظر من ، مخابرات چون دولتی ـه ، زود تر ملی میشه ! من خودم الان تایم اوت میداد ولی سایت iran.ir باز میشد :| ! ..

خیلی افتضاحه دیگه :| !

سرعتمم به حالت اصلی برگشت :| ..

2215855880.png

جدا خداییش این اینترنت محدود چه کیفی میده :D ؟!
سرعت بالاش ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر