بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
تا جایی که من میدونم توی 90% جاها شاتل پینگش خوب نیست که هیچ ، اتفاقا بده ( بعضی جاها هم افتضاح )
توی مشهد هم پینگش خوب نیست ( تستایی قبلی خودتم خوب نبود از نظر پینگ . البته من تستای دو سه ماه پیشتو میگم ) . ( البته همه جا رو نمیدونم اما چند تا از دوستام دارن پینگشون داغونه )
من میگم کلا ADSL بستگی به مخابرات منطقه داره و بس. من از مخابرات داشتم از شاتل هم دارم پینگ جفتشون خوبه در صورتی که برای بقیه اینطور نیست. اگرچه الان eco 512 دارم سرعتم نهایت 250 هست :| برای بقیه 128 اینقدره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تا جایی که من میدونم توی 90% جاها شاتل پینگش خوب نیست که هیچ ، اتفاقا بده ( بعضی جاها هم افتضاح )
توی مشهد هم پینگش خوب نیست ( تستایی قبلی خودتم خوب نبود از نظر پینگ . البته من تستای دو سه ماه پیشتو میگم ) . ( البته همه جا رو نمیدونم اما چند تا از دوستام دارن پینگشون داغونه )
داداش من من منظورم پینگ نبود منظورم سرعت دانلود بود

الان مال من 128 اندازه 512 بعضیا سرعت میده توی مشهد بخاطر همین میگم

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من میگم کلا ADSL بستگی به مخابرات منطقه داره و بس. من از مخابرات داشتم از شاتل هم دارم پینگ جفتشون خوبه در صورتی که برای بقیه اینطور نیست. اگرچه الان eco 512 دارم سرعتم نهایت 250 هست :| برای بقیه 128 اینقدره

هر چند که پینگ خوب از شاتل عجیبه ولی من گفتن حدود 90% کسایی که از شاتل دارن پینگشون بده ( تقریبی حساب کردم البته ) !

داداش من من منظورم پینگ نبود منظورم سرعت دانلود بود

الان مال من 128 اندازه 512 بعضیا سرعت میده توی مشهد بخاطر همین میگم
پارس آنلاین پینگاشو خیلی خوب کرده! حالا یکم راضی تر شدیم:d

شما به این میگین خوب ؟!؟ :|

اهان . خب بحث اونا در مورد پینگ بود فکر کردم داری پینگو میدی !
ولی خب اره سرعت دانلودش ( ساعت رایگان ـو اطلاع ندارم ) خیلی خوبه .

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین --- در یک کلام : آآآآآشششششششغال :| 25-30

پینگشم داغونه ! 280 ـه با 4.2.2.4 !

ولی روزش 150 ـه که نسبتا خوبه برا 128 !

کلا پارس آنلاینو توصیه نمیکنم ! ، حالا میتونین 1 ماه رایگان تستش کنین دیگه ! ( تا آخر مرداد ماه فقط ) خودتون قضاوت کنین !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
هر چند که پینگ خوب از شاتل عجیبه ولی من گفتن حدود 90% کسایی که از شاتل دارن پینگشون بده ( تقریبی حساب کردم البته ) !

اهان . خب بحث اونا در مورد پینگ بود فکر کردم داری پینگو میدی !
ولی خب اره سرعت دانلودش ( ساعت رایگان ـو اطلاع ندارم ) خیلی خوبه .
والا من چند نفرو تو مشهد میشناسم همشون سرعتاشون توی ساعات رایگان تا 250 تا میره! این سوتی رو شاتل یادش رفته درست کنه

الان توی ساعات رایگان هست دیگه سرعت منو ببینید!!! با روز زیاد فرقی نداره که بیشتر سرعت توی خوبی و بدی سرور معلوم میشه
2124091543.png

تو روزم تغریبا همینقدره ولی فکر کنم 1.80 ـه تو روز!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
adsl
2124415808.png

wifi
2124412094.png

:d:-t من نمیفهمم 10 مگ آپلود به چه دردی میخوره..خوب اونم بذارن رو دان که سرعت 20 مگ رو هم تا نمردم تجربه کنم....8-> لول

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
کسی آسیا تک داره ؟ نظر؟

من 6 ماهه دارم، تا فروردین خوب بود، بعد از اون ترافیک و پینگش خیلی بالا رفته و بجز صبحها که خلوت هست و مناسب، بقیه ی ساعات پینگش بد میشه، Time out زیاد نشون میده و کلا سرعت دانلود و سرعت HTTP خیلی پایین میاد، بعضی وقتا هم کامل سرویس به فنا میره و پشتیبانیش هم دقیقا همون لحظاتی که ناراحتی امکان نداره جواب بدن! کلا سمتش نیا.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من 6 ماهه دارم، تا فروردین خوب بود، بعد از اون ترافیک و پینگش خیلی بالا رفته و بجز صبحها که خلوت هست و مناسب، بقیه ی ساعات پینگش بد میشه، Time out زیاد نشون میده و کلا سرعت دانلود و سرعت HTTP خیلی پایین میاد، بعضی وقتا هم کامل سرویس به فنا میره و پشتیبانیش هم دقیقا همون لحظاتی که ناراحتی امکان نداره جواب بدن! کلا سمتش نیا.

عجب بدبختی ای شده :D

چرا این طورین این ISP ها. خراب شن ایشالا :D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه بابا بدرد نمیخوره نگیرین :D

چرا؟ اتفاقا الان دوست خودم در منزل ازش استفاده میکنه. توی روز 500 کیلوبایت و توی شب 250 کیلوبایت سرعت دانلودشه. قیمت و حجم که ماشالله هیچ شرکتی اینجوری نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر