بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سلام دوستان یه سوال داشتم :
میشه نظرتونو درباره نوین نت بگید؟ میخوام یه 1 مگی بگیرم ازش میخواستم ببینم بدرد انلاین زدن میخوره؟؟ وبگردی ندارم فقط میخوام آنلاین بزنمو با wifi ویتا بازی دان کنم...
بنظرتون خوبه؟؟ یا اگه جایی میشناسین که سرعت مناسب(بالای 512) و قیمت مناسب سراغ داره معرفی کنید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام دوستان یه سوال داشتم :
میشه نظرتونو درباره نوین نت بگید؟ میخوام یه 1 مگی بگیرم ازش میخواستم ببینم بدرد انلاین زدن میخوره؟؟ وبگردی ندارم فقط میخوام آنلاین بزنمو با wifi ویتا بازی دان کنم...
بنظرتون خوبه؟؟ یا اگه جایی میشناسین که سرعت مناسب(بالای 512) و قیمت مناسب سراغ داره معرفی کنید

برای بازی سراغ مبین نت و ایرانسل و کلا وایمکس نرو! برای سرورهای داخلی جواب میدن اما خارجی خیر.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کلا خیالتون رو راحت کنم :D

صبانت - شاتل - پارس آنلاین

دارن از قانون مزخرف Fair User Policy استفاده می کنند

یعنی سرعت دانلود ... فرت ( تو نامحدود )

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
کلا خیالتون رو راحت کنم :D

صبانت - شاتل - پارس آنلاین

دارن از قانون مزخرف Fair User Policy استفاده می کنند

یعنی سرعت دانلود ... فرت ( تو نامحدود )

انصافا مخابرات اردبیل خیلی خوبه نسبت به اینا الان پینگ با 4.2.2.4 168هست و تو انلاین اصلا مشکلی ندارم...
قیمت هم...برای 1 مگ نامحدود 40 میدم که سرعت دانلودش همیشه حدود 150هست و امکان نداره نه بالا بره نه پایین بیاد

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
انصافا مخابرات اردبیل خیلی خوبه نسبت به اینا الان پینگ با 4.2.2.4 168هست و تو انلاین اصلا مشکلی ندارم...
قیمت هم...برای 1 مگ نامحدود 40 میدم که سرعت دانلودش همیشه حدود 150هست و امکان نداره نه بالا بره نه پایین بیاد

درود ..

بله ... شهرستان راحت 1 مگابایت رو میده ولی اینجا باید از 7 خان رد شی تا بهت 512 بدن :| !

پینگشم خوبه 1 مگ !

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
درود ..

بله ... شهرستان راحت 1 مگابایت رو میده ولی اینجا باید از 7 خان رد شی تا بهت 512 بدن :| !

پینگشم خوبه 1 مگ !

1 مگابایت؟؟
REALLY?
attachment.php

mostafa_AGHRAB

کاربر سایت
Aug 16, 2010
68
نام
مصطفی
چند صفحه آخر رو خوندم بچه راست میکن منم از اون موقع که 6 تا تست از سرور مختلف گذاشتم نتم پکید سرعت شبانش هم رید :D نت جدیدم وصل شد خیلی خوب نیست ولی راضی کننده هست پینگ با 4.2.2.4 الان 170 تا 180 بود.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
شرکتش هردمبیلیه :D چیزی نمی خواد برای سرعت بالا

پیشنهاد من

512 - 10 گیگابایت ماهانه

ولی هر چی باشه در کل 512 باشه بسته به گیگ مصرفیت البته در نظر داشته باش ( هر چی سرعت بیشتر = گیگ خورده شده بیشتر )
باو من میگم یه شرکت بگو میخوام 128 نامحدود بگیرم :D
من 10 گیگُ 3 روزه میخوابونم :D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
چند صفحه آخر رو خوندم بچه راست میکن منم از اون موقع که 6 تا تست از سرور مختلف گذاشتم نتم پکید سرعت شبانش هم رید :D نت جدیدم وصل شد خیلی خوب نیست ولی راضی کننده هست پینگ با 4.2.2.4 الان 170 تا 180 بود.

یه جاسوس داریم :| ...

الان خدارو شکر کن !

تست نذاری ها !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر